Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
nair
17. mar 2014
Ahoj baby, ja som dnes 9dc.. či 10?? Ani neviem =-) Ale mala by som mať ovu tieto dni.. zatiaľ sa na ňu vôbec necítim, včera trošku pobolievalo, aj hlien bol.. dnes zatiaľ nič.. Ale možno sa mi to trošku posunulo na neskôr, minulý mesiac mi MS meškala pár dní, tak uvidím, či to bude znuovu tak isto.. Asi nám ovu dáva čas navyše, aby sme sa ešte stihli posnažiť 😉
Dnes mi prišiel Inofolic, čo myslíte, mám ho začať brať už teraz alebo počkať na ďalší cyklus? Nie je najlacnejší, chcem ho využiť čo najlepšie, nie ním plytvať 😉 Kedy ste začínali vy?
rybkaa
17. mar 2014
babyyyy, konečne čiarka ako sa patrí hurááá 🙂
akurát....som sama doma :-S celý týždeň....mm šiel na rekondičný a príde až v nedeľu 8-( včera sme sa síce posnažili, no neviem, či to bude stačiť....ale nevadí, ak nevyjde teraz, vyjde o mesiac 😃
hennyinnsbruck
17. mar 2014
@rybkaa veru u mna su obe pripady upokojujuce 😃 Nieco sa deje dnes citim vaja poriadne v praci som utekala na wcko som myslela ze som dostala som citila mokro a nic...mozno zajtra...keby si par mesiacov pockala samozrejme by som sa potesila...ale uvidime...
hennyinnsbruck
17. mar 2014
@rybkaa kraasne ja taky test nemala ]-( mozno by bol keby som to nevzdala ktovie....
rybkaa
17. mar 2014
@nair ja som ho začala brať tiež keď mi prišiel, teda som začala 24 dc, dva dni po ovu, je to jedno kedy začneš. Ja som zohnala balenie od jednej baby tu na MK za 5 evri, ostatné som kúpila na mojalekaren.sk, boli v akcii za 12 evri za 20 sáčkov. Ale som s ním veľmi spokojná, ovu sa mi posunula z 22 dc na 14-16 dc, čo ma veľmi teší a ms bola tiež normálna,nie ako tá predtým, na čom si myslím, že sa inofolic podieľal 🙂
rybkaa
17. mar 2014
@hennyinnsbruck aaa možno nie, hlavné je, že si v pohode 🙂 keď ťa dnes pobolieva vajko, skús ešte dnes ciknúť na test, možno predsa len bude ovu omeškaná, keď to ešte nie je MS 🙂
hennyinnsbruck
17. mar 2014
@rybkaa skusim....skusala som predvcerom tusim ma tiez vajo bolelo a nic...
Skoda ze tvoj nie je doma, ale maly bojovnici by mohli prezit a pekne vajicko oplodnit 😃
Hej ja som velmi v pohode kedze za par dni mam krpca doma mam hlavu plnu inych,, problemov,,
rybkaa
17. mar 2014
@hennyinnsbruck jéééj, tak ty už o pár dní budeš "mamina" 🙂 čo myslíš, ako bude krpca znášať tvoj starší hafan? nebude žiarliť? 🙂
hennyinnsbruck
17. mar 2014
@rybkaa veru uz zase budem maminkou 🙂 Inak my tak hovorime nasmu.ja: Kde je Papa? Moj mm:kde je Mama? 😃

zo zaciatku bude ziarlit, ale ono sa to da do poriadku.mam par rad od psej trenerky tak hadam to zvladneme 🙂
Moj je mlady-19.3 bude mat 3 roky takze tie zaciatky prezijeme hadam 😃

Len bude vikend stresovy:v sobotu na obed vyrazame,vecer sme na svk,vecera pokec s mamou a drichmat.
Nedela-doobeda segru navstivit poobedie krpca vyzdvihnut.
Pondelok mensie nakupy poobedie volnejsie a utorok naspet. 😢
V juni pojdeme zase na svk zdrzime sa potom dlhsie 🙂
Boooze jak ja neznasam cestu na svk 😞 Ja rada jazdim ale to je tak daleko...
rybkaa
17. mar 2014
@hennyinnsbruck odkiaľ si na SVK? veru, jazdiť po slovenských cestách, to ti je radosť 😃 normálne mám stres zase sadnúť za volant....som nejazdila 6 rokov, teraz som skúsila len na krátku vzdialenosť, či vôbec viem naštartovať a pohnúť sa - našťastie viem 🙂 no poliši mi nechcú dať nový vodičák, tak si ešte na to chvíľu počkám.
jaj, takže krpčeka budete mať zo SVK? tak to musíte na neho po slovensky kecať 😃 potom nahoď foto, som na neho zvedavá 🙂
hennyinnsbruck
17. mar 2014
@rybkaa eeee po nemecky...naj je ked sme na svk a na Rockyho(tiez narodeny na svk) po nemecky rozpravam ludia si iste myslia ze mi hrabe 😃 ale ja neviem nanho po slovensky rozpravat! 😃 si pripadam ako pako...
To akoby som na mm rozpravala slovensky asi by mi vela nerozumel 🙂

Ja pochadzam z N.Zamkov.
Ani nehovor slovenske cesty su hrozne :-S Ja chodim cez madarsko! Je to o par km dlhsie ale casovo rovnake lebo som viac na dialnici.potom komarno a nove zamky...maleho vyzdvihneme v komarne.

Super ked si nezabudla jazdit 😃
Preco ti nedaju novy vodicak? Nechapem :-N ale vodicak mas ci?

Ja mam vodicak 10rokov -tak nejak,som straaaaaasne vela toho najazdila...ako som pisala ja rada jazdim ale cesta na svk ma ubija...ale teraz ideme v sobotu takze bude aktion nebudu vymrete dialnice... 😃
Inak chodim v nedelu no to je des..tolko malo aut...nudne,nezazivne... ]-(
rybkaa
17. mar 2014
@hennyinnsbruck no, tak nakoniec ani po nemecky, ani po slovensky, ale po maďarsky na neho musíš ísť 😃 😃 😃
ja vodičák mám, lenže som šla teraz vymeniť za nový, že nové priezvisko a tak a pani na mňa vybafla, prečo nemám vo vodičáku zapísané okuliare, keď ich mám na nose 😃 a viem ja???? prvý vodičák som mala ten starý ružový a tam som okuliare mala napísané, potom mi ho prevydali a tam mi okuliare nenapísali....teraz chcú, aby som doniesla od obvoďáka papier, že nosím okuliare, ale som schopná šoférovať....volám obvoďákovi a on že mi nedá papier, kým nemá stanovisko od očnej...no neporazí ťa???? ku očnej ísť nechcem, lebo u nás v meste je len jedna a je to totálna pina, tak by som musela ísť niekam mimo a to sa mi nechce, pre jeden zdrap...tak som obvoďákovi poslala papier z optiky, kde mi premerali zrak a vytlačila som mu z elektronickej zdrav. karty moje diagnózy a ak mi nebude chcieť dať papier, zahluším ho 😃 akože - aj fízli by mali mať v mojej karte vodiča papier z očného, no to by museli riť dvihnúť a nájsť to a to je zrejme problém :-p
hennyinnsbruck
17. mar 2014
@rybkaa ty kokos to je dobreee.... :-S
Ja mam tiez okuliare ale nemam to nikde zapisane 😃

Inak ja mam vodicak na starom mene.

Boli sme sa pytat u nas na policii ako to je koli new priezvisku a ze vodicak nemusim menit nakolko sme v EU.teda Rakusko aj Slovensko.
Ale ked chcem new neni problem ze za 50e mi vystavia novy vodicak tu v innsbrucku-ja nemam na svk trvaly.

Ja som taku chybu urobila ze ked som bola na svk vybavovat papiere odhlasila som si trvaly pobyt na urade potom sla na policiu new vodicak vybavit a tam mi povedali: vy ste si pred par MINUTAMI odhlasili trvaly pobyt a new vodicak dostanete tam kde trvaly pobyt mate(innsbruck) som myslela ze ma natiahne. :-N
No co uz trosku som to poplietla 😃
Takze v pase mam new meno na vodicaku stare.

A este to sa mi stalo ze ked som brala papiere do Viedne teda dokumenty prelozene z nemciny do slovenciny mi pani povedala, nemate ich overene notarom, pravdepodobne vam ich poslu spet....som myslela ze ma zase natiahne!!! 😃
Tak som ca 3 tyzdne cakala a trpla co bude..lebo z viedne z velvyslanectva ich posielaju do Ba,
Ked mi volali a povedali ze schvalene som sa od stastia takmer rozplakala :-N
A naj bolo-ked som sla pre tie papiere do viedne bol november,sneh..jaaaze vyrazim skoro koli snehu a na velvyslanectve su len do obeda-nechapem preco...
Na dialnici bolo tolko snehu a tak sme sa smykali ze takmer po Linz sme sa vsetci vliekli ako slimaci!!
Tak som volala na velvysl ci by boli taky mili a pockali namna ze sa vleciem z innsbrucku a cesty su hrozne....
Klobuk dole,pockali na mna!!! 😃 ako fakt mile od nich 🙂

koniec romanu idem spat :-N
minuska777
17. mar 2014
Caute koceny ,ako sa mate? ...ja som dnes 28DC ...strasne ma dnes boli lave vajo tak asi dojde MS ,len dufam ze nebude meskat ako minuly mesiac ....
@rybkaa gratuulujem k peknemu ovu testu 🙂 mozno ze vcerajsie snazenie bude stacit,drzim palceky 😉
hennyinnsbruck
17. mar 2014
@nair ja som zacala uzivat ked MS skoncila.... 🙂
hennyinnsbruck
17. mar 2014
@minuska777 ja tiez cakam kedy pride...kedze nemam pravidelnu tak cakam a cakam 😃
rybkaa
17. mar 2014
@minuska777 vďaka, no hádam to tak bude, vraj plodenie pred ovu prináša dievčatká 😃 tak sa poteším o to viac 😃
rybkaa
17. mar 2014
@hennyinnsbruck byrokracia nepozná hraníc 🙂 no oni teraz prijali nejakú novú úpravu zákona,, že keď máš okuliare na nose keď ťa zastaví policajt a vo vodičáku ich nemáš zapísané, tak sa doklad považuje za neplatný....takže super 8-( neostáva mi teda iné, len ho vymeniť....meno plané, okuliare nenapísané....pritom ich nosím len vonku, dnu nie, ani na telku nie, takže nie som na ne odkázaná, bohes šak mám len 0,5 a 0,75 dioptrie a caviky akoby som chodila s bielou palicou 😃
hennyinnsbruck
18. mar 2014
@rybkaa ja tiez nemam silne dioptrie...
Moja nos sosovky a nikto nebude vediet ze mas okuliare 😃 Ako ten zakon je teda dobra sra...a
rybkaa
18. mar 2014
@hennyinnsbruck šošovky nosiť nechcem...nosila som ich roky rokúce a dosť sa mi pokazil zrak 😞 mala som dioptrie -9 na oboch očiach, keď som šla na laserovú operáciu, stiahli mi na nulky, teraz je to skoro 7 rokov od operácie a mám teda polku a trištvrťku, čo je super zázrak, lebo dr. mi povedala, že sa mi pokazí na minimálne trojku. Ja nosím okuliare len na doostrenie, takže nič vážne, môžem teda jazdiť aj s okuliarmi aj bez nich, lebo ak mi napíšu kód 01.06. tak to znamená okuliare aj šošovky a už mi nebude fízel do oka vrtať, či mám šošovku 😃 no ak by ma zastavili s okuliarmi na nose a vo vodičskom nič, čakala by ma mastná pokuta....
hennyinnsbruck
18. mar 2014
@rybkaa uff...ja co som vysadila Hak sa mi okale zlepsili...nosim sosovky sem-tam ked mam volno okuliare...

Hrozne s tymi zakonmy ]-(
minuska777
18. mar 2014
@hennyinnsbruck ja tiez nemam pravidelnu,ale dufam ze dorazi coskoro (ak ma ) ..lebo dnes ma zase boli podbrusko od rana,vcera to bol vajecnik ....uz bude asi na ceste ..a tak sme sa tento mesiac snazili...zase bude sklamanie,teraz to bude presne pol roka co sme sa zacali snazit..hm necakala som ze to tak potrva.. Ach jaj :-|
nair
18. mar 2014
@hennyinnsbruck @rybkaa OK, dík baby. Začnem teda hneď budúci týždeň, keď sa vrátim z lyžovačky.. Ideme šiesti a nerada by som, keby niekto skúmal, čo to denne beriem, nech sa to dozvedia až keď mi už bude vykúkať bruško 😉
Henny, inak keď pôjdeš Ty na SVK, my ideme do A, v sobotu tam, v utorok nazad 🙂 Ja mám tiež vodičák 10 rokov, jazdila som málo, lebo oci mal vtedy starú škodovku a to bola hotová alchýmia 😃 Potom si segra kúpila auto, tak som trochu začala, a keď som sa dala dokopy s mm, začala som na jeho aute veľa behať, dokonca aj na dovo do Chorvátska pred dvoma rokmi som šla veľkú časť cesty.. ale potom som pred svadbou ťukla na parkovisku pri cúvaní suseda a odvtedy sa nejak bojím.. :-S Možno keby mm kúpil menšie auto.. Ale on chce ešte väčšie.. ]-( Lebo s touto jeho obrovskou kravou cúvať.. no koniec 😃
Mati, to je čo za somarina, čo vymysleli s tými okuliarami?? Ja ich mám iba na blízko - teda na čitanie a na PC, ale občas sa stane, že sa zabudnem a vybehnem s nimi von.. Dobre, že hovoríš, ešte by ma chytili no a vysvetľuj potom pánom policajtom.. ]-(
rybkaa
18. mar 2014
@minuska777 mňa bolel vaječník v nedeľu pred MS, mala som dostať v pondelok a v utorok som mala čiarky na teste 🙂 nie dneeees 🙂 ale v októbri 🙂 takže ešte nezúfaj, ešte to sa to môže zvrtnúť 🙂
rybkaa
18. mar 2014
@nair no, tak som to aj na nete čítala, že ak máš okuliare na nose a vo vodičáku nie sú zapísané, máš neplatný doklad... http://krimi.noviny.sk/lupeze/31-05-2013/nosite...
my sme teraz kúpili nové auto, Renault megane grandtour, tiež veľké ako krava a mám voči nemu veľký rešpekt, keďže som dlho nešoférovala a o cúvaní ani nevravím, to budem trénovať ešte po prázdnych parkoviskách, aj keď to má cuvacie senzory, ale aj tak...keby som buchla starý šrot, kašlať naň, no toto by ma riadne mrzelo 🙂 no keďže plánujeme tehu, musím sa naučiť chodiť autom, nechcem byť odkázaná na mm, ak budem musieť niekam ísť na vyšetrenia alebo potom s malým a kočíkom 🙂
minuska777
18. mar 2014
@rybkaa dakujem moja za podporu 🙂 mozno sa to naozaj este zvrhne ...ale mam presne take pocity ako na MS ...kiezby som si zas nemusle hovorit..co uz ideme na to znovu ...priznam sa minuly mesiac som po tom tak tuzila ze sme to mozno robili trosku aj strojovo...teraz asi zvolnim a necham to tak ked bude chut bude ked nie nie.. 🙂
nair
18. mar 2014
@rybkaa Píšu to tak všeobecne akoby bolo jedno, či je človek krátko- alebo ďalekozraký.. =-) Ale ďakujem, aspoň si dám pozor aby som sa omylom autom nevybrala niekam s okuliarami, veď načo provokovať 🙂
No, ja by som tiež mala viac jazdiť, ale najhoršie je, že mi to teraz nejak netreba, lebo bez muža chodím iba k našim občas a ako sme sa v lete presťahovali, mám zastávku bez prestupov rovno pod nosom 🙂 Ale presne ako hovoríš, treba trénovať, lebo s kočíkom už také mobilné nebudeme 🙂
Btw, ja som do neho nacúvala aj so senzormi, asi blbý uhol.. Alebo nad/podprirodzené schopnosti jednej blondíny :-p

@minuska777 Moja, držím prsty, kým nedôjde MS, nič nie je stratené 😉 My sme mali taký iba prvý mesiac, že sme sa fakt poctivo snažili každý druhý deň ako nariadil Dr.. Teraz sme zvoľnili, napokon pri našom prac. vyťažení sa to dlhodobo ani nedalo 🙂 Teraz očakávam MS a nejak veľmi nedúfam.. ale: celkom potajomky a kdesi hlboko v podvedomí je stále čosi, čo stále dúfa, že keď nedúfam, podarí sa to 😉 😃
minuska777
18. mar 2014
@nair dakujem moja 🙂 my sme sa tak casto nesnazili od zaciatku ,len tento mesiac sme sa ,lebo aj drahy mal dovcu tak sme mali viac casu na seba ,viem ze hadzem predcasne flintu do zita ale tie moje pocity na MS co mam kazdy mesiac nepustia ...uz nech je aspon mesiac pred dovolenkou nach sa uz prepnem na dovolenkovy rezim a nebudem to aspon mesiac riesit 🙂
hennyinnsbruck
19. mar 2014
@nair ja som hned na zaciatku tukla byvaleho staru skodovku 😃
Pred asi 3oma rokmi mi strom stal v ceste pri cuvani tak bolo prasknute zadne svetlo inak v poho 😃
Drobnosti... 😎
Odvtedy si davam pozor...

No my sme mali s mm najprv 5-kove BMW, potom malinkeho sportoveho hyundaia, teraz audiA4 combi.no parkuj s tym nakladiakom |-|
Na hyundai my to super slo dozadu parkovat teraz si musim zvyknut...ach jaj...
nair
19. mar 2014
@hennyinnsbruck 🙂 No, mne sa ešte keď sme s mm začali chodiť podarilo rozbiť mu zadné svetlo. Tiež som cúvala.. Vravím si, pozor, je tam schodisko, senzory zábradlie nezaregistrujú.. No napadlo mi, že madlo zábradlia môže o nejakých 20 - 25 čísel pretŕčať ku mne pred zvislú tyč zábradlia a teda pred to schodisko?? 🙂 Neviem, ktorý blázon to tak urobil, ja som v tom bola nevinne :-p To so si ešte vravela, stane sa, jednoducho som to nemala šancu vidieť.. Ale po tejto druhej skúsenosti začínam uvažovať, či to boli iba dve náhody 😃 My máme tiež Hyundai, ibaže obra Santa Fe :-S Neviem prečo chlapov bavia veľké autá ]-( 😃
Aj ja si dávam pozor.. aby som si nesadala za volant 😉 Ale viem, mala by som jazdiť, mala som najazdené veľa, no nejak som sa zľakla.. :-|

Začni písať odpoveď...

Odošli