Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
ninka25
28. okt 2013
@nikol2515 no cca 2-3 mesiace po vysadeni HAK prislo peklo a vyzerala som jak retard este aj vlasy sa mi strasne masnili ale tak za dalsich 6 mesiacov sa to zacalo postupne upravovat 🙂 treba len vydrzat!
hennyinnsbruck
29. okt 2013
@nikol2515 bez problemov to asi nebude,telo bolo zvyknute na svoju davku hormonov, ale kym to neni hrozne je to ok....su aj horsie pripady co som na nete citala.....
hennyinnsbruck
29. okt 2013
@ninka25 to fakt?tak sa ti plet pokazila? Ujuj..... ja si vlasy umyvam tak ako predtym,kazdy druhy den,len to vypadavanie mi lezie krkom...ale hadam sa aj to upravi....
zuzik1927
29. okt 2013
Ahojte baby, tak dneska ráno som testla a bola iba jedna čistka, ms nedorazila, tak cakam na nu, nech sa mozme snažit zase 😉
beruska141
29. okt 2013
@zuzik1927 a ktory si den po ovulacii? aku citlivost testu si mala?
zuzik1927
29. okt 2013
@beruska141 no cca 15 a mala som nejcitlivější..
ninka25
29. okt 2013
@hennyinnsbruck hej vlastne aj mi viac vypadavali, som si to zistovala a vela zien ma podobne problemy po vysadeni takze to nieje nastastie nic neobvykle je to len velmi neprijemne 🙂
zuzik1927
29. okt 2013
mam blbu otazku 🙂 kupila som si kyselinu listovu, ale nikde nie je napisane ci sa zapija vodou a je taka fajna sladka, tak neviem ci to cmulat alebo zapit 🙂
asemilka
29. okt 2013
@zuzik1927 ja som ju zapijala vodou.. Ale nebola sladká, tak neviem.. Ak ti chuti, tak ju cmulaj. Hlavne aby si ju dostala do seba 🙂
asemilka
29. okt 2013
@zuzik1927 ešte nevesaj hlavu, este môže byť skoro..
zuzik1927
29. okt 2013
@asemilka tak ja som si ju pocmulala...chutilo to velmi dobra, bola s vit.B tak neviem..
a dakujem za odpoved 😉
zuzik1927
29. okt 2013
@asemilka no uvidime, ale neviem teda ked neprisla ms, je mozne, ze sa posunula ovu? nerobim este ovu testy, tak to mozno nebola ovu co ja som myslela, ze az neskor mozno bolo, a preto nic nebolo na teste..uviidme..
asemilka
29. okt 2013
@zuzik1927 no mohla byť posunuta ovu, môže ti v začiatku rast Hcg pomalšie.. Cca päť dní trvá oplodnenie vajíčka, cca päť kým sa uhniezdi a cca päť, kým začne produkovať Hcg.. No a to rastie skokom.. A možno ti len mrcha z nejakého dôvodu mešká.. Počkaj dva tri dni a ak nedorazi, potom sprav ďalší test
zuzik1927
29. okt 2013
@asemilka no cize teoreticky este nic nie je stratene...tak uvidime ci dorazi, ci nie.
asemilka
29. okt 2013
@zuzik1927 áno 🙂 ešte je úplne možné, že si tehula.. 🙂 ale aj nie.. Čas ukáže. Blbá veta 😃 ale pravdivá
nikol2515
29. okt 2013
@ninka25 No pekne, mne sa vlasy mastili pomerne casto vzdy. Len plet som mala ako babatko a zrazu taketo akne ma napadlo 😞 . Veru treba vydrzat, len duafam ze toto uz je to "peklo" a o dva mesiace nepride nic horsie 🙂
nikol2515
29. okt 2013
@hennyinnsbruck Veru, iste su horsie pripady, len ma to zaskocilo. Nevedela som co ocakavat po vysadeni HAK, tak a uz viem 🙂
zuzik1927
29. okt 2013
@asemilka no ved jasne vsetko moze byt...a ked to nevyslo teraz, tak este je cas a urcite raz vyjde , teda dufam 😉
nikol2515
29. okt 2013
Zienky moje, ja som v takom strese, mame otrasne rodinne problemy s mamou, je mi neprijemne konkretizovat. Nechcem aby stres negativne ovplyvnil moje otehotnenie. Isto to ma na to vplyv, mam pravdu? Snazim sa koncentrovat a byt v pohode, ale niekedy sa to neda 😞 Aj dnes som sa velmi rozhnevala az do slz a zrazu som zacitila taky tlak vo vajecnikoch akoby to bolo znamenie ze-ukludni sa 🙂
asemilka
29. okt 2013
@nikol2515 psychická pohoda je dôležitá.. Ale tak nie všetko si vie človek nepripustat.. My to tiez máme veselé teraz.. Ale tak bude lepsie 🙂 hádam 😃
nikol2515
29. okt 2013
@asemilka Tak, treba odolavat a dufat, ze bude lepsie...raz to predsa musi pominut a musi sa situacia zlepsit. 😉 Musime mysliet pozitivne.
sara32
29. okt 2013
:-N vsetkym tehulkam gratulujem 😉 som tiez oktobrova ''snazilka'' ale ja asi dostanem mrchu presne v sviatok 😢 mne sa posunula ovulka na 24den, cize vlastne este MS nemeska, po ovu som citila, ze sa ''zadarilo'' lenze mam MS bolesti , a asi MS doraziiii ; ( testovat je priskoro, kedze by som teoreticky Bola len 9den ..... cize musim cakat presne do piatku...... ]-( keby som aspon nemala naznak na MS 8-( ale kym ''nepotecie krv'' verime !! 😕 :-N vsetkym gratulujem a prajem prijemne tehulkovanie ....... joj keby som tak aj ja ostala tehu :-N uz by bolo aj jedno ci oktobrova a ci kedze je 1..11. uz November novembrova 😃
neomea
29. okt 2013
@sara32 ja som mala inak tiez riadne PMS stavy v case ked mali prist kramy a neprisli, este aj brusko som si citila ako keby uz uz to malo byt, prsia citlive, atd takze este moze byt 😉
sara32
29. okt 2013
@neomea brusko ma az tak nie, ale tie krizeeeeeeee a tieeeee ma vzdy trapia pred MS 😢((((( take tupe bolesti az do noh, a potom to ustupi a do 2dnoch dostanem,,,,,rozdiel je len jediny 🙂 ciciky nebolia, len bradavky, tak uz len cakat :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
tinka1003
29. okt 2013
ahojte, mne dnes prcek zlomil teplomer, cize som tento mesiac domerala :-|. Je to este len prvy mesiac, co meriam BT a taaak ma bavilo pozerat ako sa grafik vyvija. Tak teraz uz len cakat mrsku, ma prist 6.11.
sara32
29. okt 2013
@tinka1003 tak milovat sa kazdy druhy den 🙂 Vela stastia :-N
sara32
30. okt 2013
@neomea ahoj, ja cakam do piatku a ked nic, robim testik ♥bolesti ustupia, a potom mam znovu pocit na MS 😢 ]-( prsia ma bolia len trosku, krize dnes nie, no som moc zvedava, 😉 :-N ale aj tak si myslim, ze dostanem =-) 8-( Pekny den, 🙂
neomea
30. okt 2013
@sara32 držím paľúchy 😉 potom daj vedieť 🙂
sara32
30. okt 2013
@neomea 🙂 dam dam 🙂 bol by to ''zazrak'' na prvy sup, ale myslim, ze dostanem ]-( Pekny dnik a tebe potom bolesti ustupili, po Termine MS ???
neomea
30. okt 2013
@sara32 áno ustúpili 🙂 zo dva tri dni som mala tie podivné pocity v bruchu, bola som spuchnutá a všetky gate mi hrozne vadili, aj kríže som si cítila, ale potom to prešlo.. tak nám sa ten zázrak ako píšeš podaril 😎

Začni písať odpoveď...

Odošli