Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

beruska141
26. okt 2013

@majusik26 tak to ma mrzi ☹ necitala som si celu diskusiu, az teraz ☹ no je to cudne, co ti poviem. v kazdom pripade, telo vie co robi. mozno vajicko odumrelo, mozno bolo geneticky poskodene, to nik nevie. mas cas lepsie sa pripravit na tehotenstvo. rob si prechadzky, jedz vela ovocia a zeleniny, precitaj si nejaku dobru knihu, kym este na to mas cas. a za dva tyzdne si zacni testovat ovulaciu a potom sup sup na bábo 😅 neboj smutna, podari sa to. ved je to zazrak zivota, a preto to niekedy trosku trva 😉

asemilka
26. okt 2013

@majusik26 a je tá krv červená, či skôr do hneda? Je jej veľa? Lebo ono to ešte môže byť spinenie, nejaka zrazenina, prípadne môžeš byť tehulka, len si dostala fakt aj mrchu.. Niektoré ženy ju v prvých mesiacoch majú.. Skús po pár dňoch zopakovať test

majusik26
26. okt 2013

ta ta ku normalnu len nie ze sylnu taku slabsiu uvidim musim este pockat joj ale tak som sa tesila sitne testy

majusik26
26. okt 2013

@asemilka ta taku normalnu crvenu len nie ze sylnu taku slabsiu uvidim musim este pockat joj ale tak som sa tesila sitne testy nechapem

asemilka
26. okt 2013

@majusik26 no možno si tehotná, len z nejakého dôvodu krvacas. Možno si tehotná bola.. A vajíčko sa z nejakého dôvodu neuchytilo.. Počkaj tri štyri dni a sprav si ešte jeden. A uvidíš..

majusik26
26. okt 2013

no dost ma aj boly v krizoch a vajecniky

majusik26
26. okt 2013

@asemilka
no dost ma aj boly v krizoch a vajecniky

karolova2
26. okt 2013

@majusik26 vobec nic, iba take tusenie, ze uz mrchu nedostanem a to som mohla byt tak dva tyzdne tehotna 🙂 ale u kazdej je to ine 😉

voskovka
26. okt 2013

@asemilka
@zuzik1927 Ja mam termin ms najneskor v pondelok a zatial sa necitim na nu....co je dobre znamenie netestovala som este. lebo kazdu ms citim tak 2dni bolenim podbruska teraz zatial nic....

asemilka
26. okt 2013

@majusik26 to môže byť všeličo. Kľudne aj prechladnutie.. Najhoršia veta pre snazilku, ale pravdivá.. Treba počkať a uvidíš.. 🙂
@voskovka tak držím palce, aby ani neprišla 🙂

tinka1003
26. okt 2013

Ahojte dievcata, my sa tiez snazime o druhe babo 🙂. Dnes som 19DC, mrsku ne/cakam okolo piateho novembra. Som velmi zvedava ako to dopadne.

tinka1003
26. okt 2013

@zuzik1927 @googwife tiez velmi tuzime po dievcatku. Ak by som otehotnela tento mesiac, podla tych cinskych kalendarov, na ktore ste tu davali odkazy, vychadza baba a aj mi pekne zatancovala 😀

majusik26
26. okt 2013

@asemilka
uz prisla tak neviem preco testy ukazovaly dve palicky

asemilka
26. okt 2013

@majusik26 lebo si možno bola tehotná a z nejakého dôvodu už nie si. Ale aj keď krvacas môžeš byť tehotná.. Úplnú istotu ti dá len doktor a krvný test..

majusik26
26. okt 2013

@asemilka
ano len mam aj strasne bolsti v podbrusku v krizach a vajecnikach

asemilka
26. okt 2013

@majusik26 to môže byť z viacerých veci.. Mrcha je ako malé tehotenstvo.. Pms príznaky sú rovnaké ako ranné tehotenske príznaky.. 🙂 teraz si už nelam hlavu nad tým... Ak sa nezadarilo, zadari sa určite čoskoro 🙂

tinka1003
26. okt 2013

@tamtadam aj my sme dva roky fungovali na prerusovanej sulozi a nebola nehoda 😀. Potom sme zacali naostro a o osem mesiacov som bola tehu 😉
@alienka000 tiez mam za sebou kyretaz (MA v 10tt), na zakroku som bola tiez v juli 😔.

Noo, ale kolko tu uz je tehuliek...blahozelam vsetkym 🙂

majusik26
26. okt 2013

@asemilka
a mozem mat mrchu a byt tehotna?

asemilka
26. okt 2013

@majusik26 môžeš. Najmä v tých prvých mesiacoch. Nebýva to často, ale stáva sa to.

zuzik1927
27. okt 2013

@voskovka no ja som mala mat minuly pondelok, a podla ovu tak nejneskor v piatok, zatial nic neprislo, ale nejako divne sa citim teraz, takze neviem, ci to uz nahodou nebude tym ze pride ms...ale mam asi tyzden nejaky vytok, ale uplne slaby..len neviem co to je

zuzik1927
27. okt 2013

@tinka1003 no aj mne pekne zatancovala, tak uvidime, ci sa vobec podarilo
🙂

voskovka
27. okt 2013

@zuzik1927 a co teda netestnes????

majusik26
27. okt 2013

@asemilka
no len dnes som si spravila test aj cez MS uz druha palicka nebola :(

asemilka
27. okt 2013

@majusik26 tak to asi príroda zariadila tak, že sa drobec neudržal.. Je fajn, keď sa s tym telo vysporiada samo, bez zásahu.. Ver mi, už som si tým pár krát prešla.. Je mi to ľúto.. Ale neboj, uvar si alchemilkovy čajík, pi ho až po ovulku, potom prestaň.. A medzitým si s manželom užívajte jeden druhého 🙂 uvidíš, ani sa nenazdas a budeš tehulka 🙂

majusik26
27. okt 2013

@asemilka
aj tebe sa to uz stalo?kde sa da kupit ten cajik?

asemilka
27. okt 2013

@majusik26 áno, raz mi dokonca doktorka povedala, že som bola tehotná.. Týždeň mi mrcha meškala, potom som sa začala cítiť zle, dostala som silné kŕče, začala som krvacat.. Bolo to úplne insie, ako keď dostanem mrchu.. Stalo sa mi to dvakrát, na tretí krát sa narodila dcérka 🙂 teraz sa mi to zase stalo dvakrát.. Tak som zvedavá, ako dopadnem tento cyklus 😀

majusik26
27. okt 2013

@asemilka
ale s akeho dvovodu sa to stava?

asemilka
27. okt 2013

@majusik26 neviem.. Zarodok môže byť poskodeny, slabý.. Telo nemusí byť pripravené.. Príroda vie, prečo to robí..

majusik26
27. okt 2013

@asemilka
smutne neda sa stym zmierit je to divne ja uz dva roky sa snazim a teraz take ze uz asi budem a nakoniec to padne

asemilka
27. okt 2013

@majusik26 nedá sa s tym zmieriť.. Ale nemôžeš na to stále myslieť.. Fakt, skús ten alchemilkovy čaj. Pije sa od prvého dňa cyklu po ovulku. Kúpiš ho normálne medzi cajmi v obchode, prípadne v lekarni.. Sypany je lepší. Preventívne papaj kyselinu listovú.. Nájdi si nejaku záľubu, čo ti odvedie pozornosť.. Mne svojho času veľmi pomohlo čítanie všetkých tých časopisov pre maminy 🙂 pripadne ak si z Bratislavy, dobehni k nam 🙂 Emily určite rozptýli tvoje chmurne myšlienky 😉 aspoň na chvíľu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre