Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

zuzik1927
11. dec 2013

@hennyinnsbruck dneska Idem na 12 potom napisem že co 😉

zuzik1927
11. dec 2013

@nair tak tebe je fajne ze mas kratsie, a hlavne ze ti aspon pridu...sa uz dufam ze sa dneska nieco poriesi a ze uz pride ms, a hlavne ze mi da nieco na upravu lebo ma porazi...

zuzik1927
11. dec 2013

@tamtadam no podla mna sme len v tejto skupine ostali 4 a ostatne co neostali tehu sa uz rozprchli do inych skupin.. 😉 no ja tiez velmi rozmyslam nad infolicom, dnes sa opytam dr. na neho ze co mi povie...no tak buduci mesiac uz aj z infolicom je vas 😉

hennyinnsbruck
11. dec 2013

@tamtadam ujuj.skoda....
Ja ho tiez zacnem uzivat ked skonci menstr dufam pomoze. .

zuzik1927
11. dec 2013

@hennyinnsbruck
@nair
@tamtadam ahojte, takze bola som u dr. tehu nie som, co som aj predpokladala, len sa posunul cyklus, teraz to vyzera akoby som bola v strede cyklu alebo v 3/4,( aj ked mne uz 2 tyzdne meskaju) proste dominantny folikul tam uz nebol to znamena ze je po ovu urcite, ale tak boli sme spolu, cize clovek nikdy nevie ci sa nezadarilo 😉 kupila som si gynex, co je vraj na upravu aj na vytvaranie vajicok a infolic mi tiez spominala, ze niekomu pomoze niekomu nie...zobrala mi krv na hormony, v utorok budu vysledky...a potom sa uvidii...mam si merat bazalnu, ale tak to co ja viem, to sa len zo spodu robi?? 😀

tamtadam
11. dec 2013

@zuzik1927 ja si BT meriam len zospodu :-P

zuzik1927
11. dec 2013

@tamtadam tak budem aj ja teda..a to stale? aj cez ms? ci ako to je...

hennyinnsbruck
11. dec 2013

@zuzik1927 chvalabohu ze nemas cystu. .
@tamtadam aj ja chcela s tym zacat. . Ale musi sa to robit stale ten isty cas??plus minus hodina nevadi ze?cez ms asi nie ci?

zuzik1927
11. dec 2013

@hennyinnsbruck no aj ja si myslim..no to neviem, ale podla mna rano pokial vstanes, cize je jedno v aku hodinu..alebo neviem

hennyinnsbruck
12. dec 2013

@tamtadam
@nair
@zuzik1927 ja viem tiez tak ze kym sa nevstane z postele treba meriat..musime si o tom naastudovat...
Moja menst je divna,,,,uz skoro nemam!! Hmmmm.....Naposledy trvala tyzden.....
Vcera aj bolo daco 😀 takze sme uz zacali snazilkovat.

zuzik1927
12. dec 2013

@hennyinnsbruck dneska som 1x merala tak u uvidíme či z toho niečo vyčítam potom 😀 a len sa snažte tak treba

hennyinnsbruck
12. dec 2013

@zuzik1927 od zajtra zacnem aj ja chiii

zuzik1927
12. dec 2013

@hennyinnsbruck ako moze to byt dobre, ked så naucime Co a ako

hennyinnsbruck
12. dec 2013

@zuzik1927 urcite ano....kolko ma byt,, normalna teplota,,? Potom ked sa zvysuje je alebo prichadza ovu ze? A ked je neviem kolko dni zvysena-ci stale zvysena tak je to tehu? Tusim tak som to citala....

zuzik1927
12. dec 2013

@hennyinnsbruck javiem tak, ale neviem ci je to dobre, že teplota je tych 36,8 potom klesá a asi vtedy su plodné, posledna najnizsia teplota je ovu a potom by mala stupat až na 37,2 či ako a potom keď klesne zase na 36,8 tak den nato by mala prist ms, keď neklesne malo by to byt tehu..podla mňa no 😀 mohol by nam to niekto ozrejmit...

hennyinnsbruck
12. dec 2013

@zuzik1927 tak to hej 😀

zuzik1927
12. dec 2013

@hennyinnsbruck tak to je ???

hennyinnsbruck
12. dec 2013

@zuzik1927 ?to co si napisala ty?hej tak nejak to je tusim..ja som nieco citala na nete vygoogluj si to.kym to ale pochopim to potrva 😀

zuzik1927
12. dec 2013

@hennyinnsbruck mne zatial také laické staci a potom uvidíme

hennyinnsbruck
12. dec 2013

@zuzik1927 😀musim si teplomer pri postel prichystat 😎

nair
12. dec 2013

@hennyinnsbruck @zuzik1927 @tamtadam 🙂 Ahoj baby, zdravim Vas, citam Vas, len sa mi nechce pisat cez mobil 😀 Ja teplotu meriam uz odkedy sa snazime, treba v tu istu hodinu, ja som to cez vikendy ignorovala a merala aj 2-3 hodky neskor a robi to potom v grafe sarapatu, takze tento mesiac som na skusku aspon pocas vikendu okolo ovu dala budik.. ale manzel hundral 😀 Meriam obycajne ked ms zoslabne az do dalsej.. A neriadte sa tym aka vysoka ma byt teplota, kazda ma inu, ja som mala maximum 37,2, bezne mam po ovu aj menej ako 37.. Ale mozno je to tym, ze bezne mam rano telesnu teplotu 37,1 - 37-2, ja som taka chladnomilna 😉 Meria sa bud zospodu alebo v ustach, ale vzdy na tom istom mieste, v tom istom case, tym istym teplomerom a po prebudeni po min. 6 hod. spanku.. Takze ja si davam na vianoce od merania pauzu, lebo nemam v plane dodrziavat to vsetko 🙂

hennyinnsbruck
13. dec 2013

@nair ahoj dakujeme za vysvetlenie...no ja sa na to asi vykaslem ked sa MUSi meriat v tu istu hodinu....
Ja nezacinam v robote stale v ten isty cas takze vstavam rozne. Plus minus hodinka.....
To si radsej na e-bay lacno ovu testy kupim 😎

tamtadam
14. dec 2013

@hennyinnsbruck
@nair
@zuzik1927
No baby...mna to meranie BT a sledovanie grafu celkom baví 🙂... a inak ja neviem či som to s tým vychválením Inofolicu neprehnala :-/ dnes som 15DPO a MS este stále nikde!!! Pár dní ma ráno bolí aj chvíľu podbruško ako keby mala prísť ale potom to prejde a zas celý deň nič:-/ rýchlo nech príde-už chcem ďalšiu ovu :-/

zuzik1927
14. dec 2013

@nair no aj ja som zacala, moj zatial nehundre, aj ked kazdy den o pol 6 ho budi budik 🙂

zuzik1927
14. dec 2013

@tamtadam aj mna to celkom bavi, aj ked to robim len par dni, len neviem kde si to mam zapisovat, lebo tie grafy tu na pc mi nejako nejdu ☹ alebo aspon ja neviem s nimi robit este..a nechapem ani tomu, som videla jeden graf a tam bola teplota okolo 36,8 potom klesla na 36,2 potom stupla na 36,4, potom tak isto a potom zase klesla...a hovorili ze ovu bola az pri tom druhom klesnuti...a t nema byt hned to prve klesnutie??
ved mozno sa to podarilo, pockaj este chvilku 😉

tamtadam
14. dec 2013

@zuzik1927 ja pouzivam fertilityfriend.com - mam aj tuto aplikaciu v mobile a je to uplne jednoduche 🙂 pogoogluj a pocitaj ako to funguje..by sim aj poslala linky, len som na mobile a to by bolo komplikovanejsie 🙂 no a ono sa tento mesiac ani nemalo co podarit :-/ jedine ze by ma ten inofolic oplodnil len sam - co neverim, aj ked som tu na neho citala kadejake pochvalne ody 😀

hennyinnsbruck
14. dec 2013

@tamtadam ja nezacala este lebo asi len dnes skoncila mrcha.taka vselijako divna bola 😖
A ani asi nezacnem, lebo ako som pisala tak vselijako vstavam a budik si zato davat nebudem....
No kecala som s mojim, s inofolicom zacnem az januar-februar pojde v januari predsa na spermiogram.lebo od jan sa im zvolnuje prac tempo,..,a ked bude ok tak zacnem s inofolicom.

nair
16. dec 2013

@hennyinnsbruck Ja meriavam cez týždeň po, ut 6:30, zvyšné dni 7:00, kvôli pol hodine som nezbadala rozdiel.. ale tak hodina, dve hore dole už asi rozdiel urobí, teda u mňa určite..
@zuzik1927 s teplotou by to malo byť tak, že ovu je v posledný deň nízkej teploty, po ktorej nasledujú po sebe tri vysoké teploty (vysoké sú min. o 0,2° viac ako DH = dolná hranica = najvyššia z nízkych teplôt).. teda ak to správne chápem.. ale ja som to podľa tohto ešte ani raz nemala ukážkovo 😀 sú tam aj nejaké výnimky, že jeden deň vysoká medzi nízkymi a jeden deň nízka medzi vysokými sa ignoruje atď..
kukni napr. http://www.elep.sk/meranie-bazalnej-telesnej-te...
Alebo, ja mám v mobile aplikáciu, napr. na GooglePlay je ich veľa na stiahnutie.
@tamtadam ja stále váham či Inofolic áno, či nie, no zatiaľ to odkladám na január - február, alebo na neurčito 🙂
Tak baby ja som dnes 3.DC, v Prahe ma to našťastie obišlo, MS prišla až cestou domov, čiže auau celá sobota a včerajšia lyžovačka zvládnutá len vďaka ružovým tabletkám 😉
Decembrovému snaženiu zdar! 🙂 Prajem všetkým pekný predvianočný týždeň 🙂

zuzik1927
16. dec 2013

@nair dakujem za objasnenie, no som zvedava ako to bude, ja som dnes 2DC konecne, ale tento mesiac neboli az take bolesti, bolo to v pohode, mozno preto ze beriem ten gynex...ja meriam stale o pol 6 lebo chodim jeden tyzden na 6 do roboty a druhy na 8 - mu, cize musela som tak, ale niekde som citala, ze ked sa meria neskor tak treba dat + 0,1 stupna..no tento mesiac to uz musi vyjst!!! alebo v najblizsej dobre...cize ak by bol normalny cyklus, mali by sme byt na tom rovnako kedze ty si 3DC a ja 2.. 😉

hennyinnsbruck
16. dec 2013

@zuzik1927
@nair

Veru kocky mohlo by to klapnut...my sa posnazili pred mrchou, cez(podarilo sa mi ho prehovorit 😀 )aj hned po-clovek nikdy nevie. Moja mamina otehotnela so sestrou hned po takze treba skusit.
Snazilkovat sa budeme dvakrat tyzdenne (hadam sa postasti aj viac)tak uvidime....
Ja som si stiahla memstr kalendar,vyratalo plodne dni od 28.12 🙂 neverim takymto aplikaciam kedze este neviem aky cyklus mam ale je to sranda...no uvidime....

Taktiez prajem pekny predvianocny tyzden 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre