Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
nair
24. jan 2014
@rybkaa Ja som mala výhodu v tom, že som merala teplotu ešte pár mesiacov pred snažením, niekedy v lete, čosi som si aj naštudovala.. Mala som totiž pôvodne v pláne prejsť na prirodzené formy antikoncepcie, lebo sme ešte neplánovali bábo, ale keby sa podarilo, tešili by sme sa.. A tiež som sa chcela v tom trošku zorientovať. No prešli dva mesiace a nejak to na mňa prišlo.. 😃 To bol koniec septembra..
Potom som merala poctivo tri mesiace keď sme sa začali snažiť.. a nerobilo mi to dobre, príliš som sa sledovala. Tak som sa na to vykašľala a hotovo 🙂 Veď nemáme žiadny problém, cítime sa zdraví.. A keď sa nepodarí, časom zájdem k dr...Chcela som už teraz, ale necítim sa na intenzívne behanie po vyšetreniach, asi ešte prečkáme leto, dovolenku, uvidíme.. A ak na MK dovtedy vznikne diskusia Snažilky október 2014, tak bude asi načase niečo s tým vážne robiť.. 🙂
rybkaa
24. jan 2014
@nair myslím, že ešte máš čas chodiť po doktoroch, si mladá a zrejme aj zdravá, chce to len čas, obvykle sa aj odporúča ísť k lekárovi, ak sa nedarí po intenzívnom snažení rok otehu, takže ako vravíš, uži si leto a potom sa uvidí a možno už dovtedy aj k doktorovi chodiť budeš....ale do tehotenskej poradne 🙂
sue
24. jan 2014
No ja som vzdy doteraz zacala chaosit az par dni pred terminom Ms 🙂 merat teplotu chcem,aby som vedela ci vlastne ovulujem...a hak zvazujem preto,ze cyklus po vysadeni je vacsia sanca na otehulkovanie...my uzaz tak vela casu nemame,moj mm ma uz 52 :/ takze nam to uz netika,ale bije...chjo :/ ale dakujem za podporu 🙂 jedneho chlapa uz mame,takze nemozme byt nestastni 🙂
nair
24. jan 2014
@sue Potom tú teplotu chápem, ale hlavne sa na to nesústreď 😉 S HAK neviem ako to je, tiež som počula také názory, k tomu by ale vedel niečo k veci asi povedať najskôr lekár.. Hoci mne sa to nejak nepozdáva, je to zásah do zabehnutého normálu. Mužov vek nerieš, ak je chlap zdravý, je ešte v 50tke v najlepších rokoch 😉
Takže veľa zdaru a pekných dní 🙂
zuzik1927
24. jan 2014
@hennyinnsbruck ahoj, co mas nove?? 😉
zuzik1927
24. jan 2014
@nair
@rybkaa ahojte baby....dlho som tu nebola.. mate nieco nove?
hennyinnsbruck
24. jan 2014
@zuzik1927 ahoooj ani nic.cakam do nedele kym uribim test i ked sa mi nechce lebo bude neg.
Dnes som v robote utekala na wc lebo som myslela ze menstr sa uracilo prist no nic.aaale nahrubo bieleho vytoku som mala na nohavickach :-S ja neviem co to to ma akoze byt...v pondelok volam dokimu.

A ty moja?
nair
24. jan 2014
@hennyinnsbruck @zuzik1927 Ahojte 🙂 Ja veľmi nič nové, jedine to, že gastro vyšetrenie všetko ok, poslali ma dnes na infektológiu, tam mi robili ešte nejaké rozbory a výsledky budú o dva týždne. Zatiaľ som si naordinovala probiotiká a dnes mi to, že robím dobre, potvrdil aj gastroDr. Ale zdá sa mi, že sa mi to po troche zlepšuje, uvidím ešte čo povedia výsledky. Možno to je iba prechodné zhoršenie črevnej flóry, to by som bola veľmi rada. Držte prsty 🙂
Henny, ten výtok je divný, som zvedavá, čo Ti povie Dr...
Zuzi, čo nové máš Ty?
hennyinnsbruck
24. jan 2014
@nair hej divny...

Co je to infektologia? ma to nieco s infekciou spolocne? :-N
probiotika su super,tie urcite neuskodia...
kattulienka
25. jan 2014
@rybkaa tak uz ti to prislo? Tie tvoje znacenia vizeraju veru ovela zlozitejsie. Ja to mam jednoduksie 🙂 mi sme mali vcera cerveny den takze sme skusili. Som zvedava ci pride mrcha alebo nie 🙂 poriadne si to nastuduj a drim palceky nech to vinde 🙂
zuzik1927
25. jan 2014
@hennyinnsbruck ahoj, ja viem tak ze ten biely vytok znamena ze je po ovu, ale je to aj znak tehu,,tak sa nechaj prekvapit 😉 No ja dokopy tiez nic, ms skoncila, tak ideme na dalsi pokus, od pondelka zacinam merat...
zuzik1927
25. jan 2014
@nair no tak asponze vysledky su ok...aa podla mna aj tie dalsie budu 😉 😉 ja nemam nic nove, som po ms, tak ideme dalej 🙂
hennyinnsbruck
25. jan 2014
@zuzik1927 noo to viem ale zeby ovu ked menstr naposledy zaciatkom decembra?hmm...to by sa mi ale paradne posunul cyklus.. beriem radsej druhu moznost 🙂
Mozno predsa aj ja zacnem merat.bolo by to asi rozumne...
zuzik1927
25. jan 2014
@hennyinnsbruck no tak clovek nikdy nevie, ale asi by uz fakt vela bolo, keby az teraz prisla..ako ja tiez chodim na zmeny, raz na 6.00 a raz na 8.00, ale stale meriam 5.20 aj ked nemusim vstavat, ved to mas raz dva, das budik, zmerias a spis dalej...ja aj cez vikedny aj sviatky..ale to je na tom dobre ze vies na com si..
hennyinnsbruck
26. jan 2014
@zuzik1927
@nair
@rybkaa

Takze test negat...zajtra volam dokimu...
zuzik1927
26. jan 2014
@hennyinnsbruck hmm..nepaci sa mi to :-|
hennyinnsbruck
26. jan 2014
@zuzik1927 moja ani mne...nechapem ze 2mes prisla a teraz sa jej nechce ]-(
zuzik1927
26. jan 2014
@hennyinnsbruck a teda zajtra ides k dr?? som strasne zvedava co ti povie...
nair
26. jan 2014
@hennyinnsbruck Áno, má to čosi aj s infekciami 🙂 Ja som tiež nevedela, že taká ambulancia existuje, kým ma tam neposlali na rozbory 😃 Dočítala som sa, kým som tam čakala, že očkujú proti našim chorobám a aj proti všetkým exotickým pri cestovaní do cudziny, zisťujú parazity a škodlivé mikroorganizmy v tele a tak.. Snáď som tam nič nechytila 😃
Uvidíme, čo Ti povie dr., dúfam, že s tým niečo urobí, veď napokon, na to tam je, no nie? 😉 Držím prsty.
sue
26. jan 2014
@hennyinnsbruck 😞 dufala som,ze budes vidiet // 😞 tak som zvedava,co ti povie Dr. ...ja uz mam teplomer pri posteli 🙂 tak uvidime 🙂 drzim palce - drzte aj vy mne,zajtra mam skusku v skole 🙂
hennyinnsbruck
27. jan 2014
@zuzik1927 idem si len pre termin,minuly tyzden ked som tam bola vravela ze maju do polovice febr plno ze ma niekde medzi suchne.

@nair a taaak 😃 no som zvedava hadam ti nic nezistia....
Ano mas pravdu musim sa s nim porozpravat,nech nieco robi,..

@sue drzim palce aby si skusku zvladla.. 😉
Ja som vedela ze bude negat,,,
rybkaa
27. jan 2014
@kattulienka no už som to naštudovala, už to chápem 🙂 ja mám značenia až od marca, aj tak skorej začať nechceme, takže v pohode, furt čakám na prvú MS. Mala si iný výpočet, z iného centra, že si to mala jednoduchšie? alebo máš viac dní? tak držím palce, aby to vyšlo 🙂
rybkaa
27. jan 2014
@sue vraví sa, že po vysadení HAK je vyššia šanca otehu, ale musí sa brať dlhodobo, za 2 mesiace ti to nepomôže, to by si potrebovala asi rok, aby sa ti telo naprogramovalo na HAK a potom po vysadení bolo také náchylnejšie na otehu, po 2 mesiacoch sa ti cyklus ešte neprispôsobí, zbytočne budeš do seba tlačiť hormóny....ak smiem vedieť, ty máš koľko rokov? lebo podstatnejší je tvoj vek, mužov nerieš, je v najlepšej forme ešte 😃
rybkaa
27. jan 2014
@hennyinnsbruck nie je ten výtok nejaká mykóza? :-o volala si dokimu?
zuzik1927
27. jan 2014
@hennyinnsbruck jaaj ze este len pre termin, tak nech ti da cim skor, nech vies na com si 🙂
sue
27. jan 2014
@hennyinnsbruck ty si možno vedela, ale ja som pre teba dúfala x-) 🙂 ...však nádej umiera posledná 🙂
@rybkaa ja ešte nie som úplne stará korytnačka 🙂 teda k 50ke, aj 40ke mám ešte ďaleko 😃 relatívne, aj keď to bežíííííííííííííííííííííííííííííí 🙂

Inak dnes som slávnostne zahájila meranie teploty 😃 tak uvidím...zistila som, že som toho dosť nevedela - napr. myslela som si, že keď teplota stúpne, tak začínajú plodné dni a nie že práve skončili... takže vlastne len keď meriam teplotu, tak neviem si povedať, že hurá poďme na to, však? ...ešte ak smiem tak totálne intímnu otázku ohľadne frekvencie pohlavného styku?...tak ako často?...my bez ohľadu na snažilkovanie tak 1-2x za dva dni a podľa toho čo čítam, tak by sme mali asi menej často, však?
kattulienka
27. jan 2014
@rybkaa nie toto je prvy vypocet. Mi sa snazime len 5 mesiacov.takze to neberiem tak tragicky, ale reku vyskusam. Teraz piatok sme mali ten den D tak uvidime ci pride mrcha. Som zvedava 🙂
hennyinnsbruck
27. jan 2014
@rybkaa
@zuzik1927
@sue 🙂
no s vytokom je teraz klud,..takze neviem.zajtra idem pre termin, dnes som dala prednost farbeniu vlasov. :-N
No mozno aj pridu lebo ma bradavky bolia od vcera.raz v zivote ma boleli, v novembri tusim.pred tyzdnom sa mi vyhodil podkozak aj sa svina zapalil, a dnes mi vysiel maly medzi ocami ]-(
Asi mnou hormony poriadne burcuju.v zivote som netrpela pupakmi,ale od kedy som vysadila Hak ich mam na rozdavanie....z tejto strany bola Hak supeeer :-N
rybkaa
27. jan 2014
@hennyinnsbruck presneeeee, aj ja odkedy HAK neberiem, som ako poďobanec 😃
nair
27. jan 2014
@sue 😃 Vraj stará korytnačka v 40tke.. keby To teraz čítal Tvoj 52 r. muž, asi by nebol nadšený 😉
A inak, keď máte takú frekvenciu styku ako píšeš, nie ste starí ani trošku, my tu s babami riešime, že keď sme my alebo partneri príliš pracovne vyťažení, tak sa tá odporúčaná frekvencia každé 2 - 3 dni ani náhodou nedá dodržať.. My sme tak vydržali mesiac a obom nám to pripadalo pričasto a nasilu 😃 Ste vzorom nám mladším 😉
S teplotou je to tak, že treba odskúšať viac mesiacov.. Ak je cyklus pravidelný, tak sa dá ovu na ďalší mesiac pekne určiť aj podľa teploty.. Je to individuálne.

Začni písať odpoveď...

Odošli