Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

hennyinnsbruck
19. mar 2014

@nair 😀

To neni dobre ked sa bojis....ked si sa zlakla...nehody sa stavaju, kym to neni nic vazne je vsetko ok 😀 😉
Takze sup za volant.zacni slabymi dnami ako nedele napr sa osmelis... 🙂

nair
20. mar 2014

@hennyinnsbruck Veď ja viem, že musím jazdiť, však jazdila som roky a smerom dopredu som nikdy nemala problém.. a ani dozadu, kým som nesadla do mm auta 😀

Joj, baby, som zvedavá, čo tento mesiac, po dvoch mesiacoch sme sa konečne posnažili ako sa patrí a aj ovu už zrejme prebehla.. Idem sa rekreovať cez víkend, tak nech tam čosi mám a pekne sa to v pokoji usadí, kde treba 😉 Nechcem už MS 🙂

ddanaa
20. mar 2014

@hennyinnsbruck ahoj no ako to vyzera s tvojim cyklom?

minuska777
20. mar 2014

@nair drzim palceky nech ti to vyde a MS uz nepride 😉 Ja dnes 31DC a vyzera to stale len na MS v noci som sa normalne zobudila na take krce v bruch ze som myslela ze som dostala,no vyzera to tak ze tento mesiac znovu bude meskat ,lebo tie bolesti ma uz trapia par dni 😒

nair
20. mar 2014

@minuska777 No ja neviem čo sa to deje, ja som tiež minulý mesiac nechápala, čo je so mnou. Snáď 4 - 5 dní som si myslela, že už už ide MS a stále nič.. Napokon prišla s trojdňovým meškaním, čo sa mi nestalo už viac ako rok. Asi sa veľmi sledujeme, psychika má veľkú moc. Nehádž flintu do žita, MS tu ešte stále nie je! 😉

rybkaa
20. mar 2014

@minuska777 presne ako píše @nair asi to bude tým stresom a prehnaným sledovaním, ale keď ono sa to asi ani inak nedá, ja sa ráno budím, oči zalepené a už teplomer šmátram 😀 automatika 🙂

minuska777
20. mar 2014

@nair
@rybkaa baby absolutne s vami suhlasim ,clovek sa snazi na to nemysliet no aj tak to ma niekde v podvedomi stale zafixovane....a presne ako pisete sa to nespomenut si...ja som ani nemyslela ked sme sa zacali snazit ze mi zacne z toho sibat 😀 a budem sa tak kontrolovat....len toto napatie je najhorsie clovek si mysli ze uz uz je to tu...a potom bum dorazi MS...tento mesiac netestujem jedine ak bude meskat dva tyzdne a basta 🙂

ddanaa
20. mar 2014

@minuska777 presne ako pises ja to iste, aj som si uz namyslala, ze to vyslo a prisla meskajuca 4dni ms a tiez som nevydrzala netestovat ako som si povedala

nair
20. mar 2014

@minuska777 Aale, nešibe Ti 😉 A ak hej, nie si v tom sama 😀 Všetky máme rôzne chvíle, a asi u každej je to najhoršie keď čaká na ovu a potom keď čaká na MS 🙂 Ja som doteraz ešte netestovala a ani nebudem tak isto kým mi nebude fakt aspoň týždeň meškať.

Baby, prišla jar, dnes je u nás tak krásne, teším sa z toho. Verím, že táto jar bude pre nás rozhodujúca 😝

rybkaa
20. mar 2014

@minuska777 kým som nechodila na koňa, nič som nerobila, nemerala, netestovala, nehľadela na bolesti a ostala som tehu ani neviem ako a kedy 😀 a teraz naopak, ale nie kvôli tomu, že tak veľmi chcem, aby to tento mesiac vyšlo, ale preto,že som sa na koňovi dozvedela toľko info, ako zistiť kedy je ovu, kedy tehu, čo sa v tele mení a tak, o čom som predtým nemala ani šajn a preto som sa tým nezaoberala, takže ma vlastne kôň doviedol k poznaniu vlastného tela a robím to vlastne zo zvedavosti, lebo ma baví sledovať, ako na mne teórie v praxi fungujú 🙂

rybkaa
20. mar 2014

@nair nie len jar, ale celý rok 🙂 to ešte stíhame aj rodiť toho roku 😀

hennyinnsbruck
20. mar 2014

@nair ziadna z nas nechce ms 😀 Drzim palceky aby sa zadarilo

@ddanaa ahoj...no zle 10.2 som mala naposledy 😖 zajtra testnem pre istotu..
Ked negat a nepride pojdem dokymu nech mi nasadi tabletky na upravu cyklu

ddanaa
20. mar 2014

@hennyinnsbruck no veru je to uz dlho, sprav si test rano

minuska777
20. mar 2014

@nair hm kiezby bola tato jar alebo leto pre nas plodne obdobie 🙂
@rybkaa veru moja ja som sa tu tiez vela podozvedala a aj od vas 🙂 ja uz aj prestavam verit ze aj nemyslenie na to pomoze 😀 ...no dievcence strasne som zvedava ktora z nas co tu ostali bude prva tehu vsetkym nam drzim palceky 🙂

ddanaa
21. mar 2014

@minuska777 najlepsie by bolo, keby vsetky naraz🙂
@hennyinnsbruck som zvedava na vysledok🙂

hennyinnsbruck
21. mar 2014

@ddanaa bre ranko...musim ta sklamat..nerobila som si.lebo som sa s takym pocitom zobudila ze dostanem ms..a nic.tak zajtra urobim...
@rybkaa
@minuska777
@nair
Mam pred sebou 12,5 hodinovu sichtu a potom dofcu 😀
Dva krat rocne mame modnu prehliadku v nakupnom centre sme do 22hod otvoreny,o dve hodiny dlhsie...
Som sa dobrovolne prihlasila ze ja ostanem...
A potom som sa opytala ci si mozem tri dni dofci k mojmu 4 dnovemu volnu zobrat 😀
Som ale vychcana 😎
Koli malinkemu chcem par dni dlhsie doma ostat...

ddanaa
21. mar 2014

@hennyinnsbruck kedy ides pre havina?

hennyinnsbruck
21. mar 2014

@ddanaa zajtra na obed ideme na svk, a v nedelu pobedie pre krpca 🙂

rybkaa
21. mar 2014

@hennyinnsbruck haha, dobre si to vymyslela, treba byť vychcanec 😀
ale zajtra test rob, nech sú pocity akékoľvek 🙂 ono t vždy príde vtedy, keď to najmenej čakáš 🙂 držím palce a zajtra čakám na výsledok - pozitívny samozrejme 😀

rybkaa
21. mar 2014

@minuska777 a vieš čo, mňa ti to pozorovanie aj baví 🙂 ale to len preto, že to nesilím a neberiem to smrteľne vážne, skorej si pripadám ako pokusný králik 😀 mne MS vychádza na 1.4. , tak ak MS nedojde, robím test a verte, že výsledok nebude len prvoaprílovým žartom 😀

ddanaa
21. mar 2014

@rybkaa hehe tak to si trafila aky paradny datum...no asi som sa este nikdy netesila na 1april ako teraz: budem🙂

nair
21. mar 2014

@rybkaa Ja som si z toho pozorovania tiež urobila hobby 😀 Mňa odjakživa bavilo skúmať ako čo funguje a teraz sa mi splnil sen: mám vlastný výskum 😉 Len by sa mi naň hodili nejaké granty 😀 Teraz som pár mesiacov nemala na to veľmi čas.. a zároveň som vyskúšala, že keď sa nesledujem, neznamená to, že otehotniem 😀 (A detto, že keď nesexujem, tak isto to nejde 😝 ) Takže, samozrejme, že tiež dúfam, že mne MS 4.4. nepríde.. A ak hej, kupujem poriadny teplomer, beriem poctivo Inofolic a ide sa do toho 🙂

rybkaa
21. mar 2014

@nair presne 🙂 vždy som chcela byť laboratórna myš 😀
môj teplomer je dáky divný, mám Microline bazálny, asi má slabé baterky alebo čo...alebo treba robiť medzi meraniami rozostupy...lebo odmerám behom minúty aj 3x a furt iné výsledky....napr. dnes som odmerala prvý raz v čase ako meriam nepohnute na posteli a že 37,04, reku super, pichla som hneď znova a 36,96, tak ešte raz a tam 36,91....nechápem....tak vždy zapisujem prvú nameranú hodnotu, tak som aj dala....len som z toho mimo, prečo mi to ten teplomer robí, asi ho vymením

nair
21. mar 2014

@rybkaa Aj ja mám Microlife ale obyčajný s presnosťou na 0,1.. Horšie že aj ten môj robí to čo Tvoj a tie rozdiely sú teda oveľa väčšie.. Ale možno má tiež slabé baterky alebo neviem čo. Tiež som si značila vždy prvú nameranú hodnotu. Podľa mňa tie Tvoje rozdiely sú v pohode, BT by sa mala merať s teplomermi s presnosťou 0,05, čiže keď to Ty pozaokrúhľuješ, vychádza Ti skoro to isté 😉
Ja rozmýšľam, aký kúpim potom prípadne.. Možno aj sklenený bazálny (to je asi liehový, keď ortuťové už sú zakázané), aj keď to nie je také rýchle, ale verím tomu viac, keďže nemá baterky 😉

hennyinnsbruck
21. mar 2014

@rybkaa 😀 urobím ale ja mam pocit že zasa vynechá mrcha mrchava. .

hennyinnsbruck
22. mar 2014

@rybkaa no ako som si myslela test nic....neviem preco ale odlahlo mi...asi by to nebolo naj ked krpec pride..
Aj som rozmyslala dat si pozor 2-3mesiace kym krpec trosku nepodrastie...ale ani netreba nam sa to i tak nepodari...

minuska777
22. mar 2014

@hennyinnsbruck
@rybkaa
@nair
@ddanaa dievcence ja stale MS nic, a tak ma bolia vajecniky ...uz sa zase zacinam bat ci to neni mimomaternicove ,normalne aj ked sedim a zrazu sa postavim tak ma neznesitelne pichne v pravom vajecniku...vcera som to musela riesit ibalginom ...a este mam aj brucho nadute ako by som uz v 4mesiaci bola....

ddanaa
22. mar 2014

@minuska777 a skusala si testnut? Inak ibalgac radsej vynechaj;)

minuska777
22. mar 2014

@ddanaa este som netestovala ,lebo mam pocit ze ako vzdy tam nic nebude ...viem ze ibalgin by som nemala ked neviem na com som ale uz som bola nervozna z tej bolesti ....ak sa mi do pondelku nespustia spravim test aspon pre istotu ebo tak ci tak chcem volat Dr. v pondelok lebo mi to meskanie ide na nervy nech ma vysetri alebo nejaku hormonalnu liecbu ...a samozrejme sa bude pytat robili ste test? Tak musim aj kvoli nej ...

ddanaa
22. mar 2014

@minuska777 a skusala si testnut? Inak ibalgac radsej vynechaj;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre