Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
hennyinnsbruck
15. feb 2014
@zuzik1927 uzivam si predposledny vecer pred tw...unavena som jak neviem co.bola som 2 hod so psom vonku...chcela som este vysavat no necham to na zajtra.nechce sa mi..moj bude zajtra hady krmit a terarko cisit,narobi bordelu...

No fajn,nasa sefka ma v marci dofcu tiez sa uz tesime 😃 ona je ok,ale bez sefovcov je vzduch cistejsi 😃 😃
zuzik1927
16. feb 2014
@hennyinnsbruck no sak to niekedy tak sa nechce...vy mate doma hady??? noo ved jasne ze je lepsie bez nich...moj sef ma 27 cize asi tak 🙂
hennyinnsbruck
16. feb 2014
@zuzik1927 moja sefka 24 mladsia odomna 😃
Hej 2 mame.jeden veeeelmi pekny a druhy taky normal 😃
zuzik1927
16. feb 2014
@hennyinnsbruck no take mlade sefstvo 😃 no co ja viem, hady celkovo nemam rada..
hennyinnsbruck
16. feb 2014
@zuzik1927 😃
Kym sme nasich nemali ani ja som ich nemala rada...som myslela ze je to slizke ale eeee...strasne to mam rada ked mam jedneho na krku alebo len tak na ruke a citim ten sval 🙂 ten pocit je taky fajnovy :-N
Alebo pred prvym krmenim vravim mojmu iste sa rozplacem...ale kde! S otvorenymi ustami som sa pozerala ako ho schmatol a,, zhltol,, 😃
rybkaa
17. feb 2014
@minuska777 no čo? ms došla - nedošla? a výsledky tej krvi budeš mať kedy vlastne? 🙂
rybkaa
17. feb 2014
čaute baby, no čo máte nové? kým som vás tu prečítala, zabila som hodinu 😃

@hennyinnsbruck tiež si chcem kúpiť inofolic, bo sa mi to nejako s mojimi vajcami nepáči, piatok a v sobotu som mala pozitívny ovu test, aj bolesti, aj hlien, no teplota ide dole, som z toho pako, vraj to môže byť počiatok ovu baby vraveli, no odporučili mi aj inofolic, že možno mi vajko dozrie, ale nepraskne a mal by to napraviť 🙂 tak idem objednať a vyskúšam, čo to urobí. ako často ho berieš? bo niektoré vravia, že 1 sáčok, iné že 2 sáčky, tak teraz neviem....
hennyinnsbruck
17. feb 2014
@rybkaa no ked sem casto nechodis tak potom sa nacitas 😃
Ja ho berem raz denne...tiez som citala ze 2x denne by sa mal ale on je dost drahy a mam len 1 krabicu.
V marci idem na otocku na svk chcem si gynex kupit...vyskusam...
ja robim ovu testy od kedy mrcha skoncila aby som vedela kedy je....
rybkaa
17. feb 2014
@hennyinnsbruck som posledné dni nejako nestačila, všetci stresujú okolo svadby a ja sa tvárim, akoby sa ma to ani netýkalo 😃 môj milený si na rozlúčke nejakým spôsobom udrel členok, má ho trochu opuchnutý, stúpiť na neho vie, ale fajne ho bolí, tak som akurát tak nasratá, či je už načisto pako, že sa mu treba pred svadbou skaličiť....rozlúčky by sa mali robievať len po svadbe 😃 no tak ho to hádam prejde, lebo inak bude náš svadobný tanec len v štýle medveďku daj labku 😃
tak ja som objednala rovno tri krabice, bol v akcii za necelých 12 evri, tak som brala, hádam teda zabere a budem ho tiež brať len po jednom sáčku, tak uvidíme, čo to spraví....ak neprde normálna ms do polky marca, idem k dr. bo už ma to nebaví :-|
zuzik1927
17. feb 2014
@hennyinnsbruck jooj tak ja neviem, mne sa tie zvierata nepacia....ale ako pises, keby som mala nejakeho tak by mi nevadil..neviem
nair
17. feb 2014
Čaute baby, poctivo Vás čítam, ale nič nové nemám, tak nie je čo písať.. 😃 ..a stále veľa roboty..
Z našej víkendovej snahy bolo veľké nič, lebo sme sa posekali a mali sme veľmi zaujímavý valentínsky víkend :-S Môj muž je horší ako všetky ženské dokopy, zasa hrá hrá urazeného.. A jemu to narozdiel odo mňa aj dosť dlho vydrží 🙂 A najlepšie že práve keď ja mám ovu.. to je na porazenie ]-( Som ho včera sprdla, že to takto nejde, už druhý mesiac sme minuli ovu, ja nie som taká svätica, že by som počala sama bez neho 🙂

Rybka, ja som tiež muža na rozlúčku púšťala s veľkými obavami a tŕpla som, keď sa vracal domov 🙂 Lebo keď sa asi mesiac pred našou svadbou narodilo kamarátom bábo a chlapci to oslavovali, domov sa vrátil s narazeným prstom na nohe a nemohol si asi týždeň obuť topánku bez vulgárnych komentárov 🙂

Minuska, aj ja som zvedavá, ozvi sa nám 🙂

Henny, mňa od detstva láka mať psa.. ale keď som bola malá, naši mi ho nechceli dovoliť.. a teraz žijeme v byte a do bytu psa v žiadnom prípade nechcem.. Pes je super, lebo na neho nefungujú výhovorky, s ním proste von musíš a hotovo, nech je akékoľvek počasie.. A keďže môj muž je lemra.. Tak sa teším, že budem chodiť denne kočíkovať malé mimi, už aby to bolo 🙂
hennyinnsbruck
17. feb 2014
@rybkaa chudak tvoj chlap hadam sa da do poriadku do svadby!! 🙂
My sme nemali rozlucku so slobodou, my sme taky lenivy 😃 moj ide raz za pol roka von s kamosom, potom je tyzden chory a lutuje to 😃
Ja alko nemusim...som sa ho napila uz dost 😃
Mne je ten inofolic drahy,gynex tiez stoj dost, no uvidim co kupim...
Co je podla teba lepsie?

@zuzik1927 keby si ho mala doma bolo by to ine, ja som sa ho najprv strasne bala a teraz sa v tom vyzivam ked ho mam obcas na gauci alebo na sebe 😃

@nair to mi je luto ze uz ste druhu ovulku presvihli 😞 my ked sa pochytime dovtedy nejdem spat kym sa to neurovna radsej si priznam chybu (aj ked som presvedcena o opaku)ale zaspat pohadany-to nie...

Mne mama tiez psa nechcela dovolit.
Ja nemam rada chlpy od psa,preto mam yorka. Kupat sa moze casto kedze ma strukturu vlasu podobnu ludskemu, vyzaduje veeela pohybu(terier)a vdaka velkosti ho vies na viac miest brat ako velkeho.
Mne sa paci doga,no ale na to mozem zabudnut 😃
A neznasam to ked sa k yorkom ludia spravaju ako k hrackam ]-( chytam hysaky vtedy...je to pes,a to velmi energeticky,potrebuje vychovu a nie byt noseny v kabelkach a co ja viem v com.... 8-(
rybkaa
17. feb 2014
@nair no, vidím, že nielen môj muž je taký nemotorný a skaličí sa pri prvej príležitosti 😃 to ani nevravím, ako dopadli ostatní chalani.... jeden mal zdratý celý lakeť a dodnes nevie prečo a druhý skončil ráno na rontgene s kolenom, ktoré má 2x väčšie a modré ako slivka 😃 takže sa teším že sa mu nič vážne nestalo a len trochu krivká 🙂 keď v októbri mal rozlúčku jeho kamarát, vrátil sa mi ten môj domov bez peňaženky s dokladmi a bez trička....peňaženka aj tričko sa našťastie na druhý deň našli, na otázku, ako k tomu došlo povedal, že tancovali hore bez a peňaženku stratil, keď z nej vybral vizitku na taxík a otrepal ju nazem miesto nazad do vrecka 😃 no a pusti ho niekam samého 😃 😃 😃
a čože ste sa s mužom tak pochytili? naa, to je škoda, že práve na ovu :-S nabudúce mu povedz, že najprv sex a potom sa môžete vadiť 😃

@hennyinnsbruck neľutuj ho! sám si za to môže, ja som ho varovala, že si má dať pozor a nedobiť sa, aj jeho mama mu dohovárala a vidíš, komu niet rady, niet ani pomoci 😃 no verím, že to rozchodí, bo ma razom švihne, ak príde krivkajúc pred oltár, mu šlapnem aj na druhú nohu a hneď zabudne, ktorá ho bolí 😃
no ten porazený inofolic je aj pre mňa drahý, no čo už mám robiť? aspoň skúsim, čo to spraví a keď nič, tak sa na to vyprdnem, to mám tie 3 škatule na 2 mesiace akurát, tak skúsim, či sa ovu unormálni alebo nie....neviem, čo je lepšie, či toto alebo gynex, nemám ani s jedným skúsenosť, baby si ešte chvália fytosoju, vraj im pekne skrátila cyklus, tak neviem, treba skúsiť, čo skorej zaberie. Ja beriem len kyselinu listovú a alchemilkový čaj pijem, aj to nie každý deň, bo zabudnem 😃
hennyinnsbruck
18. feb 2014
@rybkaa 😃 si zlata..drzim palceky aby bol do svadby fit 😉
Moj ked bol naposledy vonkua-mal kartu so sebou tak som pozrela ci velmi utrpel nas bankovy ucet, 120e prepilli s kamosom. Tu je,, pitie,, drahe ale aj tak...on ked uz ma vypite tak je taky dobrosrdecny ze chce on platit 😃 ma stastie ze tak malo chodi von,ale i tak nabuduce mu kartu berem 😃

Vidis, o fytosojy som tiez citala...hmmm...to by mi bolo dobre mozno....pre moje dlhe cykly...mam cas sa rozhodnut do marca,uvidim co kupim, mozno vsetko 😃
rybkaa
18. feb 2014
@hennyinnsbruck môj je už poučený, aby ju nestratil alebo niekde rozšafne neplatil, vezme len do vrecka peniaze a kartu nechá doma 😃 inak by som tiež mala infarktové stavy 😃
šak vyskúšaj, uvidíš, čo ti bude dobre robiť a pri tom ostaneš a možno to ani dlho nebudeš potrebovať 🙂 ten gynex, to sú kvapky?
hennyinnsbruck
18. feb 2014
@rybkaa ja som rada ze moj nema pravidelne vyjazdy s kamosom.
Vies na co som si spomenula?ked sme boli druhy krat s mojim na svk isli sme pit.boli sme styria.nocny,, vyjazd,, na svk je oproti tunajsku lacnejsi.tak sme hned objednali flasu whisky.casnicka nejak udivena, chcela aby sme dopredu zaplatili.co ma trosku nahnevalo.ja neviem ci nie su zvyknuty ze niekto objedna hned flasu alebo ona bola divna, ktovie...no ale ked videla ze moj ma dost vela hotovosti v penazenke, obskakovala nas celkom slusne 😃
To bolo pred skoro 4 rokmi..no a naposledy sme chceli ist na discu, bolo celkom skoro tak sme sli najprv na kaffe do jedneho lokalu,druheho a potom naspet k mame 😃 nikomu sa nechcelo,sme si s mojim srandu robili ze vidis uz starneme chiii...

Hej tak sa mi zda ze Gynex su kvapky stoja kolo 20e ale podla mna dlhsie vydrzia...
Rybkaa dufam ze nebudeme tieto divne mediciny dlho potrebovat,a dufam ze pomozu 🙂
mirkasulekova
18. feb 2014
ahojte vcera som bola u gyndosa kedze sa snazime o druhe babo a nic robil mi sono vsetko ok len teraz mam vajecniky v pokoji ze akoby spali som z toho na prasky ze mam prist o 3 mesiace mala niektora taky problem ?😞
minuska777
18. feb 2014
@rybkaa
@nair
@hennyinnsbruck caute zienky ja stale menstruacia nikde dnes 37DC ale odvcera mam uplne slabulililinky krvavavy vytok na nohavickach ho sice ani nevidno ale ked idem na wc tak trosku na papieri , a brucho ma uz boli cca 4dni ako na MS. vcera som chcela kupit test ale ked som zbadala ten vytok tak som nekupovala myslela som ze sa spustie v noci alebo dnes a staaale nic , nepaci sa mi to nejako ...hmm co mi radite??.....zajtra volam DR. o tie vysledky z krvi ci prebehla ovulacia a ak vytok neprejde do zajtra alebo sa MS nespusti tak sa obiednam ...toto som este nemala....normalne mam strach ze co 😞
hennyinnsbruck
18. feb 2014
@minuska777 nemoze to byt uhniezdovanie?
Daj vediet co povedal lekar....
rybkaa
18. feb 2014
@minuska777 ako vraví henny, môže to byť aj uhniezďovanie, no ťažko povedať, keď nevieme, kedy bola ovu =-) alebo sa MS spustí alebo nech ide dokelu 😃 neboj, hlavne kľud, keď tak - urob si ten test kncom týždňa, keď dovtedy MS nedojde a budeš si na istom 🙂
minuska777
18. feb 2014
@hennyinnsbruck
@rybkaa uhniezdovanie jedna z moznosti , najviac sa obavam mimomaternicoveho tehotenstva , som si mala zace co precitat na nete , vraj vtedy ma ze krce v podbrusku a sem tam krvaca , ja mam teraz take ako pri MS ....kazdu chvilu chodim na zachod ako pako kontrolovat...pri uhniezdovani moze mat zena aj viac dni ten vytok ? ...pred tym ako budem volat DR si budem musiet test urobit lebo prva jej otazka bude zniet,robili ste si test? ...ak nic zajtra si ho robm a potom volam DR , a zvedava som hlavne na vysledky ovu ,drzte palce baby ..dost mam strach :-|
hennyinnsbruck
18. feb 2014
@minuska777 neboj vsetko bude ok...ohladne vytoku to neviem,ale necitaj tolko a mysli pozitivne! 😉
drzim palceky aby bolo vse ok
minuska777
18. feb 2014
@hennyinnsbruck dakujem moja ...zajtra sa ozvem 🙂
rybkaa
18. feb 2014
@minuska777 ja som tiež mala krče ako pred MS pár dní, by som ruku dala do ohňa, že príde a miesto nej boli // 🙂 na výtok si nespomínam, ale určite som nešpinila ani nič také, no tiež som sa bála mimomaternicového, lebo na sone nebolo dlho nič vidieť, až neskôr, no tiež strach neskutočný =-) no sprostá som bola, len čo som sa zbytočne vystrašila 😃 takže nečítaj nič, len pekne počkaj čo bude a vravím, radšej sprav test a budeš si istejšia 🙂
nair
18. feb 2014
@hennyinnsbruck Aj ja sa snažím vždy udobriť, aj keď cítim menšiu vinu, vždy radšej preventívne ustúpim, nemám rada, keď máme niečo nevyriešené.. A ani som na toto nebola nikdy zvyknutá, doma u našich sme sa vedeli aj celá rodina pohádať :-p , ale o chvíľu bolo vždy všetko ok.. kým som si nenašla tohto môjho.. U nich doma to vraj bolo a aj je normálne.. Ťažko som si na jeho urážky zvykala a stále s tým mám problém - keď sa zatne, neviem s ním pohnúť, tak vždy urobím čo je v mojich silách (občas sa pri tom vyrevem a vyzúrim, a vyrevem, a vyzúrim) a počkám, kým ho to prejde 🙂 Mám ho rada, tak čo už s tým narobím.. 🙂 Kamoška má svojho podobného, tak ich vždy poohovárame spolu.. a vraj ženy sú komplikované.. :-|

Mne pes v byte vadí z dôvodu, že mi to pripadá nehygienické, ale my sme zasa s mužom prehnaní pedanti obaja 😃 Ak raz budeme mať dom, tak budem určite chcieť psa a budem sa tváriť, že je pre deti 😉

@rybkaa Ja iba ďakujem, že som môjho muža spoznala už vybúreného, lebo keď počúvam jeho zážitky z mladších liet, tak keby sme boli už vtedy spolu, dnes som šedivá 😃 Našťastie máme hypo a obaja veľa práce, ktorá nás baví, takže na somariny veľmi nie je čas 😉 A občasné úlety viem nejak prežiť 😉

Aj môj si uvedomelo necháva celú peňaženku doma, vždy vezme iba potrebné doklady a vhľadom na konkrétnu akciu primeranú sumu 😎

Haa, a čo sa podarilo pred svadbou mne.. Tri dni pred som na parkovisku ťukla suseda.. S mojím šťastím rovno právnika.. Takže nás onedlho čaká pojednávanie, veľmi sa teším.. :-|

Pochytili sme sa pôvodne kvôli somarine: jeden večer sa vrátil z piva s tým, že ideme na nejaký lyžiarsky pretek jednej firmy.. A keďže sme pozvaní ako obchodní partneri a treba sa zviditeľniť, a on nelyžuje, ja idem pretekať.. 🙂 Myslela som, že keď sa na to vyspí a uvedomí si, že ma na lyžiach videl, prejde ho to, ale na druhý deň s tým pokračoval a tak som sa naštvala, že si plánuje veci bezo mňa, že keď sa jedná o robotu, tak ideme všade, keď vymyslím lyžovačku alebo hory ja, tak sa mu samozrejme nechce.. a bla blaaa.. a vykričala som mu všetky ďalšie subjektívne krivdy a asi som to prehnala trošku viac ako bežne.. Žiaľ.. Ale potvrdilo sa mi ako vždy, že vina nikdy nie je iba na jednej strane 😉

(Týmto zdravím všetkých, čo tieto naše debaty čítajú bez toho aby sa zapojili, a práve ma v tomto spoznali 🙂 )

@minuska777 Aj mne napadlo, že uhniezďovanie.. Baby tu píšu, že mali pri tom slabé špinenie, vraj ružovkastej farby.. A bolesti ako pred MS Ti tu potrvdila aj Rybka.. Každopádne sa nestresuj, nie je na to dôvod, ak nepríde MS, objednaj sa k Dr. a teda možno urob ešte pred tým test.. Držím prsty, priebežne daj o sebe vedieť.. 🙂
zuzik1927
18. feb 2014
@hennyinnsbruck no mozno by to bolo presne ako pises, ale asi to nikdy nezistim, kedze neplanujeme hada 😃
hennyinnsbruck
18. feb 2014
@nair ked sme sa do tohto bytu nastahovali,skoro denne som vysavala..moj my vravel ze nechce zit ako na operacke 😃 tak som zmierila tempo,ale obyvacku upratujem denne. 😎 vankuse na gauci musia byt proste upravene,takisto deka..stol niekedy aj 2x denne utieram.a denne mi horia sviecky.ja to tak milujem 😃

No moja mama je velky pedant.teraz ma na krku psa od segri kedze ta je mimo svk.chudak pes,po kazdej jednej vychadzke mu umyva laby.ked som bola aj ja na svk tak sa ma stale pytala,umyla si Rockymu laby?????
Ja som zakazdym statocne zaklamala jasneeeee mami :-p :-p
Ja mu ich umyvam ked je ozaj spinavy,aj brusko sa sprchuje,ale nie ked je vonku sucho a ma ich len od prachu 🙂
Ale aj tak lubim moju mamu 🙂
nair
18. feb 2014
@hennyinnsbruck Takže už viem prečo nemám psa.. Asi by ma napadla Sloboda zvierat za týranie 😃 My sa s mužom vždy smejeme, že ak naše deti dorastú pri nás dvoch do dospelosti v úplnom psychickom zdraví, bude to veľký úspech, keďže ich budeme určite obaja za všetko buzerovať 🙂 U nás doma bol pravý opak, boli sme štyri deti, takže aj keď náhodou bolo v celom dome upratané naraz, do pár hodín to opäť vyzeralo ako po bombe 🙂 Potom som bola na intráku, ťažko uveriť, aké sú niektoré baby humusáčky, a neskôr v podnájme s dvomi chalanmi.. Našu súčasnú vypiplanú domácnosť a poriadok v nej si teraz veľmi vážim a vychutnávam.. Keď k nám náhodou niekto príde tesne po mojom veľkom upratovaní, hovoria, že to vyzerá akoby sme tu ani nebývali 🙂
hennyinnsbruck
18. feb 2014
@nair 😃 😃 juuuj chudatka tvoje buduce deti 😃 na nas bola mama stale prisna ale ja som v znameni baran a somnou to bolo tazke veru..ale ako som sa odstahovala som sa velmi zmenila 🙂 Poriadok sa mi zacal veru pacit 😃
rybkaa
18. feb 2014
@nair tiež som našťastie toho môjho poznala ako vybúreného a ide u neho len o príležitostné úlety, niektorých sa zúčastňujem aj ja 😃 diskotéky ma už roky nebavia, takže väčšinou ideme s chalanmi na pivo, na iné sme už leniví obaja...alebo ešte robíme občas chaty s kamoškami z VŠ, to je taký viac relax, keďže niektoré už majú detičky 🙂 tak dúfam, že sa už ukľudní, hlavne on veľmi chce deti, ja tiež, ale u neho vidím väčšiu túžbu, aj ho to veľmi bolelo a mrzelo, že sme o jedno bábo prišli |-| Jeho sestra má dve dievky, tak sa aspoň pri nich realizuje a vidím, že má deti rád a vie si k nim vybudovať vzťah a decká ho žerú 🙂 Preto sme sa aj dohodli, že ak by som ostala tehu, budem na materskej pol roka a potom bude na rodičáku doma on 😃 dôvod je jednoduchý - peniaze :-S ja mám lepšiu prácu, lepšie platenú a baví ma, kým on robí na zmeny a plat nič moc a hneď sa pre túto myšlienku aj nadchol, že bude doma s bábom rád, takže sa teším, aspoň si dietko užije oboch rodičov 🙂 už aby to bolo 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli