Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
nair
5. mar 2014
@rybkaa No vitaj 🙂 A vitaj medzi nami manželkami 😉 Prajem dlhý a šťastný spoločný život 🙂 A ako svadba, porozprávaj nám o nej trochu..
Ja by som špinenie nepočítala ako 1dc, resp. nepočítam, a ani moja app ho nepočíta 😉 Gratulujem k MS a prajem teda úspešné snaženie.
rybkaa
5. mar 2014
@hennyinnsbruck @nair a @ddanaa tak som teda dala až dnes 1 DC, aj keď včera večer už pekné krče ma lapali, ale ešte len kvapkalo, dnes už tečie 😃 juj, strašne sa teším, že konečne došla normálna mršina 🙂 tiež mi appka nepočíta špinenie, ani v mobile ovuview ani fertility na webe, takže počítam od dnes 😃
ďakujem za priania, hádam nám bude v manželstve rovnako dobre ako kým sme žili len tak nadivoko 😃 Svadba bola super, mali sme 33 hostí, takže tak akurát, bavili sme do rána bieleho, ráno o 6.30 sme domov dorazili ako poslední 🙂 ale ozaj vynikajúca zábava, bavili sa mladí aj starí, mali sme živého muzikanta, ktorý spravil skvelú zábavu, joj, nohy ma tak boleli že až, ale stálo to za to 🙂 všetci si chválili, tak hádam boli aj všetci spokojní ako my 🙂 tu máte zopár fotočiek z úradu http://www.majgemer.sk/index.php?option=com_con..., ostatné foto ešte čakáme, mali by byť tento týždeň 🙂 Počasie sme mali také nijaké, našťastie nepršalo, bolo pod mrakom, ale pomerne teplo, takže sa dalo, no fotiť sme sa boli až na druhý deň v Betliari v parku a to bolo nádherne, síce kosa a vietor, ale krásne slnko svietilo, takže fotky budú super, sa veľmi na ne teším 🙂 jednu nám poslal fotograf na ukážku, tak vám ju sem hodím na ukážku 🙂
ddanaa
5. mar 2014
@rybkaa joj mati krasna si bola, aj mi slzicka vybehla🙂
rybkaa
5. mar 2014
@ddanaa vďaka 🙂 fotograf poslal práve niekoľko foto do mailu, nahádžem ich sem a pošlem link 🙂
nair
5. mar 2014
@rybkaa Jeej, vďaka 🙂 Super, že svadba bola na 1*, budete ešte dlho spomínať.. Mužova noha sa zahojila kým sa oženil? 😉
Aj ukážka svadobného fotenia vyzerá super 😉 Ste sympatický pár, dúfam, že čoskoro budete trojica !! 😉
hennyinnsbruck
5. mar 2014
Babyyyyyyy ciarka na ovu silnie juhuuuuuuuu
Neni rovnako silna ale oooovela silnejsia ako predtym.
Treba so sexikom pockat kym budu rovnako silne ze??
Dam foto ale mne tu druhu ciarocku naprd odfoti :-S Skusala bez blesku fotit pod,aj pod svetlom v tieni no na figu...
Nazivo je ovela krajsia pekna ruzova -bledsia ako kontrolna ale pekna ruzovucka
ddanaa
5. mar 2014
@hennyinnsbruck no super a snad zajtra bude este silnejsia🙂.... no ja by som skusila aj dnes a potom napr v piatok
hennyinnsbruck
5. mar 2014
@ddanaa myslis sexik?
Lauritka pisala ze pockat kym budu //rovnako silne....moj je v praci do noci nechcem ho stresovat 😃
Uvidim ake budu ciarocky zajtra ked pekne tak zajtra a v nedelu 😃
rybkaa
6. mar 2014
tak zopár fotiek už máme od fotografa, tak tu máte malú ochutnávku 🙂 zo zábavy a príprav ešte nie sú, pridám postupne http://www.mojasvadba.sk/blog/rybkaa/album/mart...
hennyinnsbruck
6. mar 2014
@rybkaa peknuckyyyyy ste 🙂 super ze ste sa skvele bavili.. 🙂
hennyinnsbruck
6. mar 2014
Ja som taka blba.,..ja zabudla ze musim testovat a o 19:30 v robote curala ]-(
O 20:15 robila test ciarocka sice pekna ako vcera no ktovie mozno mohla byt tmavsia kebyze v robote necikam??
Tak pre istotu dnes sa posnazime a potom v nedelu....ako kazdu inu 😃
sue
7. mar 2014
@rybkaa blahoželám 🙂 a prajem všetko dobré 🙂 @hennyinnsbruck podarená 🙂 My stále nič :/ možno nám to už nie je ani súdené :/
rybkaa
7. mar 2014
@sue ďakujem pekne 🙂 ktorý si DPO teraz? nerobila si si ten test ešte skoro? neboj, ešte možno bude plusko 🙂

@hennyinnsbruck nestresuj, možno by bola rovnaká, hlavné je, že nebledne 🙂
hennyinnsbruck
7. mar 2014
@sue ale noooo musis pozitivne mysliet...ja som tak ze ked robim ovu testy neznamena to ze to hned klapne!ked hej hej ked nie nie....

@rybkaa mas pravdu,to je hlavne...uvidim aka bude dnes...sme sa vcera posnazili,potom nedela a prip utorok uvidime ako budu testy ukazovat....
rybkaa
7. mar 2014
@hennyinnsbruck jasné treba to poistiť, lebo ani test ti nemusí ukázať rovnako silné čiarky, ak presne netrafíš najvyššiu hladinu LH, mne napr. testy ukazujú slabú čiarku celý cyklus, len počas ovu silneje druhá čiara, no niekedy je ťažko prečítať, kedy je ten vhodný čas, no istím si to aj teplotou, bo inak by som z toho bola ozaj jeleň 😃
hennyinnsbruck
7. mar 2014
@rybkaa jeee new foto mas 😉 peknucka si...

Ved to nechcem to presvihnut.mne ukazovalo zhruba tyzden ducha potom bol duch prec a potom sa vratil na stastie.som zvedava na dnesok...
rybkaa
7. mar 2014
@hennyinnsbruck tak nech už neduchuje, ale čiarkuje 🙂
hennyinnsbruck
7. mar 2014
@rybkaa no cakam cakam akurat som ho robila no nejako sa mu nechce silniet....jaaa neviem uz ma to nebavi 😃
rybkaa
7. mar 2014
@hennyinnsbruck tak furt nič? ta čo to? ktorý si dnes DC? teplotu si si neskúšala merať? možno by si skorej utrafila ovu
hennyinnsbruck
7. mar 2014
@rybkaa nebola silnejsia :-S
Dnes som 26DC.
Asi zacnem aj teplotu merat alebo sa na to uplne vytoto...i tak za dva tyzdne budeme mat krpca doma bude to stres najblizsie 3 mesiace... 🙂
nair
8. mar 2014
@hennyinnsbruck Že nebaví 🙂 Ja Ťa už teraz obdivujem, keby som mala dlhé cykly a netušila kedy bude ovu, tak by som strácala nervy oveľa skôr 😉 Si môj vzor! 😃 Ale každopádne, čiarky - nečiarky, snažiť sa treba, veď je víkend 🙂
A keď budete mať malého doma, tak Ti to bude bežať rýchlejšie, takže podľa mňa je to super načasované 🙂 Ja tomu verím! 😉
hennyinnsbruck
8. mar 2014
@nair dakujem moja 😃
Je to o nervy veru...tych par dni este vydrzim a potom dam pausu kym maleho naucim cikat vonku...
A ktovie...budem mat plnu hlavu 2psov na dieta mysliet urcite nebudem mozno sa zadari...
nair
8. mar 2014
@hennyinnsbruck Presne tak. Ja tiež teraz nejak nemám čas myslieť na bábo, ale taktiež tajne dúfam.. Som 1dc, a na tento mesiac mám jedíný plán - aby sme sa poctivo snažili 😃
hennyinnsbruck
8. mar 2014
@nair supii len sa snazte...moj je do aprila tam kde je hadam potom bude mat robotu v lepsom case a mozme aj my viac snazilkovat no uvidime... 😉
zuzkaasd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minuska777
8. mar 2014
@rybkaa jeej moja gratulujem peknucka si bola 🙂
minuska777
8. mar 2014
@nair
@hennyinnsbruck @rybkaa caute koceny no co nove?? ja nejak nemam casu ,strasne vela prace mam, poctivo snazilkujete? 😃 ja som dnes 19DC ,ovu pravdepodobne prebehla ta uvidime snazili sme sa skoro kazdy den , tak uvidime ci z toho nieco bude 🙂 a inak krasne MDŽ Vam prajeeem 😃
hennyinnsbruck
8. mar 2014
@minuska777 oh dakujem za nas vsetky aj tebe pekne MDZ prajem 😃

No super ked ste sa tak poctivo snazili drzim pakceky aby boli //.
Konkretne umna nic new..som znechutena z ovu testov.
nair
9. mar 2014
@minuska777 Ahoj 🙂 Tak sme zvedavé na výsledok Vášho snaženia, už by sa medzi nami konečne zišla nejaká tehu, nech máme motiváciu 😃
U nás nič nové, som 2dc, ale po tomto mesiaci som nič iné ani nečakala 🙂 Hoci mi MS zo záhadných dôvodov meškala 3 dni a je nejaká divná.. Pred ňou 2 dni špinenie, včera sa spustila normálne a dnes už skoro nič.. Bola som z toho trošku prekvapená, na chvíľu som trochu dúfala, že ovu si počkala, kým sa konečne posnažíme, keďže sme nestihli keď bolo treba.. 😃 Ale nemali sme také šťastie 😃
Takže tento mesiac sa musíme polepšiť..
Aaa, idem sa o dva týždne lyžovať, tak sa teším aspoň na to 🙂
rybkaa
9. mar 2014
@minuska777 my furt nič, teraz mi končí MS, takže sa konečne začíname snažiť naostro 🙂 tak som zvedavá, dokedy 😃 a dakujem za pochvalu 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli