Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

rybkaa
8. nov 2013

@nikol2515 múdro 🙂 ja som nikdy nič nepočítala, viedla som si len MS kalendár v mobile, aby som mala prehľad o krámoch, inak nič, nechala som to na voľný priebeh, dopovala som sa len kys. listovou, ovu som nesledovala, ani som netlačila na chlapa, že davaj teraz sex, bo teraz sa zadarí 😀 nie je ani pravda to s držaním nôh na hor, ja som som bola vtedy hore a predsa sa zadarilo (dúfam) 🙂 takže kľúd, nepanikáriť a užívať si to, na výpočty a sledovačky máte čas vtedy, ak sa nebude dariť dlhodobo, ale verím, že to dlho nepotrvá a budú čiarky 🙂

tonjadabik2
8. nov 2013

@nikol2515 jeej Vlčince a Solinky..poznam 😀 byva nam tam krsny nasej malej..hehea kopec znamych.. moj manzel tam makal na pošte..do Žiliny chodievame raz za dva tri roky ako kedy.. ale ceme tam ist byvat uz len manzelovi robotku najst.. neboj podari sa babetko..to chce cas.. ani nam sa nedari.. 😢

rybkaa
8. nov 2013

@nikol2515 môj brat sa teraz tiež presťahoval do ZA, bývajú zatiaľ nájme niekde pri stanici (neviem ako sa volá tá časť mesta 😕 ) a na výške som bývala na intráku so žilinčankou 🙂 neboj nič, nový byt je znamenie, že ho treba zaplniť 🙂 my sme sa v septembri sťahovali - teda priateľ sa nasťahoval ku mne a jeho byt sme predali, môj prerobili a teraz dumem, kam vtrepem postieľku 😀

tonjadabik2
8. nov 2013

@rybkaa viem kde asi pri stanici..teda viem kde je stanica odtial som chodievala vlakom domov.. 😀 a ty si odkial?

rybkaa
8. nov 2013

@tonjadabik2 neviem presne ani ja, kde to bývajú, sú tam len 2 mesiace, brácho si tam našiel robotu a jeho priateľka ešte chodí na výšku, viem, že majú pri baráku aj dáku záhradku, sú to staršie bytovky, ale sú spokojjní už, bo brácho nevedel dlho nájsť robotu. Ja som z Revúcej, mesta prvého slovenského gymnázia, je to mini mesto medzi Košicami a B. Bystricou 🙂

nikol2515
8. nov 2013

@rybkaa Ale ja spatne citam, ze si si vcera nasla dve ciarky, tak to gratulujeeem. To je super.

tonjadabik2
8. nov 2013

@rybkaa ahaa ta viem kde co je len tie bytovky tak presne nepoznam..heh 😀 ahaa Revuca..to nepoznam.. ale nevadi..ale Košice su hodinku cesty od nas hihi..

rybkaa
8. nov 2013

@nikol2515 noooo našla som čiarky v utorok 😀 ale ako všade vravím, ešte sa neteším, kým mi to nepotvrdí dr., idem v pondelok 🙂 mala som dostať MS v pondelok a nič, tak som v utorok urobila test a tam duch, kukám hľadím neverím, v stredu zase čiarka, dnes už je jasná ako facka, ale aj tak chcem vyjadrenie od dr. že je to tam a že je to v poriadku 🙂 no každopádne ďakujem a zatiaľ ostávam tu pri vás v skupine, kým to nebudem mať isté a tiež vás povzbudzovať, aby ste tiež našli čoskoro // 🙂

rybkaa
8. nov 2013

@tonjadabik2 nevieš kde je RA? šak to od Popradu 60 km smerom na Hranovnicu - Telgárt a tade až sem 😀

tonjadabik2
8. nov 2013

@rybkaa ahaa uz vieeeem kdeee.... 😀

rybkaa
8. nov 2013

@tonjadabik2 ani sa nedivím, takú dieru nikto na mape ani nehľadá 🙂)) a prečo chcete ísť bývať do ZA? mne osobne sa PP veľmi páči, mesto pod Tatrami nemá chybu, zvykneme tam chodiť na nákupy alebo na turistiku 🙂 Naposledy sme boli na Téryho chate, už som mala dušu na jazyku, ale došla som 😀

tonjadabik2
8. nov 2013

@rybkaa tak lebo manzel je zo Žiliny 🙂 . aj mne ved som tu vyrastla s vyhladom na Tatry 😀 ja som uz presla pomaly cele Tatry aj cely Slovensky raj.. 🙂 taze uz ma to tak nelaka.. ceme ist byvat do velkeho mesta..ale manzel tam nema robotu..taze tak. chce sa tam vratit,je mu tu na vychode smutno..predsa len je daleko od domova.. 😢 .. noo tu je vela peknych miest treba prechodit a vidiet.. ja zase by som chcela spoznat Žilinu a okolie.. ale neni kedy a neni ako.. 😢

cherry322
8. nov 2013

Aj ja sa pridávam k vám babule. My sa snažíme od septembra. Mrška dva týždne meškala, na teste slabá čiarka, chvíľková radosť, dva dni na to mrcha dorazila :( dva týždne po nej bol na teste znova slabý dušík, neskôr však už žiadny. Dr. mi pri vyšetrení povedala, že pravdepodobne mikropotrat :( robila mi aj horm. profil, zistili mi mierne zvýšený prolaktín, no lieky mi nedala, vraj to mohlo byť stresom a mám sa ukázať o mesiac. Tento mesiac práve včera mrška znova dorazila... Čo si myslíte o tom mierne zvýšenom prolaktíne zo stresu? Môže byť aj ten príčinou nedarenia?

rybkaa
8. nov 2013

@tonjadabik2 tiež som už čo to pochodila, veľa nie, lebo fučím ako slon ale zaradím jednotku a idem pomaly hore 🙂 Tatryn sú nádherné a aj Poprad sa mi vždy páčil, také mi to príde ako iný svet, ale to je tým, že to nemám každý deň, takže verím, že sa vám žiada zmena a hlavne budete mať rodinu bližšie 🙂 už len teda nájsť prácu....človek by si myslel, že ZA veľké mesto, práce plno, ale prd....brácho tiež dlho hľadal a to má VŠ aj prax a nikde nič, teraz niečo našiel, ale to bude asi len prechodné riešenie, aby bolo z čoho vykryť nájom. Bieda je to v tomto štáte s prácou, človek by aj chcel robiť, hľadá, snaží sa a nič...

karingalova
10. nov 2013

@hatapkagb ahoj mam s už dobre zarezávam naplno v robote. mali sme isť tento mesiac na insemináciu ale musíme to odložiť a dohodli sme sa s drahým že ešte dáme tomu polroka ak sa nezadarí prirodzene pojdeme na oplodnenie 🙂

hatapkagb
10. nov 2013

@karingalova Ahoj.Drzim palce aby to vyslo pritodzene.Ja mam dostat menzes zajtra ale uz som si robila test utorok aj stvrtok a nic.Nevadi snad raz to vyjde.Drz sa

martinamk
10. nov 2013

No Zienky mne uz 6 dni meska MS ale test negativny 😒 doteraz som mala ako hodinky tak neviem co sa deje. Brucho ma pobolieva celkom dost uz vyse tyzdna a nist. Vyslo vam niekedy test negativny a boli ste aj tak tehu? Dufam ze som niekde neprechladla a nemam nejaky zapal...

nikol2515
10. nov 2013

Ahojte kocky moje, tak ktore ste sa mali testikovat cez vik, ako ste dopadli?ozvite sa

nikol2515
10. nov 2013

Tak ja sa vam teda pochvalim ake prekvapenie ma dnes cakalo na testiku, maly dusik 🙂 . Ked som si robila test po dvoch dnoch meskania ms v piatok, test bol negativny. A dnes ked mi meska 4 den mi to vyslo, dufajme ze uz bude len silniet. Boli aj slzicky stastia 🙂 .

asemilka
10. nov 2013

@nikol2515 tíško gratulujem 🙂

tamtadam
11. nov 2013

@nikol2515 ja som ti písala že máš čakať na mňa do nedele !!! :-P a vidíš, vyplatilo sa 😀 ja som si nakoniec test nerobila, lebo včera mi teplota išla z 37,1 na 36,7 ... tak som myslela že dostanem, ale nič ... ale dnes teplota 36,9 .... tak som už zo seba jeleň 🙂 ale každé ráno mám pocit že už už to príde a cez deň to nejak prejde - tak stále čakám :-/

nikol2515
11. nov 2013

@tamtadam Juj mojka, to je znamenie ze by to mohlo vyjst. Totiz ja som mala tiez pocit, ze kazdym dnom pride mrsina a vidis, neprisla. Naplnil ma pocit stastia a idem sa objednat k dokimu. Tebe kolko teda meska? a kedy ide testnut? mooc drzim paluchy!!

tamtadam
11. nov 2013

@nikol2515 nooo však tebe už vyšlo ! a gratulujeeem moooc ! Nooo ja u seba nikdy neviem s tou mojou najlepšou kamarátkou, ktorá si chodí ako chce - ale ako som tak pozerala tak za posledný rok a pol to bolo od 28 do 31 dní .... a dnes som 34DC ... ale už sa mi raz kedysi pred tromi rokmi stalo že tá sviňa došla 38DC (to bol môj rekord, ak nerátam jeden krát vyvolávačku 😀 ) ... takže ešte nejaším s meškaním a včera som aj tak zistila, že mám testy len s citlivosťou 25mIU (či tak nejak sa to označuje) :-/ ty si robila asi ten citlivejší desiatkový že ?

nikol2515
11. nov 2013

@tamtadam No ja si myslim, ze tebe by to mohlo vyjst. Ja som mala tiez taketo pocity ako ty, ze kazdym dnom cakas mrsinu a nechodi. Je to dobre znamenie, ze ti meska. Sup-sup si kupit ten desiatkovy test. Mne pri dvojdnovom meskani (piatok) este neukazal nist, tak som smutila. No a v nedelu uz bol dusik 😀. Priznaky mam tiez...kedy chces testovat? o den,dva,tri? budem cakaaat. A nejake priznaky mas??

voskovka
11. nov 2013

ahojte zeny.....ja dnes 14dc testik ovu zacina silniet.... ale este to nie je ono...hlienik sa uz tvori vcera sme keksovali a tak az kym nebude test pozitivny budem mm znasilnovat 🙂 😀 😀 vy ako???

nikol2515
11. nov 2013

@hatapkagb ahooj, tak ako? dufam ze mrsina zatial nedorazila. a ani nedorazi 🙂

nikol2515
11. nov 2013

@voskovka ahoj, ale ved ty si mala dusika, co sa stalo. ☹

voskovka
11. nov 2013

@nikol2515 zacala som najskor malo krvacat ms bola po termine tak som testla...a ked som nabehla k dokine s tym ze som si nasla krv tak mi brala hcg ale ja som sa rozkrvacala tak velmi ze to dalej neriesila a o 2 dni som volala na hcg tak bolo pozitivne ale vraj u nas asi problem nie otehu ale udrzat... tak tento mesiac som vysadila aj inofolic iba si davam b-komplex taky rozsireny a vyzera to ze ovu bude aj bez inofolicu
no a mam doma uz duphaston ze ked ms nepride a bude meskat a test najdem pozitivny hned zacat uzivat

nikol2515
11. nov 2013

@voskovka Uf tak to ma mrzi, vtedy som sa tesila, ze dalsia splnena tuzba. Drzim palce, aby bol tento mesiac uspesny a vyslo to ako krasny darcek na Vianoce. 😉

hatapkagb
11. nov 2013

@nikol2515 ahoj moja.ale vies co dorazila uz vcera.uz som si predstavovala aj dvojicky,kedze mi tak dr.povedala ze na 80% ak sa podari budu dvojicky a mrcha prisla vcera.to nic...a ty ako?co nove?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre