Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

nair
26. feb 2014

@hennyinnsbruck Jeej 🙂 Už aj vyberáš akého psa chceš? 🙂
Dúfam šťastných dní ešte bude 😉 Presne toto je super, ja som tiež nevedela, kedy mám ovu, necítila som nič, nevedela som odpozorovať symptómy.. A čo som bola jeden mesiac na tej fm, tak keďže mám cyklus pravidelný, teraz +/- deň viem kedy mám ovu a už aj podľa svojho tela to viem určiť.. Takže ovu mám.. Ale ktovie, či počas nej prebieha všetko ako má.. Neviem preto, čo majú testy význam.. Že či ten testovaný hormón napovie, či prebehla, alebo či prebehla tak "kvalitne", že mohlo dôjsť k počatiu 😀 Musím to niekde na nete vyskúmať..

hennyinnsbruck
26. feb 2014

@nair tak hadam prebehne vsetko ako ma a mi budeme coskoro tehulky...
Ja mam YT a budem mat este jedneho ale s papiermi.prvy je bez papierov.ja chcela Biewera podobny yorkimu ale ine farby ale je veeelmi drahy a laby ma biele co nie je ziadna vyhra...
Chodim do lesa a tak by som ho musela denne kupat co neprichadza do uvahy ked babo bude...
Moj nieje spinavy ale predsa biely psik je narocny koli cistote...

lverffy
26. feb 2014

Ahojte dievcata chcem Vam dat do pozornosti - ponukam specialny lubrikacny gel na podporu pohybu spermii spolu s 15timi ovulacnymi testami za 25€ - velmi rychlo som otehotnela a ostalo mi to vsetko doma zabalene/nepouzite - budem rada ak to niektorej pomoze. Vramci BA doveziem. PAPA

nair
26. feb 2014

@hennyinnsbruck No tak podľa toho, čo som sa dočítala, meraný LH hormón spôsobuje prasknutie folikulu a uvoľnenie vajíčka (čo u mňa keď som bola na fm prebehlo a všetko nasvedčuje tomu, že aj každý mesiac prebieha), teda ovu testy asi význam nemajú.. Takže buď to iba chce čas.. alebo je ovu ok a chyba je u mňa kdesi inde.. alebo je chyba u muža.. Vyberám si opäť prvú možnosť a dávame tomu čas 😉
Všetko biele je nepraktické, ja mám teraz biele topánkové obdobie - zimné boty, tenisky aj baleríny, takže o tom viem svoje 😀
Keď dostaneš krpca, aspoň si precvičíš starostlivosť o "mimino", aj keď psie 🙂

hennyinnsbruck
26. feb 2014

@nair ked sa aj budeme snazit v spravny cas neznamena to ze hned otehotnieme ci?
Treba dat tomu cas a ozaj tolko na to nemysliet...ja mam hlavu plnu psa. Mam trosku obavy ale i sa tesim..zase od zaciatku cikat vonku ucit a celkovo vychova...ale zvladneme to...
O dva tyzdne mi pani posle foto, teraz neni doma,potom ho vam ukazem, malinkaty bude 🙂
Mojho ked som kupila mal 60dkg 😅

@ddanaa ja mala dnes rovnakeho ducha ako vcera 😖 hadam zajtra zosilnie... 🙂

nair
26. feb 2014

No nie, ale mohli by sme 😉 Však my sme sa 4 mesiace snažili a nič.. a tie posledné dva zlyhala disciplína 😀
Ja mám teraz tiež plnú hlavu iného, ale žiaľ práce.. a potom ani nie je nejak chuť na plodenie 😒 Ale tak do ďalšej ovulky času dosť, ďalší mesiac sa musíme polepšiť 😉
Jasne, že zvládneš, veď už máš prax.. Teším sa na foto 🙂

hennyinnsbruck
26. feb 2014

@nair 🙂 tak veru polepsite sa 😀
Uvidime ci to u nas klapne... 🙂
Ked krpec pride budem mat aj ja toho veru dost

hennyinnsbruck
26. feb 2014

Moje ovu testy.
Vrchny 16DC spodny 17DC hadam zajtra zosilnie pekne

ddanaa
27. feb 2014

@hennyinnsbruck no tak ja som mala silnejsieho a tak isto aj vcera, ja to uz vobec nechapem, uvidime co bude dnes...

hennyinnsbruck
27. feb 2014

@ddanaa v skutocnosti je pekny ruzovy...veru uvidime..hadam zosilnie

ddanaa
27. feb 2014

@hennyinnsbruck drzim palceky🙂

hennyinnsbruck
27. feb 2014

@ddanaa duch je rovnaky 😖. Sice som testovala neskoro ale aj tak..preco???
Zajtra mam volno,testnem kolo obeda aj vecer

ddanaa
28. feb 2014

@hennyinnsbruck no ja som dnes 19dc a konecne ciarka silnejsia ako testovacia tesim...skus este testovat ...doteraz som mala stale ducha rovnakeho

ddanaa
28. feb 2014

vysledok z dnes rana 19dc co na to poviete?

lenushka058
28. feb 2014

@ddanaa ahoj to máš ovu test a testovala si s ním tehu? keď si 19DC koľko si DPO?

ddanaa
28. feb 2014

@lenushka058 ahoj no testovala som ovu si teda myslis resp to je moj zamer kedze posledne dni mam stale len slabsiu ciarku tak cakam kedy konecne ovu prebehne lebo mam tusenie ze bud tesne po MS alebo az takto neskorej pocas cyklu...cyklus mavam nejako 29-33dni ako ktory mesiac

hennyinnsbruck
28. feb 2014

@ddanaa jeee super!!!!! 😀
som nevedela ze par dni moze byt duch.v teme ovulacne testy mi tiez kocka pisala ze dalej testovat... 🙂

ddanaa
28. feb 2014

@hennyinnsbruck no a co teraz? cakat kym nebude poz a vyskusat ci do kolko hodin treba ci jako to?

hennyinnsbruck
28. feb 2014

@ddanaa ja viem tak ze ked je ciarka silnejsia ako kontrolna do 48 by mala nastat ovulacia.takze sa pekne dnes posnazte a o 2 dni zase 😉

lenushka058
28. feb 2014

@ddanaa nechcem ťa sklamať, ale mňa už pár krát dievčatá tu na MK vyhrešili že ovu test sa nemá robiť z ranného moču ale až od tej desiatej hodiny do večera hocikedy - hodinu a pol minimálne predtým obmedziť tekutiny, neviem prečo sa ráno nemôže, už si nepamätám či vtedy vyjde falošne pozitívny alebo negatívny, vyskúšaj urobiť testík teraz poobede a ak to bude stále takéto tak je pozitívny 😀 za to som sa pýtala, či skúmaš ovu, lebo niektoré ženy si testujú aj tehu takto a to sa zase musí z ranného moču 😀

ddanaa
28. feb 2014

@lenushka058 aha dik za info ...pre presnenie: to nebol prvy ranny moc, to bol uz druhy hodinu a pol po prebudeni a piti tak uvidime, jasne, ze skusim aj poobede

lenushka058
28. feb 2014

@ddanaa jaj tak potom prepáč, hneď som usúdila, že to bol asi ranný keď z rána 😉 ale držím palce, čo ja by som dala za taký pekný ovu testík

ddanaa
28. feb 2014

@lenushka058 ako ono to tak vyzera nakolko cas tomu nasvedcuje ale zial stavam 4:50, som fakt zvedava ako to bude vyzerat navecer ked pridem domov a zajtra a ci z otho vobec nieco bude

lenushka058
28. feb 2014

@ddanaa a BT nemeriaš? tam by si to aspoň mala potvrdené, či ozaj ovu bola

ddanaa
28. feb 2014

@lenushka058 nemeriam, na to nemam nervy a ani cas :(

lenushka058
28. feb 2014

@ddanaa ja som si to tiež hovorila, ale keď som celomesačnú dávku ovu testov minula za týždeň a pol, pretože som niekedy aj 3x za deň testovala, či náhodou, tak som začala merať BT a to mi odobrila aj Dr., zatiaľ čo pri testoch sa tvárila všeliako 🙂 v každom prípade dúfam, že ti to vyjde 🙂

ddanaa
28. feb 2014

@lenushka058 ja mam kupene z ebay a vyslo ma nejako 50ks za 10€ takze pohoda🙂 a to ti nakombinuju kolko chces ovu a kolko tehu

ddanaa
28. feb 2014

Teraz testovane🙂

nair
28. feb 2014

@lenushka058 Ahoj. Môj Dr. sa tváril všeliako aj pri meraní BT 😉 On zasa hovoril, že najlepšie je sledovať hlien.. 🙂

lenushka058
28. feb 2014

@nair no ja keď som povedala dr. že som usúdila podľa ovu testov že nemám ovu,tak mi hneď začala vysvetľovať ako merať BT a zase nie každá žena má hlien - aspoň teda ja mám 3x do dňa iný a mám v tom riadny hokej 😀 obdivuje ženy, ktoré ho vedia pomenovať 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre