Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

neomea
18. okt 2013

ahojte baby, pridávam sa k Vám 🙂 októbrom sme nechali veci na tých tam hore, nech to zariadia ako chcú ak chcú 🙂 takze drobec ak uzná za vhodné má vsetky vráta dokorán 😵 som zvedava ako sa nam tu spolu bude darit a drzim palce 😉

tonjadabik2
18. okt 2013

my sa ideme snazit uz treti mesiac..a stale nic.. mala som aj kratku ms dva mesiace tak som bola u zenskeho aleze som v poriadku a zdrava tak mi vzal krv a v pondelok vysledky ta snad budu dobre.. ta sa snazime dalej 🙂

zuzikajus
18. okt 2013

Ahojte kočky, tak sa k vám pridávam aj ja 🙂 . Tento mesiac sme sa začali snažiť o 2. bábätko. Pri prvom trvalo takmer 2 roky, kým sa konečne zadarilo. Vtedy som vôbec neriešila plodné dni, ale teraz som si kúpila ovu testíky, aby sme podchytili tie správne dni. Dúfam, že tento krát sa to podarí skôr. Všetkým nám držím palčeky, nech sa čím skôr dočkáme II 😵

zuzik1927
18. okt 2013

Ako ste na tom baby?

zuzik1927
18. okt 2013

Dufam, že sa coskoro dočkáme

zuzikajus
18. okt 2013

@zuzik1927 ja som teraz 16 DC, ovu test som mala pozitívny v nedeľu, takže ovulka prebehla v po/ut. Mrchu (ne)čakám 26.-30.10. A ty si na tom ako?

zuzik1927
18. okt 2013

@zuzikajus no mne by mala prist mrcha 21, ovu som mala okolo 8 -9 tak uvidíme či pride alebo nie, ale nemusela by 🙂

googwife
18. okt 2013

Ahojte môžem sa k Vám pridať?? Ideme sa síce snažiť až od Novembra, ale taká téma tu ešte nieje. 😉

zuzikajus
18. okt 2013

@zuzik1927 tak to už máš len pár dní, ja budem ešte dllllhoooo čakať 😝 Aj sa cítiš nejako inak, že by ti nemusela prísť? Držím palce, snáď nepríde @googwife jasné, vitaj medzi nami 😉

googwife
18. okt 2013

Dakujem 🙂

zuzik1927
18. okt 2013

@zuzikajus no to ano, uz o chvilu sa dozviem že co a ako 🙂 a necitim sa nejako inac ,sem tam ma pichne v podbřišku, ale inac nic

zuzikajus
18. okt 2013

@googwife my sme s mm tiež chceli pôvodne od novembra, ale dcérka už dlhšiu dobu sníva len o sestričke 😀 tak sme si povedali, že mesiac hore dole a išli sme do toho už teraz. Papáš už nejaké vitamíny?

zuzikajus
18. okt 2013

@zuzik1927 nech ti to rýchlo ubehne 😉

zuzik1927
18. okt 2013

@zuzikajus tak dufam že aj ubehne, nech uz Viem ako sme na tom 🙂

martinamk
18. okt 2013

ahojte pridam sa k vam 🙂 snazime sa od tohoto mesiace o druhe babo tak som zvedava...prve sa nam "pritrafilo" ..raz sme si nedali pozor a bum
Preto som nikdy neriesila plodne dni ovu atd...teraz mam cyklus presne podla mesacnych faz 😀 tak drzim palce nech nam to vsetkym vyjde a budeme mat aj spolocny termin porodu jul 2014

martinamk
18. okt 2013

Inak predtym ako som otehotnela som mala dost problem s hormonmi a doktorka mi vkuse pchala duphaston co absolutne nepomohol. Tak som si sama vyhladala infosky a zacala som jest matersku kasicku 🙂 po troch mesiacoch co som ju jedla lyzicku denne som otehotnela...tak mozno dalsi tip pre snazilky 🙂

vierka24
18. okt 2013

@saskiaaa ahoj,tie vitaminy mi radila kamoska,ktora uz ma synceka 🙂 hlavne tu kyselinu listovu ...a kolko sa vy snazite o mimi??

googwife
18. okt 2013

@zuzikajus Ahoj no ja som sa pre november rozhodla preto, lebo by sme chceli dievčatko ( mám už synčeka 4,5 roka) no aj ked tomu moc neverím, ale podľa čínskeho kalendára počatia vychádza tak uvidíme a ešte som sa dočítala že dievčatká sa "robia" pred ovuláciou. Manžel by veľmi chcel dievča v rodine sú sami chlapci , ale samozrejme hlavne, aby som to dotiahla do úspešného konca a bolo zdravučké nech je to čokoľvek 😉

meranti
18. okt 2013

ahojte baby,aj my sa snazime od tohto mesiaca,este sme vsak len na zaciatku,kedze ovu len pride (dufam ze coskoro)a potom to hrozne cakanie, ci pride/nepride MS. ale drzim vam vsetkym palceky,nech sa cim skor podari ;)

zuzikajus
18. okt 2013

@googwife aj ja by som chcela dievčatko (mm radšej chlapca). Počítaš si to podľa toho, koľko máš reálne rokov alebo tých čínskych lunárnych? Našla som toto http://www.pohlaviditete.cz/docs/cinsky-kalenda... .

zuzikajus
18. okt 2013

@meranti ahoj, držím palčeky aj tebe aj všetkým snažilkám. Ja už mám po ovu, takže čakám...ale ty máš ešte pred sebou to príjemnejšie obdobie 😀

googwife
18. okt 2013

@zuzikajus počítam podľa čínskych lunárnych. Dala som si to vypočitať na jednej stránke skúsim najsť.

zuzik1927
18. okt 2013

@googwife aj ja by som to chcela vediet lebo mm by chcel dievcatko velmi. Ale su samy chlapi v rodine

googwife
18. okt 2013

@zuzikajus si skúšala či ti vychádza??

googwife
18. okt 2013

@zuzik1927 no tak to sme natom úplne rovnako všade sami chlap 🙂

zuzik1927
18. okt 2013

@googwife my sme mali jednu - jeho sestru, ta však zomrela preto by si velmi zelal dievca aj keď neviem či sa podaří. Ale snad hej

googwife
18. okt 2013

@zuzik1927
@zuzikajus tak tu je ta stránka

googwife
18. okt 2013

@zuzik1927 ☹ tak to mi je ľúto.

zuzikajus
18. okt 2013

@googwife Nie som si istá, či to dobre rátam. Podľa toho mám asi 37 rokov, takže dievčatko nevychádza. Ale popravde moc tomu neverím, ale je to fajn zábavka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre