Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
nair
19. feb 2014
@hennyinnsbruck Ja som bola ako úplne malá strašný bordelár, mama bola zo mňa zúfalá.. Ale už som sa dávno zmenila na mamu ja 😃 Už len tie deťúrence, ktoré budem mučiť s poriadkom.. 🙂

@rybkaa U nás je to podobné, tiež ideme max. občas na pivo - raz s jeho, raz s mojimi kamarátmi. Starneme 😃 Mužovi kamaráti majú maličké deti skoro všetci, a veľmi sa im teraz nechce chatovať, takže sme sa preorientovali na mojich - tam sa ešte občas chata pritrafí.. 😉 Tento rok bol svadobný a hoci ešte v partii "očakávame" iba prvý prírastok, predpokladám, že v priebehu roka - dvoch nastane aj u nás veľký baby boom.
Ja som deti chcela vždy, ale nejak som to odkladala do ďalekej budúcnosti, jednak dlho nebolo s kým, a aj som sa malých detí "bála", proste som to s nimi nevedela, v rodine sme boli s mladšou segrou benjamínkovia, takže som s malými deťmi v bližšom kontakte nikdy nebola.. Až kým sa staršej nenarodili dvaja chlapci, a nejak ma to pri nich chytilo 🙂 Muž deti nechcel, ako ma spoznal, zmenilo sa to.. Ale tiež je v podobnej situácii a má z detí trochu obavu - hoci zo segrinho mladšieho (2 r.) je úplne paf 😉 Tak uvidíme. Presne ako hovoríš, už aby to bolo 😉
Dnes je veľa párov, ktoré si z fin. dôvodov role vymenia a možno je to aj fajn zmena. U nás to ale nehrozí, muž má stále zamestnanie, ja robím doma pre našu firmu.. keď sa bude dať, budem potom skúšať trochu pracovať aj popri dieťatku.. Ale to sú zatiaľ všetky iba teoretické plány 🙂
rybkaa
19. feb 2014
@nair a @hennyinnsbruck ako sa dá naučiť poriadkumilovnosti? prídem k nám na prevýchovu 🙂 nie som humusák, ale každý deň by sa mi vysávať nechcelo, ani prach stierať, vankúše môžu byť aj rozmetané, proste žiadna sterilita - som na to lenivá, pritom mamina je poriadkumilovná, asi som to po nej nepodedila 😃 a ten môj to isté, ponožky si schováva pod posteľ 😃 z toho ma ide poraziť!
nair
19. feb 2014
@rybkaa @hennyinnsbruck S vysávaním a prachom to ani ja nepreháňam, myslím, že tak primerane, záleží na tom, koľko mám času a ako to doma vyzerá 🙂 A napr. mimo kúpelky skoro vôbec nepoužívam chémiu.
My sme ale skôr vadní v tom, že všetko má svoje miesto a odchýlky sú neprípustné 😃 Každému neuveriteľne prekáža nejaká iná maličkosť a každý chceme mať veci poukladané a zarovnané po svojom, a tak keď 100 x za deň prejdeme okolo nejakej poličky, tak 100 x to muž preloží podľa seba a 100 x to ja poprekladám po svojom 😃
Hej, chlapi majú divné zvyky - môj to aspoň naoko zamaskuje - vždy si (podľa neho ešte čisté) prádlo a ponožky nahádže na dno skrine a ja potom za ním sliedim a pravidelne to triedim 😃
rybkaa
19. feb 2014
@nair no tak takúto úchylku mám aj ja - že všetko musí byť uložené ako ja chcem, lebo ja sa vo svojom bordeli vyznám najlepšie 😃 mm už rezignoval a tak sa teraz len pýta, kde je toto? a ja mu poviem v ktorej skrinke, na ktorej polici a na ktorej strane 😃
nair
19. feb 2014
@rybkaa 😃 presne! Môj to tiež vzdal, pre pokoj v rodine. Podľa seba už prekladá iba to čo vidieť - kvety, sviečky, dekorácie a podobné prkotiny.
Ja vždy presne viem, čo kde je. Veci zmiznú až vtedy, keď niečo presťahujem v domnení, že na novom mieste sa to nestratí.. 🙂 Mama mi dodnes občas volá, kde čo doma majú, a to tam nebývam už vyše 8 rokov.
hennyinnsbruck
19. feb 2014
@rybkaa
@nair
Ja mam kazdu nedelu volno..v sobotu popraci (koncim o 18tej),stale upratujem byt aby som v nedelu nemusela nic 😃
Moc cistoty skodi, vsetko treba s mierou 😃

Moj ma ten problem,ze ked sa vyzlecie vsetko ide na gauc,este aj zimna bunda! ]-( to som mu uz povedala,ze aspon tu by si mohol zavesit.extra som mu kupila ten stojan na saty,ale gauc je blizsie... :-N no co uz.
Nie sme vsetci dokonaly(i) 😃
minuska777
19. feb 2014
@hennyinnsbruck
@nair
@rybkaa baby ja som dnes 2DC vcera som bola este na pochybach a poobede dorazila MS ,trosku som sklamana ale co uz zivot ide dalej , dnes som volala o tie vysledky a sestricka povedla ze krv je OK ale ze si musim dat stretnutie s DR a kedze ja som pracovne vytazena a Dr tam tiez nieje kazdy den tak tam idem buduci tyzden v stredu ...aa z toho co sestricka povedala ta ovulacia asi bola...hmm aj sme sa dost snazili ...no co uz preckat par dni a skusat znovu ...nic ine neostava , a vy co mate nove ? 🙂
hennyinnsbruck
19. feb 2014
@minuska777 skoda 😞
Zaciatkok cyklu sa pocita od prveho dna menstruacie????
Ak hej som 10DC, robim ovulacne testy, zatial nic..,tak uvidime...ale to je dobre ze mas krv ok.
minuska777
19. feb 2014
@hennyinnsbruck ano moja od prveho dna MS sa pocita zaciatok cyklu, aj mna trosku zamrzelo ale co uz treba sa snazit dalej, ak si 10DC rob si teraz kazdy den ovu testy bo moze prist hocikedy ked nemas staly cyklus (tak ako ja )....mne sice dr povedala ze si tie ovu testy z lekarne nemam kupovat lebo niesu spolahlive ale ja si ich aj tak kupim 😃 a vyskusam sa riadit podla nich trosku aspon jeden dva cykli ...uvidime ci pomoze ,kedze mi DR. z krvi zisti len ci ovu bola ale nevie zistit presne v ktory den..
hennyinnsbruck
20. feb 2014
@minuska777 dakujem,robim si ich uz par dni dufam ze ovu mam a ze testy ukazu.to by bolo fajn.ja ich mam z ebayu.
Nevyziadas si folikulometriu? Ci este je skoro?
minuska777
20. feb 2014
@hennyinnsbruck a aku znacku si si obiednala? Ja by som chcela ten clear blue ten je asi naj...mozmo tiez obiednam z ebayu tam su urcite lacnejsie, na folikulometriu je este skoro aj podla dr. kedze sa od oktobra snazime ,ty chces chodit na folikulo. ci este pockas? 🙂
nair
20. feb 2014
@hennyinnsbruck Aj ja presne preto vždy upratujem cez týždeň.. Teraz ale nestíham a posledné dva či tri razy mi to zostalo na sobotu ]-( Okrem toho upracem vždy podľa potreby - keď sa topil sneh tak predsieň.. a keď varí muž, tak kuchyňu 😃

@minuska777 Aspoň, že vieš že máš výsledky ok.. Máš správny prístup, ide sa dalej, svet sa nezrúti.. 😉 My sme, ako som tu babám písala, ovu minuli - mužovi som pohrozila, že keď to takto pôjde ďalej, požalujem jeho mame 😃
Totiž jeho rodičia si zatiaľ chvalabohu myslia, že dieťa ešte nechceme, a otravujú iba s tým, nech to toľko neodkladáme 🙂 Keby vedeli, že robíme čo môžeme, možno by ich to štvalo ešte viac, lebo švagrovci sú starší a zrejme už nebudú mať deti a my sme ich jediná nádej na vnúča 🙂
Ja som rozhodnutá, že s vyšetreniami čakáme minimálne do leta, rok snaženia bude v októbri.. Ale pevne verím, že to už budem tehu.. Všetky baby tu.. Povinne! :-p Veľmi chcem 🙂
hennyinnsbruck
20. feb 2014
@minuska777 moja ja neviem aka znacka.poslali v takom priesvitnom sacku.10tkove su.aj tehu testy.poslem vecer foto mozno sa vyznas 😃
Ja este neviem aku taktiku zvolim..uvidim co ukazu ovu testy hadam su ok a ak mam ovulku ukazu..som myslela ze pockam 2-3mes ak mi zase menstr vynecha tak tabletky chcem...uvidim...neviem...
hennyinnsbruck
20. feb 2014
hennyinnsbruck
20. feb 2014
@minuska777 tu je foto...a tehu test rovnaky len modrym je pisane ze tehu test...
hennyinnsbruck
20. feb 2014
@minuska777 ked som mala dofcu som testovala kolo 16tej ,od pondelka kedze uz robim kolo 19:30.zatim nic dufam coskoro dorazi ovulka :-S Vaja bolia sem tam raz jedno raz druhe ale je mozno sa velmi sledujem... 8-(
rybkaa
20. feb 2014
@hennyinnsbruck tieto sú super, aj ja mám také od lauritky ale 20-tkové 🙂 tak teraz cikaj pekne každý deň 🙂
hennyinnsbruck
20. feb 2014
@rybkaa poznas ich???? Uff to mi odlahlo ked vravis ze su dobre 🙂 Lauritka je znacka?ja som akurat navod precitala a to je vsetko 😃
Mna potom napadlo,v praci sa neda ved ja musim do poharika cikat.ja by som sa netrafila bez pohara a ze 10-15sek sa maju namocit no to by som musela 10l vycikat 😃 Takze po robote...
ddanaa
21. feb 2014
ahojte aj ked malo prispievam tak vas citam🙂

hennyinnsbruck: no ja som tiez zacala predvcerom testovat ovu a mam tiez take z ebayu a cena bola velmi super. tiez testujem az vecer kedze vtedy pridem z prace a neda sa mi v praci😞
hennyinnsbruck
21. feb 2014
@ddanaa achoj 🙂
Hej cena je velmi super,a co sa mi paci, poslali ich hned! Necakali kym im peniazky pridu 🙂
A ukaze ti aj tak? asi nevies povedat ked si predvcerom zacala testovat ze?
Ja som v praci do 19:15 zhruba,ale stvrtok piatok do 20tej, vcera som sla skor domov ale dnes ostavam do konca,rozmyslam ze ked nebude vela ludi prepasujem si plastik pohar a urobim este v praci 😃
Ale podla mna nevadi ked ho urobim o 20;30 ked od napr 18tej nebudem cikat nie? =-)
hennyinnsbruck
21. feb 2014
A zabudla som-vcera vecer som tw pozerala a asi hodinu ma akoby v okoli vajecniku pichalo... :-S dufam pride ovulka-dufam neprebehla a test neukazal :-S uvidime...
hennyinnsbruck
21. feb 2014
Sorry ze tolko vypisujem 😃 Zabudla som napisat ze vytok nemam ziadny takze teoreticky- dufam teda ze ovulka len pride... 🙂
ddanaa
21. feb 2014
no zatial mi neukazuje nic len slabucku druhu ciarku a to som dnes 12dc a tiez ma trosku pobolieva dole ale myslim si, ze po vikende by mohlo uz prebehnut
sue
21. feb 2014
Ahojte 🙂 pozdravujem si Vás 🙂 konečne mám v práci internet, takže síce nestíham vôbec sedieť pri PC, ale aspoň raz za čas sa mi bude dať sem nakuknúť... MS mám mať dnes, včera som mala jemné špinenie a dnes už nič, tak uvidíme 🙂 neprekvapilo by ma, keby sa MS opäť rozbehla niekedy na budúci týždeň...nejaké to mám porúchané teraz... aj keď meranie ovulky bolo presne tabuľkové...a po ovulácii sa mi to rozbilo, ale je pravda, že sme posledné dva týždne dosť prehýrili :-N (dieťa malo prázdniny v škôlke) takže som ani nemereala po rovnakej dĺžke spánku, alkohol tiež bol, aj keď nie nejak veľa...uvidíme 🙂
Prečítala som len poslednú stranu, tak ak sa tu udialo niečo významné (// x-) x-) x-) ) tak píšte, nech sa môžem tešiť a gratulovať x-) x-) x-) x-)
nair
21. feb 2014
Baby, do kelu, nerobte tu s tými ovu testmi 😃 Ja som si povedala, že neriešim a nesledujem.. a už včera som kukala na ebayi, čo to stojí.. Ešteže nemám čas, aby som študovala aké sú najlepšie a najvýhodnejšie a z ebayu neviem nakupovať 😃
Prajem pekný víkend, ktoré ste pred ovu, snažte sa.. ktoré ste po nej, netestujte sa a poctivo čakajte kým bude ms meškať 😉
hennyinnsbruck
21. feb 2014
@ddanaa no ja mam vcera dnes slabu boliestku, dnes jemny vytok,a ovu test nic...dufam vsetko robim spravne.juj stresujem...mozno boliestka je aj koli inofolicu?ja bojim ze presvihneme ovu... 😞ze test neukaze,
Ale dnes mi je divne..hlava boli, v robote mi tak lahko zle zostalo-ach jaj...tesim na nedelu na volno...

@sue
Mozno to vyslo ked spinenie hmmm?? 😉 to by bolo super... a troska hyrenia neuskodi 🙂
Inak tu nic new 😃

@nair ja tiez neriesim nesledujem 😃 len ovu testy robim chi..
Z ebayu nakupovat je jednoduche len si urobis ucet a hotovo..ja napr paypal nemam takze platbu si pozriem ci tam je aj ina. Moznost...
Treba pozerat kolko %,, uspesnosti,, ma predavajuci a podla toho co kupujem si aj hodnotenia precitam..
hennyinnsbruck
21. feb 2014
@rybkaa lauritka neni znacka ale babenka odtialto nie? 😃
minuska777
21. feb 2014
@hennyinnsbruck no tieto konkretne nepoznam ja si idem obiednat tie clear blue uvidim tiez z ebayu 😃 podla mna sa neriad len tymi testami skusajte kedy mate chut nikdy nevies kedy sa postasti 🙂 ja uz len cakam kedy skonci MS a ideme na to znovu 🙂
minuska777
21. feb 2014
@nair moja aj dufam ze vsetky v tejto skupine tento rok otehotnieme 🙂
hennyinnsbruck
22. feb 2014
@minuska777 no moja ja sa chutou riadit nemozem,lebo moj robi 6dni v tyzdni,domov pride ked ja davno spim:-S sem-tam sa postasti rychlovka niekedy v noci inak sa stale tesim na nedelu mame obaja volno 😃 preto dufam ma ovu testy nesklamu lebo suhlasil so snazilkovanim na povel 😃 som mu to vysvetlila,ako ovu test funguje, a ked budu dve silne ciarky v ten den a o dva dni este raz 🙂
Ma to len sezoonnu pracu do maja takze potom bude vsetko jednoduchsie dufam...

Začni písať odpoveď...

Odošli