Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
hennyinnsbruck
28. feb 2014
@ddanaa super
ddanaa
28. feb 2014
@lenushka058 co sa hlienu tyka ja mam v tom hokej, ale vcera som mala taky mokry
ddanaa
28. feb 2014
@hennyinnsbruck a ty si na tom ako?
hennyinnsbruck
28. feb 2014
@ddanaa stale rovnaky duch.. 😢
ddanaa
28. feb 2014
@hennyinnsbruck ty si ako ja cnes 19dc ci?
hennyinnsbruck
28. feb 2014
@ddanaa ano...kocka z inej temy mi pisala ze mam ovulku asi tak 20DC. Dufam to tak je...
hennyinnsbruck
1. mar 2014
Kocky pomozete?

Neviem sa rozhodnut pre meno pre psa.

Foto budem mat ca za tyzden potom ju sem hodim.

Apollo, Cosmo, Maylo

Ja som chcela Cosmo.aaale:::

moj ma v pase Rocky Balboa (z filmu)
Som ho dokonca naucila - ze ked mu poviem box a dam päst pred jeho papulku zacne vrcat a mi ju hryzt 😃
Mne sa paci Cosmo moj vravi ale ze Apollo (tiez sa mi paci),lebo Apollo bol vo filme najprv Rockyho nepriatel a potom boli naj kamarati 😃
Takze ked poviem psi sa volaju Rocky a Apollo kto ten film pozna trkne ho 🙂

Ktore meno sa Vam paci? 🙂
ddanaa
1. mar 2014
@hennyinnsbruck apollo:)
hennyinnsbruck
1. mar 2014
@ddanaa 😃
ddanaa
1. mar 2014
Tak dnes ovu zestik rovnako silno pozitivny ako vcera
nair
1. mar 2014
@lenushka058 Výsledný by mal byť ten najpodnejší z tých troch (alebo koľkých sledovaní).. Ale tiež som v tom nemala celkom jasno, keď som sa o sledovanie snažila 🙂
nair
1. mar 2014
@hennyinnsbruck Apollo alebo Cosmo, mne sa skôr Cosmo, ale keď máš Apollo odôvodnené.. 😉
hennyinnsbruck
1. mar 2014
@ddanaa duch je prec 😞 Preco????
ddanaa
1. mar 2014
@hennyinnsbruck fuuu tak to netusim...skusala si viac krat dnes? Uvidis co zajtra. Ka napr uz teraz vecer len slabsiu druhu ciarku a moj drahy spi takze som to prepasla😞 co narobim nic😞
hennyinnsbruck
3. mar 2014
@ddanaa vcera kedze som mala volno som 2x testovala a takmer nic!!! A dnes zase pekny duch 😃
Lauritka mi pisala ze to moze byt ze je duch,potom zmizne a potom ciarky...ze mam testovat dalej.
Som jej pisala--moj App ukazuje ovu na stvrtok neverim na take mam ho koli zapisovaniu menstr bola by sranda keby sa nemylil 😃 😃
ddanaa
4. mar 2014
@hennyinnsbruck no mne to ukazovalo par dni ducha, cca dva dni a pol silne ciarky a od nedele poobedia aj vcera uz iba jednu ciarku, moja app mi ukazala ovu o 4dni skor ako realne bola...testuj dalej uvidime co sa udeje
hennyinnsbruck
4. mar 2014
@ddanaa jasne budem testovat dalej,ja mam ducha od 16Dc potom dva dni bol uplne skoro neviditelny...
Takze ty uz po ovu...dufam sa zadarilo 😉
ddanaa
4. mar 2014
@hennyinnsbruck no uvidime lebo mam aj taky pocit, ze prve tehu bolo mimo ovu a hned po MS kedze cca 3dni po ovu som mala spinenie a to vtedy vychadzalo na 11den po sexe tak to bolo asi uhniezdovanie a tym padom som musela otehu hned po MS...ja to uz nechapem ako to cele funguje
hennyinnsbruck
4. mar 2014
@ddanaa mozno posunuta ovulacia?
ddanaa
4. mar 2014
@hennyinnsbruck vies co to sa mi nezda kedze ovu bolesti som mala tak ako vzdy...to je ta zahada
hennyinnsbruck
4. mar 2014
@ddanaa ....tak to teda je =-)
ddanaa
4. mar 2014
@hennyinnsbruck ale citala som niekde, ze je vela pripadov, ze otehu prave mimo ovu
hennyinnsbruck
4. mar 2014
@ddanaa hej ja som tiez citala...moja mama mi vravela ze so starsou nevedela ostat tehotna lekar nakazal sexik cez menstr a sup segra sa podarila...to iste potom mne radila 😃
Vela kociek ma nazor ze je to blbost mimo plodnych otehotniet ze to je vlastne ovu posunuta...hmmm..ktovie ako to je :-N
minuska777
4. mar 2014
@hennyinnsbruck ahoj moja co mas nove ? Som tu dlho nebola ....ja podla vysledkov z krvi a podla dr. mavam ovulaciu 🙂 tak vraj sa treba len snazit ,kupila som si vitaminy tu v Uk vraj num.1 ....obsahuju vsetko mozne na podporu fertility tak uvidim uvu testy som este nekupovala
hennyinnsbruck
4. mar 2014
@minuska777 ahoooj 🙂
No supeeer to je skvele ze ovulujes 🙂 juhuuuuu uz len sa snazilkovat a nestresovat
U nas nic new, tesim sa na 4nohy prirastok do rodiny, testujem a zatial nic :-S Ovu test uz tyzden ukazuje ducha.raz aj zmizol a potom sa zjavil,takze uvidime 🙂
Dnes bol fasching, mali sme vsetky lienkove kostymi 😃 😃
rybkaa
4. mar 2014
@hennyinnsbruck
@minuska777
@ddanaa
@nair caute baby, ostalo nas tu ako prstov ma jednej ruke, no bieda s nami, vsetci tehotni uz? 🙂
Som vas zbezne precitala, furt nic? Ja som sa teda 22.2. vydala, som uz panička 😃 Ale inak postarom, dnes poobede som zacala spinit a vecer som uz mala slabu krv, takze huraaaaa MS je tu 🙂 tlieskam radostou, lebo som po kyrete 10 tyzdnov, prva akoze ms len 1 den spinenie, teraz to vyzara dobre 🙂 Zacala som brat inofolic, teploty sa mi upravili, ovu bola, snazenie este nie, zatial sme sa chranili, kym sa cyklus nespamatal, no teraz uz ideme na to 🙂 juj ako sa tesim 😉 ovu testy robim aj ja, duchov a slabe ciarky mam cely cyklus, dost tazko sa mi to aj hodnotilo, no ovu sa zjavila na dvoch testoch potom, ked bola čiarka tmavá, hoci nie az taka krasna ako si mala ty Danka 🙂 ozaj krasny ukazkovy test, dufam ze ste sa snazili 🙂 co sa tyka snazenia alebo otehu pocas MS, tak podla jonasa mne jeho plodne dni vychadzali na dni počas ms 🙂 vravi, ze v afrike a azii sa miluju vyhradne počas ms a kukajte kolko je tam deti 😃 nieco na tom teda bude 😃
rybkaa
4. mar 2014
Ozaj a ked dnes spinim a mam uz akoby slabucku ms od vecera, ratat to ako 1dc ci az od zajtra ked sa spustí viac ?
ddanaa
5. mar 2014
@rybkaa no ja by som to ratala, pokial by bolo len ze slabucke spinenie tak by som to ratala az od druheho dna ked sa to pusti😉 ale ako vidis pri vsetkych vypoctoch atd tak den hore dole
dakujem za pochvalu ale uvidime kedze ako som pisala, mam pocit ze prve bolo hned po MS a som vazne zvedava ako to cele dopadlo
hennyinnsbruck
5. mar 2014
@rybkaa gratulujem a prajem veeeeeelmi vela stastnych rockov v manzelstve!!!! 🙂
vsetko prebehlo dobre?
Ake ste mali pocasie?
U nas nic new... 😢
Tiez myslim ze ratat az ked sa spusti.
ddanaa
5. mar 2014
joj dievcata ale pichanie v podbrusku mam uz peknych par dni a do ms daleko

Začni písať odpoveď...

Odošli