Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
majusik26
7. nov 2013
ahojte vie mi nikto poradit ci je dobre a ci ma niejake ucinky k oplodneniu Folic Acid 400mc kyselina lystova
asemilka
7. nov 2013
@majusik26 áno, ale nájdeš ju aj v obchode medzi vitamínmi
majusik26
7. nov 2013
@asemilka kupila som si dnes Folic Acid 400mcg 250tablet
asemilka
7. nov 2013
@majusik26 tak to budeš mať na hodne dlho 🙂
rybkaa
7. nov 2013
@rybkaa cipana, no čo ja viem, niečo som našla, také ako gulička a bolo to tvrdé a našla som to hneď (možno mám dlhé prsty 😃 ) okrem toho mám taký béžový výtok, hustý, ako tvaroh, to je ok? som nováčik, ide o moje prvé tehu, tak ešte celkom neviem, aké sú všetky príznaky 🙂
55alexandra55
8. nov 2013
@tonjadabik2 kašli na meranie zbytočne sa stresuješ, mne to pomohlo a som tehotná
martinamk
8. nov 2013
@rybkaa uprimne to vyzera na mykozu tak radsej by som bezala ku doktorke, ja som s tym mala problem pri prvom tehu.
nikol2515
8. nov 2013
Tak babulky ja som to nevydrzala a spravila som si dnes rano test (29DC a cca 15DPO neviem kedy presne bola ovulka). A smutne prehlasujem, ze bola len jedna ciarka, dnes mam dostat MS ktora zatial nechodi, no zmetena som. Test som si robila ten Mamatest s najvyssou citlivostou. Tak som sa tesila, vajecniky mam citlive uz dva tyzdne. Som smutnyyy 😞 😞
rybkaa
8. nov 2013
@martinamk v pondelok idem k dr., tak jej to aj spomeniem...nikdy som mykózu nemala, nemám s ňou skúsenosti...ono, nemám výtok, ani to nevidno na intimke, len ak som si ten krčok hľadala, tak na prste mi ostalo také biele ako jemný tvaroh, bez zápachu, no určite to budem riešiť s dr. vďaka 🙂
rybkaa
8. nov 2013
@nikol2515 nesmúť, ak nepríde MS , urob ešte raz testík, možno sa tam predsa len niečo vyrysuje 🙂
tamtadam
8. nov 2013
@nikol2515 och ty nedočkavec ! - a ja s kým teraz budem testovať ?! 🙂 .... ale myslím že nebude asi dôvod 😕
hatapkagb
8. nov 2013
@nikol2515 viem ako sa citis ja som vcera robila a tiez nic...sklamana ze az...
nikol2515
8. nov 2013
@rybkaa Ďakujem za podporu, veru uvidim ci sa ta nechcena mrcha dostavi. Ak nie, budem testikovat ako diva 🙂 to je moj problem, ja ked sa na nieco namotam, tak mam plnu hlavu len toho. . .
nikol2515
8. nov 2013
@tamtadam Prepackaj mi 🙂 ja som mimo z tohto co sa so mnou deje. Prvy mesiac-skusali sme len raz 14DC a cakala som zazraky, aj priznaky boli zretelne (zial to boli nasledky po vysadeni HAK), tento mesiac sme skusali 14-15-16DC -podla jednej kocky ktora sa s tym nekaslala a pocali takto 🙂 . No a rozhodla som sa, ze ak to nevyjde budeme sa po MS pekne snazit kazdy druhy den, bez testovania, bez merania a zatazenia mysle. Privelmi som sa na to upla :-|. A ty hlavu hore!!ake nebude dovod, ha!
nikol2515
8. nov 2013
@hatapkagb Juuj moje, spominam si teba aj pobolievali vajecniky, vsak? tak ako aj mna. To telo sa s nami zahrava a je to matuce. Ale ty mas MS dostat az 11. tak este nezufaj 😉
tonjadabik2
8. nov 2013
@tamtadam nee prveee... 😃 tak uz to bolo davno..uz som zabudla.. a este nemas babetko? ak dobre chapem.. ci? neboj to zvladnes..vsetko sa da ked sa chce.. 🙂
tonjadabik2
8. nov 2013
@55alexandra55 ved ja som s tym uz prestala..pomaly dva mesiace som merala..ale manzelovi to zacalo vadit tak som prestala.. a je to tak lepsie.. bud sa podari alebo sa nepodari a hotovo.. viem kedy mam asi plodne dni..len ta ovulka akosi..neviem..kramy meskaju zase..asi sa mi to posunulo.. ja dufam ze sa raz podari..mohlo by na Vianoce..to by mal manzelik krasny darcek pod stromcek..
hatapkagb
8. nov 2013
@nikol2515 ano boleli ma,pichalo raz pravy,raz lavy po ovulke 2 dni asi tak ma vkuse tyzden bolelo brucho ale silno na kramy a nic a teraz som ok az na jemnu bolest prs.Ja viem ze az v pondelok ale skusila som a nic mohol byt aspon duch ci?pockam ja pockam 😉
tamtadam
8. nov 2013
@nikol2515 no hej... ja už príznaky neriešim - lebo sa cítim každý mesiac pred MS ako tehotná ... všetky možné príznaky (bolesť pŕs, pocity na zvracanie, motanie hlavy, časté cikanie, sem tam meškanie atď 😃 )... a to aj keď sme sa nesnažili 😃
tamtadam
8. nov 2013
@tonjadabik2 ešte nemám ... a myslím že naň je už najvyšší čas ... a ako tak sledujem, že to nejde len tak - tak asi už aj včera bolo neskoro 🙂
nikol2515
8. nov 2013
Oh ake sme vsetky sklamane, takto si to ani jedna nepredstavovala, vsak? od kial vlastne ste baby? ja zo ZA.
tonjadabik2
8. nov 2013
@tamtadam ahaa..ale neboj vsetko pride v ten spravny cas 🙂 kolko mas rokov?
tonjadabik2
8. nov 2013
@nikol2515 ahoj ja som z PP ale moj manzel je žilinčan. odkial presne si ty?
rybkaa
8. nov 2013
@nikol2515 ja som taká tiež - len sa na nič nenamotať, lebo potom si so mnou nikto nedá rady 😃
hatapkagb
8. nov 2013
@tamtadam presne ako pises,vcera rano som po kave zvracala preto som si kupila test a nic.a este aj hlava boli uz par dni,tazko na zaludku,ale take mavam kazdy druhy mesiac pred menzesom ]-(
hatapkagb
8. nov 2013
@nikol2515 so slovenska som so Spisskej Novej Vsi,prestahovala sa do okr.Kosic ale zijem uz skoro 9rokov v Severnom Irsku mesto Randalstown 😃 😃
rybkaa
8. nov 2013
@nikol2515 ja som z RA...nebojte, aj to sklamanie raz skončí a budete mať // 🙂
nikol2515
8. nov 2013
Babyyy ja som taka lopata, vratte ma na ZS ako som to ratala ked som teraz zistila ze mam 27 dnovy cyklus. 😃 Prve dni kramov-14.9 a potom 11.10. , to znamena ze dalsie som mala dostat vcera. Ja uz sa v sebe nevyznam, zrejme som rozhasena po tej HAK alebo co. Ako som pisala, uz ziadne ratacky a pekne spontanne a casto 😉
nikol2515
8. nov 2013
@tonjadabik2 Byvali sme s frajerom na Vlcincoch, od Februara byvame na Solinkach. Kupili sme si novy byt, uz len ten prirastok do neho 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli