Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
lia018
28. okt 2013
ahojte ja vas tu len obcas kuknem, aj my sme zacali pracovat na druhom babatku minuly tyzden 🙂
beruska141
28. okt 2013
@zuzik1927 a ty sa kedy chystas testnut?
zuzik1927
28. okt 2013
@beruska141 ja skusim zajtra rano, keby tam aspon daco chcelo byt...
voskovka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzik1927
28. okt 2013
@voskovka Jooj normálně som šťastná s tebou? A ty si kedy mala dostat?
voskovka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzik1927
28. okt 2013
@voskovka super, tak ja skusim zajtra ráno testnut, či náhodou nebude niečo vidno 🙂
beruska141
28. okt 2013
No ja som sa takto postupom casu testovala. Od slabej az k silnej 🙂 Jeden je tam aj LH test, a na vsetkych ma byt DPO nie DC
zuzik1927
28. okt 2013
@beruska141 krasne 😉
joy23
28. okt 2013
Uz od zaciatku poskulujem po vasej teme. Ja sice patrim k junovym snazilkam, no nasa tema akosi upadla poanly, viacere sme uz tehu a tie ktore nie, mame sukromku,no tam nas je tiez uz malinko, tak hladam ku komu sa pripojim a vyslo mi to na oktobrovky. A rovnako ako pri junovkach, ked sme zacali, blbol mi cyklus a teraz detto. A tak sme sa tesili, ze si z romantickeho vvyletu aj daco v brusku prinesiem...takze snad ma tu privitate..zacuname od znovu, zmena starvy, menej stresu, sport a snazilkovanie...len nech rychlo pride ms,aby sme mohli zacat nanovo a na plno..lebo v lete sme to zanedbavali
hatapkagb
28. okt 2013
@beruska141 parada,ja sa neviem dockat kedy skusim test aj ja
hatapkagb
28. okt 2013
@karingalova Ahoj ako sa dnes citis?mavas este bolesti?
tinka1003
28. okt 2013
@hennyinnsbruck aha, jasne, tak nech sa ti to co naskor upravi cyklus a nech sa skoro zadari 😉
@gabika827910 mrzi ma ten potrat, ja som tiez dost cerstvo po :-| ...vela stastia pri dalsom snazilkovani, nech sa skoro dockate vytuzeneho babatka.
@hatapkagb to je uzasne, ze vam pomohli, a ze ste sa dockali 🙂 . 7 rokov cakat mus byt riadny zahul, teraz opat 5 :-|. Velmi velmi silno drzim prsty, specialne tebe, velmi si to zasluzis.
@majusik26 ano, mam dvojrocneho chlaceka 🙂
@voskovka nooo, nieco tam vidiiiim x-)
xarona
28. okt 2013
ahojte tak nam to asi nevyslo som dva dni pred mrchou a nevydrzala som a urobila test a nic. Bolia ma prsia uz tyzden ale to bude asi PMS, a tak som dufala ze to vyde... NO nic budeme sa snazit dalej. Baby myslite ze by som mala objednat ovulacne testy? Mavam pravidelny cylkus 28-30 dni a bojim sa ze mi uz bude z toho vsetkeho strihat ked budem mat testy a nebudem mysliet na nic ine. chcela by som trochu vypnut ale babatko mam stale v hlave... :-|
tinka1003
28. okt 2013
@xarona este to nie je stratene, uvidis ci dorazi mrcha.
neomea
28. okt 2013
@xarona podla mna by sa to mohlo zadarit aj ked sa netrafi presne ovulka, my sme teraz skusali prvy mesiac a mala som pocit ze to je divne, skocit na to len preto ze dnes mam plodne dni a ani sa tak napokon nestalo kedze sme boli obaja po praci vykapani a mna od ovulacie tak bolievalo brucho a cely bok ze som nemala absolutne chut to riesit.. milovali sme sa 4 a 2 dni pred a predsa sa nam zadarilo.. 🙂
zenicky, inak, neviete mi poradit ako sa pocita termin? mam si proste odratat 40 tyzdnov od momentu kedy si myslim ze sa to stalo? k dokimu sa zatial nechystam a straaasne som zvedava 😎
manddarinka
28. okt 2013
@majusik26 Možno užitočné info pre teba http://www.pharmanews.sk/vydani201206/clanek_sk...

Inak, ja som dnes tiež dostala menštr., tak premýšľam, prečo som vyše týždňa mala tie zvláštne pichania, o ktorých som tu písala. Síce po bábätku túžim, beriem to s nadhľadom, snáď inokedy 🙂 Držte sa.
gabika827910
28. okt 2013
@tinka1003
@beruska141
@voskovka Gratulujem a teším sa stebou 🙂
@zuzik1927 Babulky potrebujem radu,ovulka sa blíži a ja neviem či ju využiť či nie?Bola som chorá,týždeň som užívala antibiotiká,teraz v piatok mi ich dr.zmenila na iné,také čo sa užívajú len 3 dni,ale ževraj v tele posobia ešte ďalších 7 dní.V nedelu som zobrala poslednú dávku a ovulka ma prítsť : štvrtok,piatok,tak máme a snažiť???Nemožu mať vplyv na tehotenstvo,teda ak by sa podarilo?
nikol2515
28. okt 2013
@hatapkagb Tak budeme cakat spolocne, veru aj mna vcera tak silno pichlo vo vajecniku a potom uz nic. No musime si takto fandit, domyslat a dufat 🙂 Kedy sa ides testikovat?ja okolo 9-10.11. Neviem sa dockat.
hatapkagb
28. okt 2013
@nikol2515 mrchu by som mala dostat 11.11 a chcela by som test urobit 7.11 to mame so snubencom volno ideme s dcerkou do nemocnice tak by som chcela v ten den skusit.juuj drzim palce.som hrozne nedockava.ale snad sa nesklamem ako minuly mesiac
voskovka
28. okt 2013
@neomea najdi si na webe do googla zadaj tehotenska kalkulacka a tam das datum menstruacie a vyhodi ti termin porodu
nikol2515
28. okt 2013
@hatapkagb Aha,aha ja mam dostat 8.11.v piatok a testikovat chcem cez vik. Tak si budeme drzat palce navzajom. Minuly mesiac som sa tiez tak vytesovala, mala som take vselijake priznaky ze by to mohlo vyjst a bol to plany poplach, len nasledky po vysadeni HAK. Asi som mala velke oci ze to bude hned-ihned ale ked citam ako sa niektore kocky snazia niekolko rokov, mam zimomriavky...tolke sklamania mesiac co mesiac...prajem to kazdej.
nikol2515
28. okt 2013
@xarona S testikom este pockaj 2-3 dniky, tiez si myslim ze nic nieje stratene 🙂
hatapkagb
28. okt 2013
@nikol2515 uvidime ale sa vlecie ten cas co? 😃 😃
slnecnica00
28. okt 2013
@tinka1003 Dakujem velmi pekne aj tebe nech sa dari 🙂
@hennyinnsbruck tak tak ale treba mat hlavu hore 🙂 a mysliet na pozitivne veci a nestresovat sa (aj ked moje zamestnanie je dost stresujuce )
slnecnica00
28. okt 2013
@gabika827910 to ma velmi mrzi ale bude ti silnoo drzat palceky aby to vyslo cim skor 🙂,
@hatapkagb preto sa snazim mysliet pozitivne 🙂 Aj tebe drzim palceky
@voskovka Gratulujem nech to silnie 🙂
slnecnica00
28. okt 2013
@beruska141 Aj ja by som uz take chcela Gratulujem zelam bezproblemove tehotenstvo 🙂
nikol2515
28. okt 2013
Zienky chcem sa opytat, aj vam sa tak vyhadzovalo akne po vysadeni antiky?
hennyinnsbruck
28. okt 2013
Mne sa dosť často podkožny vyhodí ale hrozne to neni.
Čo u mňa hrozne je že mi vlasy veľmi padajú odkedy antikoncepciu neberiem
nikol2515
28. okt 2013
@hennyinnsbruck Tusim mame kazda nieco 🙂 plet mam o dost mastnejsiu a tym padom aj problemovejsiu ako som mavala. Nejako si s tym poradim...Dobru nocku vsetkym

Začni písať odpoveď...

Odošli