Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

hennyinnsbruck
12. feb 2014

Tak prisli testiky...je aj navod k tomu kedy zacat..no ja mam take vselijake cykly zacnem asi od 12 dna...dufam su spolahlive...10tkove aj ovu aj tehu tak hadam hej 🙂

zuzik1927
12. feb 2014

@hennyinnsbruck ja verim že sa toho dočkáme uz tento rok 😉

hennyinnsbruck
12. feb 2014

@zuzik1927 uricte ano 😉

zuzik1927
12. feb 2014

@hennyinnsbruck ja verim že prvý polrok a je to tam

hennyinnsbruck
12. feb 2014

@zuzik1927 🙂 jooooo musi 😀

Dnes som vravela mojmu---zacnem ovu testy pouzivat-ak bude pozitivny musime mat sexik ok??a on mam na vyber? 😀
mam zacat brat inofolic ked skonci mrcha? Je taka divna...mam ju od pondelka ale uz je taka slaba...
Z inofolicu mam len jedno balenie,musim brat 2sacky denne ci staci jeden?

zuzik1927
12. feb 2014

@hennyinnsbruck noo tak co uz, ked musi tak musi 😀 😀 noo ja som sui tiez dneska kupila, mam 2 balenia.. a vraj sa to moze brat hocikedy, napr. mozes zacat aj dnes..ze to nie je nicim podmienene..na krabicke pise jeden, ale baby beru po 2 sacky...tak ja este tiez neviem, ale asi budem rano a vecer 😉

hennyinnsbruck
12. feb 2014

@zuzik1927 nema na vyber, ked uz som tie ovutesty kupila.
Ah ok tak zacnem ho brat od zajtra...

Chcem sa este opytat..ked mi teoreticky ukaze rovnako silnu ciarku ten ovu test,treba sa v ten den snazit ci na druhy????
Ci mam sa kociek v ovu teme opytat...?

zuzik1927
12. feb 2014

@hennyinnsbruck ja tiez rozmyslam ze zacnem zajtra, ale este mam gynex, tak neviem ci ho nedobrat.. ak budes mat na ovu teste silnejsiu testovaciu ciarku ako kontrolnu, od toho casu by mala byt ovu do 48 hodin..

hennyinnsbruck
12. feb 2014

@zuzik1927 tak dober gynex a potom zacni inofolicom 🙂
Dakujem. Takze na druhy den sa potom posnazit...
Ja si ich budem robit asi rano, moj chodi domov kolo 2-3rano, tak v ten den-noc ked bude silna ciarka sa mozme posnazit si myslim...

zuzik1927
12. feb 2014

@hennyinnsbruck heej len ja som uz nedockava ci to pomoze 😀 no hej a aj obden, a vlastne aj v den pozitivneho testu mozete, ved ak je to cca 2 dni pred ovu, to sa tam silne spermosky udrzia.. 😀 ale vraj sa to nema robit rano...ze pocas dna, najskor od 10.00 som niekde citala..

hennyinnsbruck
12. feb 2014

@zuzik1927 😀 aj ja vkladam velke nadeje do inofolicu 🙂
My mame i tak sex len raz tyzdenne, takze ked to bude na povel bude ich dost,hadam sa udrzia 😀
Precitam si este raz navod,len tak narychlo som ho kukla tusim nepisali kedy robit len ze 2-3 hodiny sa predtym nemalo pit a robit ho treba v zhruba rovnakom case..

zuzik1927
12. feb 2014

@hennyinnsbruck no aj ja pravdu povediac...aj ja som tolko o nom citala a skoro stale bolo hodnotenie pozitivne...ja som nic take necitala, viem ze sa nema pit kava hodinu pred a po...no ja si dam rano a vecer, tak to beu najlepsie..

hennyinnsbruck
12. feb 2014

@zuzik1927 este rozmyslam ze pockam do juna s inofolicom,budeme mat s mojim spolu dofcu,cite snazenia bude viac..neviem co robit.ale mozem mat smolu a akurat vtedy mat menstr 😝

Ja sa niekedy opytam v ovu teme kedy ich je naj,,alebo sa poprehrabavam v temach mozno nieco najdem 😉

Ja ked robim pijem rannu kavu ken, ked mam volno aj 2-3

zuzik1927
12. feb 2014

@hennyinnsbruck ale tak dlho chces cakat?? no a presne ako pises, mozno bude ms vtedy a dovtedy by sa mohlo zadarit, alebo by si dala apon do poriadku svoj cyklus..a potom to uz pojde hladko 🙂 aj ja bludim po temach a zistujem info 🙂

hennyinnsbruck
12. feb 2014

@zuzik1927 eeee, musim zajtra s mojim pokecat ale ked suhlasil s ovu testami a snazilkovanim,, na povel,, tak by som asi mala aj inof brat no nie? 😀
no ja sa preklikala na nejaku stranku kde pisali ze sa nesmie robit z ranneho mocu ale medzi 10-20hod,
U mna je problem ze do roboty chodim alebo 9:10 alebo 10:10
predtym idem so psom von a z prace pridem 19:15 a v stvrtok piatok 20:15 😖
Ujuj... 😨

nair
12. feb 2014

@sue @minuska777 @rybkaa @hennyinnsbruck @zuzik1927
Čaute baby, po sto rokoch som si našla chvíľku na MK 🙂 Už mám výsledky z infektológie - úplne všetko ok, nejaké zvýšené protilátky na toxo, ale to majú asi všetky dedinské deti.. 🙂 A z krvi mi kamoška - lekárka - vyčítala, že tiež všetko super, iba trochu zvýšená neznášanlivosť laktózy, ale že ešte hraničná v rámci normy. Tak neviem.. Z piatka na sobotu mi bolo strašne zle, bolesť brucha, hnačky.. v noci som myslela, že ešte raz prídu tie kŕče a budím muža a ideme na pohotovosť.. ale potom som už zaspala a ráno všetko ok.. Takže doberiem probiotiká a idem chytiť gastroenterológa, ktorý sa tvári, že simulujem, pod krk, nech so mnou čosi urobí 😀 Aj sono bolo ok.. nechápem..

Henny, super, dobrá správa, gratulujem.. Čítala som tie Tvoje depkové správy, ale nestíhala som Ťa povzbudiť.. To si vtedy ešte netušila, že to už bol PMS ako sa patrí 😉 Som zvedavá, čo Ti povedia ovu testy 🙂
Inak, k tej váhe, ak sa cítiš ok a nejak výrazne si v poslednej dobe neschudla, tak je to podľa mňa k Tvojej výške ok, ja mám kamošku, čo ju nechceli pustiť darovať krv (treba min. 50 kg) a merala takmer 180 cm 🙂 A zdravá baba, len proste veľmi štíhla.

Mne baby povedal Dr. keď sme začali v jeseni rozmýšľať nad bábom a bola som na folikulometrii, že ešte dva – tri mesiace a bude mi robiť nejaké ďalšie testy, mužovi spermiogram.. a to som mu povedala, že sa snažíme od leta (trošku som ho obabrila, lebo síce od leta sme sa nechránili umelými formami, ale prirodzenými áno 😝 ). Takže záleží od lekára, mne to vychádza, že môj by nám cca po pol roku robil ďalšie vyšetrenia.. Ale my sme si povedali, že rok vydržíme, že to nechceme zatiaľ až tak nasilu.. 🙂
Inak, psychika robí strašne veľa, ja som mala posledný rok pred snažením cyklus ako hodinky, vždy 26 dní.. keď sme sa začali snažiť, začalo mi to lietať pár cyklov od 25 do 28.. a teraz po „ukľudnení“ už tretí cyklus 27.. Za toto svojmu telu ďakujem, mám teraz strašne veľa práce, brutálne stresy.. ale hormóny zatiaľ nebláznia.. Iba teraz cez víkend, keď som dostala, bol chudák mm obeťou môjho slzavého maratónu 😀

No, baby, mne sa blíži ovu, tak nám prajem veľa zdaru.. 😀 .. a hlavne aspoň trochu času na snaženie 😉 A aj Vám samozrejme.. A Sue, Tebe aby si teda svoje deti s malým mimi predbehla 😉

hennyinnsbruck
12. feb 2014

@nair ahoooj to som rada ze krv je ok!!!
Takze predsa alergia na laktozu??? Moze byt i ked je este v norme??? Skus si dat na par dni dietu a uvidis ako telo zareaguje,ak dore tak to je jasne..

Vidis to ma ani spatne nenapadlo ze to bol PMS 😖 uff dufam tie depky nebudem mat stale...
Inak tato je nejaka divna,1-2den bola normalna, teraz slaba a to je len treti den a vajecnik ma zacal teraz navecer boliet..nech sa mi uz telo da do normalu 😖

No som zvedava na ovu testy dufam pomozu 😀

Nasi mm musia mat znas dost 😀 ja som teraz bola vonku,zazila som nieco co este nikdy-videli sme so susedov na 99%drog dealerov, ona volala policiu, samozrejme som to do telefonu musela mojmu podrobne vysvetlit ako to vsetko prebiehalo 😀
Nakoniec zo srandy mu vravim--musim ist na nakup sebe potrebujem teplakovku psovi new pulcak co ked nas videli 😀 😅. Tak sa smial

Co sa tyka mojej vahy, ja sa citim zdravo..mam app vo fone-uz to bolo predinstalovane taky chudnuci program ci co...no ja si tam zapisujem co jem,skvela vec ma to databazu potravin..no stale jem menej kolko by som mala 🙄 ono to vyhodi kalorie, vsetko......ked som v robote ani na polovicu toho co by som mala denne zjest sa nedostanem...ufff....
Ale snazim sa...aspon 2-3kg by som prijala.

No tak ked sa blizi ovu prajem prijemne snazilkovanie 😉 aby to konecne vyslo 🙂

zuzik1927
13. feb 2014

@hennyinnsbruck no urcite by si ho mala zacat brat, kedze sa idete snazit 😀 😀 tak si budes musiet urobit v praci, ved skocis na WC a ´je to....co vlastne robis??

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@zuzik1927 vidis to je dobry napad..ale vysledok sa odcitava az za 10min tak ho mozem dat naspat zatial do obalu nie? 10min na wc cakat je blbost...sakra 😖
Ja pracujem v nakupnom v centre. V restike alebo za barom alebo pri zmrzline,dve sa striedame.. 🙂
Je to velka restika aj so samoobsluhou, na dve casti rozdelena,my mame 26stolov.
Vonku som malo, len ked kolegyne idu na obed, alebo tak 🙂

rybkaa
13. feb 2014

@hennyinnsbruck ak budeš mať pozitívny test, treba sa snažiť v ten deň, aj ďalšie dva potom pre istotu 🙂 mne ovu testy dobreže každý deň ukazujú čiarky, som z toho pako 😀 a testy nerob z ranného moču, odporúča sa robiť od 10.00 do 20.00 hod. vždy v rovnakom čase

rybkaa
13. feb 2014

@hennyinnsbruck 2 hoďky pred testom by sa nemalo nič jesť a piť, rob radšej po návrate z práce alebo si cvrkni v práci 😀

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@rybkaa dakujem,...to radsej po praci kolo 19:15 a v dlhy den -2su v tyzdni urobim v praci.
Je to blbe v praci nechcem aby ma prekukli...kazdy den byt 10min na wc je divne 😀

Mas zle tie testy ked ti tak ukazuju? 😕
dufam moje budu spolahlive

rybkaa
13. feb 2014

@nair super, teším sa, že výsledky sú super, aspoň nejaké dobré správy 🙂 tak si tú ovulu užite bez stresov a prílišného snaženia, proste nech je to pre radosť a nie preto, že musíte 🙂

rybkaa
13. feb 2014

@hennyinnsbruck buchni test do obalu a za 10 min kukni 🙂 alebo si na to vyhraď čas, keď máš nejakú prestávku v práci, na obed alebo tak... neviem čo sa to deje, jedne testy som mala zlé, ie ukazovali bludy, teraz mám dobré, tak neviem, lebo vždy bol test s čiarkou, ale nebola až úplne silná a to sa má považovať ako za negatívny výsledok, nemala som celkom pozitívny, tak je možné, že ovu ešte nebola...som z toho chuj, tiež rozmýšľam, či začať brať inofolic alebo čo, lebo od MA ešte žiadna normálna MS nebola a to už je od 27.12. dosť dlho, len 1 deň som trošku špinila a potom nič, počkám či príde druhá o 2 týždne a ak ni, volám dr., lebo sa mi to už nepáči ☹

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@rybkaa no uvidim ako to poriesim s tym testovanim...nieco vymyslim 🙂

Mozno po MA sa ti musi tiez organizmus pozbierat nie? Ale inofolicom iste nic nepokazis...
Skoc lekarovi pre istotu nech ta pozrie ak menstr nepride..aspon budes kludnejsia.

minuska777
13. feb 2014

@nair
@hennyinnsbruck
@rybkaa
caute baby ja som dnes 32DC, priznaky na MS skoro ziadne len ma sem tam pichne v podbrusku, tak som zvedava minuly mesiac som dostala 31DC a v decembri 30DC a dnes 32DC a nic 😀 tak som zvedava ak do soboty nepride skusim testnut , a ozaj skusala som tu metodu ze nahmatanie krcku mala som ho taky ani tvrdy an moc maky a akoby trosilinku otvoreny , aa vycitala som ze ked je tehu ze je tvrdy a zatvoreny ...hmm tak mozno bude test aj zbytocny ,co si to tom krcku myslite??

hennyinnsbruck
13. feb 2014

@minuska777 fuu moja ja ti v tomto neporadim tiez viem ze v tehu ma byt tvrdy a zaztvoreny.ja som ho este neskusala nahmatat..
Ale drzim palceky aby mrcha neprisla!!!! 🙂

rybkaa
13. feb 2014

@hennyinnsbruck po svadbe by mala dojsť MS, ak nedojde, idem k dr. idem zatiaľ ten inofolic kuknúť, kde to kúpiť 🙂 no myslím, že aj ovu bola, no teplota skáče, dáky divný biely výtok mám, vyzerá ako mykóza, ale baby vravia, že nie je, bo nesvrbí ani nezapácha, takže to je asi hlien taký krémový po ovu, čo by bolo super a lutálka by tým pádom vyšla na cca 15-16 dní, čo je viac ako ideálne 🙂 tak uvidíme 🙂

minuska777
13. feb 2014

@hennyinnsbruck ved to to ze asi keby som uz tehu bude tvrdy a uzatvoreny ...hm kiezby ten dlhy C znamenal nieco ine 🙂 to cakanie je na nervy , ak aj niesom tehu aspon mrcha by mohla chodit na cas nech niesom ako na ihlach 😖

rybkaa
13. feb 2014

@minuska777 vtehu by mal byť tvrdý a zavretý, ako špička nosa na dotyk, no je to dosť náročná metóda, ja to tiež nie vždy viem odhadnúť a tiež sa to môže počas dňa meniť. Ono sa odporúča, ak sa chceš touto metódou riadiť, že by si ju mala robiť aspoň 2 mesiace, aby si sama na sebe zistila, ako ten krčok počas cyklu mení tvrdosť a dĺžku 🙂 takže test bude asi istejší 🙂 koľko si DPO?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre