Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

voskovka
11. nov 2013

@nikol2515 a vies ako som sa ja tesila ze po roku sa nam to podarilo? uplne som bola smutna....ale kazdym novym cyklusom nova sanca.....

nikol2515
11. nov 2013

@hatapkagb Skodaaa, snad to tento mesiac vyjde. Budem na teba mysliet. Ja? kuk vyssie 😉

hatapkagb
11. nov 2013

@nikol2515 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer az mi slzicka vysla,ja sa tak tesim len davaj na seba pozor moja.jupiiii.tak co ja ak to nevyjde nevadi,neviem ako to chodi pri mojej diagnoze.hlavne je ze ja uz dcerku mam.ale v kutiku srdiecka verim ze este sa bambulka docka surodenca 🙂

nikol2515
11. nov 2013

@hatapkagb Juj moje dakujem, bambulky budem k vam nahliadat, ste mi prirastli k <3 . Strasne prajem kazdej jednej, aby sa vam splnila tato tuzba. Verim, ze to vyjde a budete mat najkrajsi darcek pod stromcek.

hatapkagb
11. nov 2013

@voskovka Je mi to luto,ale raz to vyjde,musime byt silne a hlavne nemysliet vela na to,lebo to potom nejde a pokazi sa to.drz sa 😉

hatapkagb
11. nov 2013

@nikol2515 bodaj by si mala pravdu,ja by som sa velmi tesila ze krasny vianocny darcek.och snad...

ewica
11. nov 2013

26DC 🙂

tamtadam
11. nov 2013

@nikol2515 príznaky žiadne ... aj prsia bolieť prestali 😀 len pár dní mám ráno pocit že už už príde - MS kŕče... potom to prejde a cez deň v poho - sem tam jemný tlak .... ale krv zatiaľ žiadna ... ale cítim že tento cyklus nič, len sa zbytočne naťahujem :-/ to asi preto že mám pripravený ten inofolic na nočnom stolíku a teším sa kedy ho začnem užívať 😀

tamtadam
11. nov 2013

@nikol2515 a ty máš už nejaké príznaky (okrem meškajúcej MS) ? aj teraz napríklad cítiš také "bolesti" že by mala prísť ? alebo to prešlo ? .... sakra že som včera nemala ten desiatkový test - asi bol nejaký "šťastný" deň 😀

nikol2515
11. nov 2013

@tamtadam Hehe aka zlata, no ano to pnutie na vajecnikoch mam uz nieco cez dva tyzdne a pretrvava to, i ked uz len chvilkami. Potom mam pocit, ze sa u mna prejavuju vsetky mozne aj nemozne priznaky-jeden den caste cikanie, druhy den citlive prsia, sem-tam nevolnost, sem-tam bolest hlavy, v noci caste budenie. No co ti poviem cista dochodkyna 😀

tamtadam
11. nov 2013

@nikol2515 ty brďo ... šak ja niektoré tie tvoje príznaky mám aj pred ovuláciou ... čo si to písala s tou dôchodkyňou ?! 😀 😀 😀

nikol2515
11. nov 2013

@tamtadam 😀 nieee, to len ja sa tak obcas citim a som leniva ako vos posledne dni 😖

zuzik1927
11. nov 2013

@voskovka ahoj, aj my sme prave v case ovu, tak uvidime co to da tento mesiac..som si pozerala na stranke co je Dr. Jonas, tam som natukala co bolo treba a mi vyslo, ze najvacsia sanca na otehotnenie bola 10.11. tak uvidime ci je to pravda, ty si neskusala? ale budeme este pokracovat dalej, keby to nebola pravda 🙂

voskovka
11. nov 2013

@zuzik1927 hod mi ten link prosim ta

zuzik1927
11. nov 2013

@voskovka http://astrologie.najdise.cz/doktor-jonas/jonas... tu som ja zadavala, a vlastne tam s anepytaju ani na ms ani nic, a vysiel datum cca presne ako by malo byt, potom napis co tebe vyslo

voskovka
11. nov 2013

@zuzik1927 vyslo mi ze 6.11 plodne dni a pohlavie chlapec a na december plodne dni 5.12 a dievcatko

zuzik1927
11. nov 2013

@voskovka no aj mne tento mesiac ukazalo, ze ak by sa to podarilo, bol by to chlapec a buduci mesiac dievcatko, tak neviem..ale tak neviem ci je to pravda 😉

voskovka
11. nov 2013

@zuzik1927 je to divne lebo ked viem ze mam ovu cca 15-16ty den cyklu tak ju nemozem mat predsa podla akoze jonasa 6dni skor...to proste nejde ja som 6.11 bola len 9Dc a pri 30dnovom cykle asi tazko ovu na 9dc takze nejak tomu neverim :-/

zuzik1927
11. nov 2013

@voskovka no ja tiez neviem, ze ako to je, uvidime teda, ale ty ked si robis ovu testy, tak vies kedy mas, a ako som citala ze este pravdepodobne nebola, tak asi to pravda nebude...snad aj bez toho to vyjde 😉

voskovka
11. nov 2013

@zuzik1927 hej robim testy a este mi ju vzdy potvrdzuje aj lekarka....sonom.
takze ked mam pozitivny test na druhy den idem k nej 🙂

minuska777
11. nov 2013

ahojte baby tiez som oktobrova snazilka a mam taku otazocku, menzes mi meska dva dni test som si este nerobila ale skusala som tu metodu s krckom, v tehotenstve by mal byt vraj tvrdy a uzavrety no ja ho mam tvrdy ale ako keby pootvoreny , mam to brat tak ze urcite niesom tehotna? alebo este pockat a urobim si popripade test. ak mate skusenosti budem rada ak mi poradite 🙂

martinamk
11. nov 2013

@minuska777 no tak podla toho krcku by som sa neriadila 🙂 skus test radsej. ALe asi by som pockala este par dni ..aspon tyzden od meskania 🙂 aj ked viem ze to je tazko cakat.

Inak mne meska uz tyzden a testy negativne 😒 tak ma caka vyvolavacka. Uz by mohla mrcha mrchava prist lebo toto pms ma uz ubija...

minuska777
11. nov 2013

@martinamk vdaka za radu asi este pockam par dni ak sa mestruacia nedostavi spravim si test. ja zijem v skotsku a tu doktori ani netusia co je vyvolavacka 😨 raz mi menstruacia meskala dva tyzdne a nic doktor povedal ze musim cakat , proste des niekedy mam pocit ze zlate slovenske zdravotnictvo 🙂 a inac ja mam taky pocit tiez ako keby mala mrcha prist ale len sem tam potom to prejde tak neviem... 😒

tamtadam
12. nov 2013

@nikol2515 aaaaaaaaaaa si prva ktorej oznamujem, ze som teraz nevydrzala a spravila som ten 25kovy test co som mala doma...sa mi snivalo celu noc ako ho robim 😀 a vysledok ? Asi sa mi este sniva ale ja tam vidim slabulilinku druhu ciarku !!! Odfotit mi na telefone nejde...ale je tam a ani ju nemusim hladat 🙂 ale tak toto mam take noname testy...dnes ak stihnem tak pojdem do lekarne kupit desiatkovy a uvidime...ak MS nepredbehne 🙂

zuzik1927
12. nov 2013

@voskovka no tak to vies na 100% že kedy

nikol2515
12. nov 2013

@tamtadam weeej vytesujem sa s tebou, utekaj pre desiatkovy a odfot, chcem vidieeet. 😀

voskovka
12. nov 2013

@zuzik1927 este vcera som si myslela ze bud ovu nebude alebo bude riadne neskor a kukaj že ako dnes o 11stej hnedka vybehla druha a aka je silnejsia nez kontrolna....

zuzik1927
12. nov 2013

@voskovka no tak mas pravdu, vselijako to vyzeralo 🙂 ale dnes je uz poriadna...tak sup sup nato 😉

voskovka
12. nov 2013

@zuzik1927 uz vcera sme tak este dnes ho potrapim a potom uz len cakat na ms

zuzik1927
12. nov 2013

@voskovka no my tiež teraz vo velkom, ale dneska by to bolo uz 3 den za sebou tak neviem či je to dobre..ale zas keď nie, tak sme spolu a to stačí, keď aj nic z toho 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre