Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

zuzik1927
20. okt 2013

@voskovka prve deti mas chlapcov, preto chces dievcatko?

voskovka
20. okt 2013

@zuzik1927 hej mam dvoch chlapcov a chcem dievcatko...pre mna to bude posledne tehu nakolko som mala 2 sekcie uz 🙂

zuzik1927
20. okt 2013

@voskovka aha, tak to ti verim, ze chces, v takom pripade aj ja by som chcela...ale ked ste snazilkovali pred ovu tak snad to vyjde a bude dievacatko, teda ked sa vam zadarilo 😉

vierka24
20. okt 2013

@saskiaaa jj,podla mna vitaminmy sa neda nic pokazit 🙂 my sa v podstate snazime uz od juna a pripada mi to uz dost dlllha doba...tak tento mesiac si skusim asi aj ovulacne testy kupit,mozno len sme sa zatial netrafili do tych spravnych dni....aj ked si myslim ze viem kedy mam ovu

voskovka
20. okt 2013

@zuzik1927 najskor mozem testnut vo stvrtok....to budem 10dpo tak uvidime..... 🙂

zuzik1927
20. okt 2013

@vierka24 ja som na tom podobne, ako ty, zatial som este ovu testy neriesila, ale ked sa nepodari do konca roka zacnem

zuzik1927
20. okt 2013

@voskovka tak tak presne, snad dovtedy nepridu, potom pis ze co

vierka24
20. okt 2013

@zuzik1927 ano?ties za snazite tak dlho uz ? ☹ vies co,rozmyslam ci vobec s tymi testami zacnem,bojim sa ze mi z toho testovania prepne...a ja viem kedy mam ovu,mam aj vytoky a trosku aj bolesti ale my sme vzdy robili tutu mutu pred ovu,nie v den ovu tak mozno aj to bol problem...

zuzik1927
20. okt 2013

@vierka24 no aj my uz tak nejak, a presne aj ja viem kedy mam, ja sa aj tak blbo citim vtedy...ja tiez este nechcem zacat, som prave dneska rozmyslala, ze kde by pred neviem kolkymi rokmi riesili ovu a podobne a maju deti..nechcem aby mi preplo, presne ako pises..no nemal by to byt problem, lebo ked mas ten vytok tak pred ovu by mal byt plodny, a teda tam spermie vedia vydrzat aj viac dni, cize vedia tam byt v case ovu, kedze ona trva len nejaky den..tak nejako som sa docitala ale nie je to podla mna pravidlo, silnejsie vydrzia a slabe nie... 🙂

googwife
20. okt 2013

@voskovka ahoj tak pre druhé baby sme boli rozhodnutý už dávnejšie, len vo mne sa to nejak bilo raz áno podme nato potom zas nie počkajme. Teraz som na milon percent rozhodnutá že ideme nato. Menzes mávam pravidelný ovu cca 14-15 den. Menezes mám dostať 22.10 takže poňom môžme začať naplno 😉 ak samozrejme bude manžo doma ☹

vierka24
20. okt 2013

@zuzik1927 jj presne 🙂 my ked sme este len chodili na predmanzelske sedenia,tak jedno sme mali aj so psychologom a presne si pamatam jeho slova ako nam vravel, ze aj pocas plodych dni zeny je len 30%-na moznost pocatia....neviem ci je to pravda ale myslim si ze ano....ja som si myslela niekedy ze staci mat nechraneny sex a hned budem tehotna ale ako vidim,take jednoduche to nie je...ale vies co,nezufam ideme dalej a aspon si uzivame jeden druheho 🙂 aj ked pride mrcha,vzdy mi to pride luto ale potom si poviem, ze ten spravny cas raz pride 🙂

zuzik1927
20. okt 2013

@vierka24 presne ako pises, aj ja som si myslela ze to bude pohoda, ale zistujem ze az take lahke to teda nie je 🙂 toto je na tom najhorsie, ze ked si myslim, ze sme boli spolu vtedy ked sme mali ( samozrejme okrem ineho) a nic z toho, mrcha pride, tak mi uz prichadzaju na rozum myslienky ci je vsetko ok..ale tiez si mylsim, ze pride vtedy kedy ma, aj ked by som bola rada keby to bolo co najskor 😝

martinamk
20. okt 2013

Ahojte no ja som uz pisala ze sa snazime o druhe mimi 🙂 dnes mam 17DC ale uprimne netusim kedy mam ovulaciu, tak sme sa snazili od 10DC kazdy druhy den, tak uvidime. Ak to nevyjde teraz buduci mesiac si kupim ten Lady Q testik a budem zistovat 🙂 inak davam si matersku kasicku a beriem kyselinu listovu.
Neberiem to nejak tragicky ak sa nepodari hned, chcela by som mat babatko kym bude mat nasa mala princezna 3 rociky tak este nam nejakych par mesiacov ostava na skusanie 🙂 a je nam jedno co to bude, aj ked sa priznam ze tak tajne dufam ze to bude dievcatko nech ma Maki partacku 😝

neomea
20. okt 2013

@voskovka my sa snazime o prveho drobca, manzelmi sme od jula ale spolu sme uz 6 rokov 🙂 buduci rok mam 30 tak uz akurat na case si myslim, aby sme na tom popracovali 🙂 ja mam posledne mesiace riadne bolestivu ovulaciu, citala som kdesi ze to uz telo dava najavo ze je cas.. ale niekedy pravdupovediac sa od tych bolesti nemam chut ani pohnut nie to este hupnut na vec.. skusali sme to nejak tesne pred, tak neviem, asi sme netrafili 🙂 mam pocit ze zacinam mat PMS tak uvidime co sa z toho vykluje.. 🙂 ale vsak ked nie teraz tak zas najblizsie 😎

zuzikajus
20. okt 2013

@voskovka Ahoj, my sme sa začali snažiť o druhé bábo. Teraz som 18DC a 5DPO. Dnes trošku cítim podbruško, ale nechcem si nič nahovárať, no je to ťažké, stále sa pozorujem 😅 Tento mesiac som si vyskúšala ovu testíky a pekne mi ukázali ovu. Tak ako píše @vierka24 a @neomea, aj ja mávam bolesti, ale vlastne až tými testami som pochopila, že to je ovulka. Vidím, že máš už dvoch synčekov a rada by si mala ešte dievčatko. Tak verím, že sa ti to tentokrát podarí 😉

Baby, pekne sa nám to tu rozbieha 🙂 Všetkým držím palčeky 🙂

voskovka
20. okt 2013

@neomea aj my sme manzelmi od jula ale 2007 🙂 xixixi
asi mam pocit ze aj nam to asi nevyslo mam žravku na sladke musela som si ist kupit fajnovy kolačisko mnaaaaaaaaaaam
@zuzikajus ja som dnes 22Dc a 6DPO. mavas asi skoro ovulku co?

voskovka
20. okt 2013

@googwife chodi ti na tyzdnovky ci pracovne cesty ci ako?

zuzikajus
20. okt 2013

@voskovka teraz pozerám, že som zle napíala, som tiež 6DPO 🙂 . Áno, mávam skoro ovulku, lebo mám kratšie cykly - tak 24-25 dní, ale poslený som mala 29 dní. Preto som si aj kúpila tie testíky, nech neprešvihneme tú správnu chvíľu.

voskovka
20. okt 2013

@zuzikajus budeme testovat spolu 🙂

zuzikajus
20. okt 2013

@voskovka ty už budeš testovať vo štvrtok ako si písala? Ja neviem kedy, keď to mám také rozhádzané v posledných mesiacoch 😒

voskovka
20. okt 2013

@zuzikajus hej hej chcela som povodne az v den ms ale poznam sa nevydrzim to.

googwife
20. okt 2013

@voskovka no pracuje v poľnohospodárstve takže skoro celé leto je preč, ale zato celú zimu je doma 🙂

voskovka
20. okt 2013

@googwife jooj to sa bude plodit :-P kopec casu na sex

karingalova
20. okt 2013

Ahojte snazilky my sa snazime od augusta 2012 v piatok ma caka laparoskopia tak hadam vsetko dobre dopadne

hatapkagb
20. okt 2013

@voskovka Ahoj zaujimalo by ma ak som mala aj ja pri prvom babu sekciu a ak budem este raz tehotna co dufam tak mozem mat zase sekciu alebo nie?len sa pytam ako to chodi.dik za info

hatapkagb
20. okt 2013

@karingalova Drzim palce,neboli to moc...

zuzikajus
20. okt 2013

@voskovka ja som tiež nedočkavá, ale radšej testnem, až keby mi meškali pár dní. Nechcem to zase tak prežívať, ako pri prvom. Vtedy nám to trvalo takmer dva roky a poviem ti, že som mala depresie z toho každomesačného sklamania 😖

karingalova
20. okt 2013

@hatapkagb aj ty si to podstupila?

xarona
20. okt 2013

Ahojte pridavam sa aj ja k tejto skupine zacali sme sa tento mesiac snazit o babatko Pred mesiacom som nasadila kyselinu listovu a plodne dni sme vyuzili na plno tak som velmi zvedava ci dorazi mrcha. Viem ze malokedy to vide na prvy raz ale aj tak dufam, mojej sestre sa to podarilo. drzim palce vsetkym ostatnym

zuzikajus
20. okt 2013

@xarona ahoj a vitaj 🙂 Snažíte sa o prvé?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre