Október 2013 budem maminou

qwen
24. jan 2013

Ahojte baby, vytvorila som túto diskusiu pre tie, ktoré už viete, že v októbri čakáte vaše miminko. Budem veľmi rada, keď sa pridáte, navzájom si poradíme a povymieňame naše zážitky. Či skôr ranné nevoľnosti ???
Takže ja som si robila prvý testík 22.1 okolo obeda, 2 deň meškania mrchy, nevyšiel mi nejaký duch, ktorého skoro nikto nevidí 🙂 , ale vyšli mi krásne //. Dnes som si test zopakovala hneď ráno a druhá čiarka je taká istá tmavo fialová ako druhá.
Podľa prvého pokusu, ktorý bol 8.1 by som mala byt 2 tt. , už začínam predychovať raňajky, aby sa vo mne udržali 🙂
Podotýkam, že už mám dcéru, ktorá má 2,1 r.

Tak vás tu vítam a teším sa s vami !!

janesa1984
24. jan 2013

síce tu asi nemám čo robiť ale GRATULUJEM ! 🙂

cathka
25. jan 2013

ahoj🙂 tak ja som si nasla // presne ako ty qwen 22.1 a 24.1 mi ciarocka zosilnela🙂 no a dnes mi vychadza, ze som 4+1tt. babo este nemame, tak sa velmi tesime🙂

market26
25. jan 2013

gratuluji, okud byste potom zháněly oblečko na drobce dejte vědět, mám oblečko po dcerce a za pár dní se nám narodí i klučina tak ráda podsunu, papa

zuzi0911
25. jan 2013

gratulujem aj ked k vam nepatrim 🙂

ssussie
25. jan 2013

a ja pozeram, ze je len januar a tu uz oktobrovky sa zakladaju - baby, gratulujem. Ja som sa narodila v oktobri 🙂 Oktobercata su velmi zaujimave povahy - take zadumcive - a osobnosti 🙂 To nie len, ze ja, ale vsetci co su oktobrovi - co poznam 🙂

cathka
25. jan 2013

dakujem kocky, ste zlate🙂) no dufam, ze bude vsetko prebiehat bezproblemovo: 😉

dominika590
27. jan 2013

Ahojte, v piatok som si robila test o 15tej a vyšli mi krásne // aj keď tá druhá slabšia, to som bola 30DC a chodia mi zvyčajne najneskôr 27DC tak dúfam že všetko ok a budem sem patriť aj ja. Mala by som byť 4+3 dnes, v pondelok chcem zavolať sestričke, je to skoro?? Nechcem to nikomu veľmi hovoriť zatiaľ len priateľ, sestra a naj kamoška....ale to tajomstvo udržať to dá zabrať 🤐 Dúfam že vás sem bude len pribúdať nech sa môžme spolu radiť 😀

cathka
27. jan 2013

@dominika590 ahoj, gratulujem k teh.🙂 aj mne vychadza presne na dnes 4+3tt 🙂) no a ja som objednana k doktorke na 4.2.

market26
27. jan 2013

ahojenky kočeny gratuluji, není nic hezčího než být maminou,,,my už máme 16m dcerku a každým dnem čekáme příchod synátora, pokud byste měla některá z vás zájem o oblečko budu ráda, mějte se krásně

anjelik87
27. jan 2013

Baby gratujem.ja som si takto pred rokom nasla // 🙂 a uz si v naruci drzim 3 a pol mesacneho synceka 🙂

dominika590
27. jan 2013

@cathka to je super, že nám to vychádza rovnako teším sa 😀 tak nech to dotiahneme do úspešného konca spolu 🙂 ja som neni objednaná,chcem ráno zavolať ale mám nutkanie ísť v pondelok...a tiež obrovská gratulácia samozrejme 🙂

micak
28. jan 2013

Ahojte, takze oficialne som uz aj ja oktobrovka 🙂 podla kalkulacky na nete to vychadza na 6.10., tak som zvedava, ako to nakoniec dopadne. drzme si zatial paste nech je vsetko ako ma a babatko krasne rastie 🙂

qwen
autor
28. jan 2013

Baby, tak ja vás tu vítam a teším sa s vami !!!! a ako sa cítite ?? Zatial pohodička ??? Ja som myslela, že tehu budem mať ako prekvapko valentínske pre manžela, ale včera sa ma na rovinu spýtal, či som tehu, či nie som či ako ?! Tak som musela s pravdou von. Ale aj tak je šťastný !!! Ja sa zatial k doktorovi nechystám, možno až nejak koncom februára, možno v marci, nech už drobca pekne vidím, nie len rozbujnené bunky 🙂

dominika590
28. jan 2013

@qwen nevadí že ťa odhalil veď aj to je už čo povedať že si doteraz vydržala,ja som nevedela do večera :D
Volala som dnes sestričke a objednala ma na 6.2. že aby bolo niečo vidieť už,teraz by som mala byť 4tt+4 🙂
Zatiaľ pohodička len sa mi do rána na ústach vyhodil herpes :(

cathka
28. jan 2013

kocky aj vy mate take jemne tlaky v podbrusku???

chimenaaa
28. jan 2013

Ahojte, tak ak ma medzi sebe vezmete rada sa k vam pridám.... 25.1 som si urobila test na ktorom boli //. o hodinu druhy a na druhy den do tretice tretí... všetky boli s //. MS mala prisť 26.1 neprišla. Tak vyzerá to že som v tom. K lekarovi sa chystam buduci piatok. Moj nastávajuci to zatial nevie, chcem to mať najskôr potvrdene od lekára a chcem ho pekne prekvapiť... len neviem či dovtedy vydržím 🙂

dominika590
28. jan 2013

@cathka mna sem tam pobolieva vajecnik lavy ale vacsinou vecer alebo rano ako vstanem ale vzdy to prejde po chvilke..

dominika590
28. jan 2013

@chimenaaa jasne ze vezmeme,nie baby?Gratulujem ti a prajem velku vydrz v tom prekvapku pre muza,ja ako sa poznam by som nevydrzala 😉

chimenaaa
28. jan 2013

@dominika590 dakujem... no ved uvidim ci vydržím, dufam ze hej 🙂

qwen
autor
28. jan 2013

@chimenaaa Gratulujem a vítame ťa medzi nás 🙂 Určite vydržíš s prekvapkom ak sa ťa tvoj nespýta skôr ako máš v pláne 🙂 najhorší je prvý deň keď to zistíš, vykričala by si to každému . A keď si to nepovedala vtedy, tak vydržíš určite 🙂

qwen
autor
28. jan 2013

@cathka hej, aj mňa občas pichne vaječník a mám pocit akoby som mala dostať mrchu.

chimenaaa
29. jan 2013

@qwen dakujem pekne.... no kazdy den sa premaham ze ci mu to uz poviem alebo nie... ked je v praci je to ok, ked príde už ma to pokúša. najlepšie by bolo keby teraz odišiel na týždňovku 🙂

mariosmykal
29. jan 2013

Téma je duplicitná, pre lepší poriadok ju zamykám. Pokračovať môžeš tu https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/nadejne-oktobrovky-2013/ alebo si pridaj fotky do vlastného fotoalbumu.

Pekný deň prajem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre