Snažilky od leta 2014

klarisa23
27. feb 2014
Ahojte buduce mamicky, pozeram, ze taka tema tu este nie je 🙂. S manzelom sa chceme zacat snazit o babo od tohto leta, ma este niektora taketo plany?
marselinm
22. sep 2016
@lussya jeeeej tak budem držať pršteky 😉
lussya
19. okt 2016
@marselinm ďakujem. Zatiaľ nič, ale mám čas ešte. 😀
nastickakessinka
27. okt 2016
@dohna @marselinm čaute babule, tak sa poslušne hlásim po rokoch 🙂)). Áno áno mám úúúúžasného syna Leuška, akurát mi tu vireska za ušami 😃. Vy prespíte celú noc od dvoch mesiacoch? Tak my dnes máme 16 a v noci sa budíme v priemere každú hodinu aby som nezabudla aké to je mať doma bábatko 😃.
@marselinm akého veľkáča už máš, bože fakt stárneme 😃
marselinm
27. okt 2016
@nastickakessinka áno áno prespime celú noc.tak máš veselo 😉 veru starneme vidíme to na detoch.je veľký huncut,vymysla a všetko ho zaujíma 😀
dohna
27. okt 2016
@nastickakessinka @marselinm jééé že by sa to tu znova rozbehlo ? 🙂 🙂 🙂 bývala to tu skvelá skupinka 🙂
nastickakessinka
28. okt 2016
@dohna teraz by to mohlo byť ešte zaujímavejšie, keďže všeeeeetky mame svojich vytúžených drobcov. Možno, že podaktoré už pracujú na ďalších @lussya ale u nás to veru nehrozí 😃 😃 . Za prvé sa nám nechce sexovať každý deň :-N a za druhé mať dvoch Leov tak načisto zošediviem 😃 . Čo máte nového dievčatá? @dohna @marselinm

Tu začni písať odpoveď...

Odošli