Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

hennyinnsbruck
10. feb 2014

@minuska777
@rybkaa
@nair
@zuzik1927

Mrcha prislaaaa juhuuuuuuuuuu 😅
Tak sa tesim dievcence...
Ovulacne testy tiez pridu tento tyzden aspon mozem testovat...

Ale nechapem-predvcerom a predpredvcerom biely vytok, som to tu pisala a dnes mrcha.
Doobeda sme boli auto prehlasit, kupili sme audinku combi takze miesto na kocik mame,a samozrejme sme museli svokrovcom auto ukazat...jak tak sedime na kaffe som si myslela ze ja musim situaciu mrknut nejak brucho zrazu zacalo boliet...a buuuum take teso.
A to som mala v plane dokimu ist na vyvolavacku 🙂
Dofcu mam tento tyzden aj to je fajn 🙂
Daak dufam tie ovu testy su spolahlive a tento mesiac sa zadari.

minuska777
10. feb 2014

ak sa ti nepodari pribrat, tak to podla mna moc nesil mozno je tvoje telo stavane na taku vahu....jasne treba skusat aj ked menstruacia nie je mozno sa postasti a uz ju nedostanes vobec 🙂 ja som dnes bola u lekarky ze ci nejdu somnou nieco robit ked sa nedari , samozrejme to ich stare zname ze este je priskoro ze mame sa snazit.Tak som jej povedala ze chcem vyskusat ovulacne testy a ona na to ze tomu moc verit nemam lebo ze nie su spolahlive .Dnes som 29c , tak mi zobrala krv ze testnu z krvy ci u mna prebehla ovulacia (ak uz nie je neskoro). lebo sa to vraj testuje 7dni pred mestruaciu a kedze ja mnestr. nikdy nemam presne na den .tak to mozno vyde ,strasne som zvedava , Radsej keby uz menzes neprisiel 🙂 vacsinou dostanem 31c az 34c ....od vcera ma pobolieva v podbrusku takze moze to byt priznak aj aj...

minuska777
10. feb 2014

@hennyinnsbruck ak sa ti nepodari pribrat, tak to podla mna moc nesil mozno je tvoje telo stavane na taku vahu....jasne treba skusat aj ked menstruacia nie je mozno sa postasti a uz ju nedostanes vobec emoticon ja som dnes bola u lekarky ze ci nejdu somnou nieco robit ked sa nedari , samozrejme to ich stare zname ze este je priskoro ze mame sa snazit.Tak som jej povedala ze chcem vyskusat ovulacne testy a ona na to ze tomu moc verit nemam lebo ze nie su spolahlive .Dnes som 29c , tak mi zobrala krv ze testnu z krvy ci u mna prebehla ovulacia (ak uz nie je neskoro). lebo sa to vraj testuje 7dni pred mestruaciu a kedze ja mnestr. nikdy nemam presne na den .tak to mozno vyde ,strasne som zvedava , Radsej keby uz menzes neprisiel emoticon vacsinou dostanem 31c az 34c ....od vcera ma pobolieva v podbrusku takze moze to byt priznak aj aj...

minuska777
10. feb 2014

@hennyinnsbruck taaak gratulujem 😀 akurat som ti pisala 🙂

hennyinnsbruck
10. feb 2014

@minuska777 naraz sme si pisali 😀
No citala som rozne nazory na tie ovu testy ale vyskusam neni to drahe....
Kolegyna si to male drahe cudo kupila od clear blue s k tomu palicky ze 170e...ako to sa mi zda pridrahe...

No ano,rok sa treba znazit az potom lekar nieco podnikne nie?ale zalezi aj od lekara...

No dufajme ze nedostanes!!!!! 🙂

minuska777
10. feb 2014

presne tak vyskusaj uvidis 🙂 170e by som veru ani ja za to nedala , tu maju ti clear blue 20testov na 30 libier ...ale este si to nechcem kupovat uvidim co mi vide z krvy ...no dufam aj ja 🙂 este mam cca 5 dni tak sa este nejdem znervoznovat 🙂

minuska777
10. feb 2014

@hennyinnsbruck no no vraj rok ze sa treba snazit ale mne to pride dlho ked som taka nedockava 😀

hennyinnsbruck
10. feb 2014

@minuska777 ta uplne chapem...asi sme vsetky nedockave ale musime dat tomu cas...

rybkaa
10. feb 2014

@hennyinnsbruck supeeeeeeeeeeeeeer 🙂
aké testy si objednala? ja som mala také ružové, no tenučké boli ak vlas a furt ovu ukázali, no sprosté...potom som také zelené kúpila tu na MK a tie sú fakt super spoľahlivé 🙂

hennyinnsbruck
10. feb 2014

@rybkaa hned ma depka presla 🙂
No moja ja neviem hadam dobre... som z ebayu objednala,hodnotenie mali dobre tak hadam budu ok a budu spravne ukazovat.aj citlive su.aj tehu testy tie su 10-tkove.
Ked mi to pride tak sa nato mrknem.
Kedy mam zacat potom testovat?

rybkaa
10. feb 2014

@minuska777 ako dlho skúšate, že ťa tak odbila dr. že treba čakať? bežne to začínajú riešiť, keď sa nedarí rok, ak máš nad 35 r. tak po polroku...no je to strašne dlhá doba, človeka to psychicky aj dosť vyčerpá 😒 jaj, keby to tak ľahko šlo, že? 🙂

rybkaa
10. feb 2014

@hennyinnsbruck testuje sa podľa dĺžky cyklu, aké dlhé si mávala cykly predtým, ako sa ti takto pokazil? tu si to kukni http://www.ovulacny-test.sk/kedy-zacat-testovat

minuska777
10. feb 2014

@rybkaa od oktobra skusame takze este to neni presne pol roka a ja mam 24 rokov ,tak mi povedala ze este som mlada ze minimalne rok musime skusat ,no a dnes som u nej bola ze neviem ci mam ovulaciu tak som jej povedala ze si chcem uvu. testy kupin a ona ze to nie je spolahlive ,ze oni mi z krvy zistia ci mam ovulaciu ,no a dnes som 29c tak mi vzala krv na tu ovulku ,to savraj bere sedem dni pred zaciatkom menstr, a kedze ja ju nemam presne tak mi skusila dne vzst,uvidime ak bolo neskoro tak buduci mesiac mi veezme krv v skorsi den c. ....veru cakala som ze hned otehotniem,asi cim viac to clovek chce tym viac to nejde ....a vy sa kolko snazite? 🙂

rybkaa
10. feb 2014

@minuska777 no tak to máte teda ešte čas 🙂 ako vravíš, si ešte mladá, v tvojom veku ešte vraj môže byť cyklus rozhádzaný - tak vravia lekári. No my sa snažíme od augusta, tak intenzívnejšie až od októbra (lebo sme prerábali, tak nebol čas, sila ani chuť 😀 ) a to som hneď aj otehotnela, no bohužiaľ skončilo to na vianoce MA ☹ takže som musela na kyret a teraz čakám, kým sa mi cyklus spamätá...od kyretu som pomaly 7 týždňov, MS som akoby ani nemala, prebehla len formou jednodňového špinenia, už som aj červené víno pila, aby došla a náhodou som si urobila ovu test a som zistila že ovulujem práve 😀 keď som to spočítala, ako to vychádza po tom špinení, tak to mohla byť MS a ovu tiež vyšla na 12 DC, čo je super, takže teraz zase čakám na MS koncom mesiaca. O 2 týždne máme svadbu, potom príde MS a potom sa už chceme znova pokúšať o bábo, dr. povedala, že som ok, tak sa teším a som zvedavá, či sa zase podarí tak skoro, no hlavne so šťastným koncom 🙂

minuska777
10. feb 2014

To mi je luto ze si prisla o babatko 😢 ...fiiiha idete sa brat tak to je super trosku stasticka do zivota 🙂 urcite sa vam to uz podari teraz a donosis zdrave dietatko 🙂 je super ze si v poriadku....ja dufam ze ovulaciu mam lebo nejak to na sebe moc nepocitujem tie priznaky ,vytok sice mavam ale nie stale v ten isty DC ...tak neviem no uvidim z tej krvy ,mozno skusim aj ovu testy ,a ako vravim dnesom 29Dc hmm a radsej keby menzes neprisiel uz .... 🙂 od vcera ma aj podbrusko pobolieva tak uvidime...s

minuska777
10. feb 2014

@rybkaa To mi je luto ze si prisla o babatko emoticon ...fiiiha idete sa brat tak to je super trosku stasticka do zivota emoticon urcite sa vam to uz podari teraz a donosis zdrave dietatko emoticon je super ze si v poriadku....ja dufam ze ovulaciu mam lebo nejak to na sebe moc nepocitujem tie priznaky ,vytok sice mavam ale nie stale v ten isty DC ...tak neviem no uvidim z tej krvy ,mozno skusim aj ovu testy ,a ako vravim dnesom 29Dc hmm a radsej keby menzes neprisiel uz .... emoticon od vcera ma aj podbrusko pobolieva tak uvidime

minuska777
10. feb 2014

@rybkaa tu prvu som sebe napisala 😀 a v tej pre teba smajliky neskopirovalo namiesto toho emoticon...

hennyinnsbruck
11. feb 2014

@rybkaa no moja toto je moja 3 tia menstr odkedy som vysadila Hak
1.11 bola, potom 9.12 a teraz 10.2
dakujem za link idem kuk

rybkaa
11. feb 2014

@minuska777 som ani nevedela, že ovu sa dá potvrdiť z krvi...ja mám teraz tiež o tej svojej pochybnosti, lebo som ju aj cítila, aj test ukázal, aj hlien bol, ale teplota mi kolíše, tak som z toho kus pako 😀 no ako vravíš, najlepšie by bolo, keby ti už MS vôbec neprišla 😀 držím palce, nech to tak je 🙂 kedy budeš mať výsledky krvi?

minuska777
11. feb 2014

@rybkaa ja som to tiez ani netusila , to som sa len vcera od dr. dozvedela ze z krvy je to 100% tak som zvedava ,mam zavolat po menstruacii o vysledky , ak pride 🙂 podla mna ak si mala priznaky okrem teploty mohla prebehnut...mna uz dnes nic neboli vcera ma tak strasne podbrusko bolelo a dnes uz nic ,ale menstru. moze prekvapit kedykolvek...

rybkaa
11. feb 2014

@minuska777 sama neviem, keďže som po MA ešte normálnui MS nemala, ťažko sa to aj počíta potom, no tiež si myslím, že ovu bola 🙂 no zatiaľ mi to je naprd, keďže sa ešte chránime, no aspoň viem, či ju mám alebo nie 🙂

minuska777
11. feb 2014

Ja by som pockala na normalnu MS a potom pekne vsetko od zaciatku aj sledovanie ovu 🙂

minuska777
11. feb 2014

@rybkaa Ja by som pockala na normalnu MS a potom pekne vsetko od zaciatku aj sledovanie ovu 🙂

zuzik1927
11. feb 2014

@nair ja by som chcela apson 3 ale budem vdacna aj za jedno 🙂

zuzik1927
11. feb 2014

@hennyinnsbruck no tak to je super ze konence dorazila krasavica...snad uz ten dalsi cyklus bude lepsi...a hlavne kratsi...

hennyinnsbruck
11. feb 2014

@zuzik1927 tak to dufam 😀
Dufam nebudem mat kazdy druhy mesiac 😨

zuzik1927
12. feb 2014

@hennyinnsbruck ale nie, to sa musi upravit a ked nie, tak nech nieco urobi, ved je dr. to si zober ze ovela menej sanci na otehu

hennyinnsbruck
12. feb 2014

@zuzik1927 hej...no ved uvidime v marci a aprili ako pride.

zuzik1927
12. feb 2014

@hennyinnsbruck najlepšie by bolo keby uz vobec nepřišla 🙂 ale z ineho dovodu 😉

hennyinnsbruck
12. feb 2014

@zuzik1927 aj toho sa dockame neboj 😀 musime byt len trpezlive

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre