Snažilky október 2013

ingrid2410
16. okt 2013

ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo

mirkasulekova
3. apr 2014

@rybkaa odpadla som z toho tvojho dobrodruzneho dna 😉 som zvedava co mne urobi ten inofolic ja mam cyklus v poho 26-28 dni len potrebujem aby sa mi tvorili folikuly ked som bola na sone akurat ani jedna nebola ☹ zacala som sa viac sledovat aj ovulaciu vobec neviem kedy to mam mam uz jedno dieta tsk si pripadam ako cvok ale to bolo bez problemov nemala som dovod to sledovat :-P

rybkaa
3. apr 2014

@ddanaa už si tam 🙂

mirkasulekova
3. apr 2014

aj ja chcem 🙂

nair
3. apr 2014

@rybkaa 😀 Pekný deň 🙂 Ja som presne včera hovorila mužovi, že by som si možno dala vybrať znamienka, ale mne by ich bolo treba dať von aspoň takých 5 🙂 🙂 4 mám už vybraté, takže viem ako to u nás chodí, objednajú ma o pol roka.. a teda neviem či to riešiť alebo nie, keďže o pol roka plánujem byť tehotná 🙂
Dávajte si po zákroku pozor, moja segra bola so štichmi boardovať a roztrhli sa jej a doteraz má v dekolte krásnu jazvu 😉
Ja by som mala dostať MS zajtra.. predvčerom hnedý výtok, včera moje bežné špinenie ako deň pred MS, dnes zatiaľ nič.. Nechcem byť vulgárna, ale.. wtf ?? 🙂 Akú farbu sme ešte nemali? 😀 Čo sa to so mnou deje.. Už nech je po, Inofolic snáď účinkuje ako o život (doslova) a hor sa na to 🙂

@hennyinnsbruck Verím, že si ovu mala a budúci mesiac ju už aj testami zachytíš 😉
Malý sa teda napokon volá ako?

No ak idete všetky do súkromky, zoberte aj mňa, čo tu budem sama debatovať? 🙂

hennyinnsbruck
3. apr 2014

@nair aj ja chcem ísť do súkromnej 😀
Hej hádam sa podarí budúci mesiac 🙂
Maylo sa volá krpec ale diabol by sa mu viac hodilo 😀

nair
3. apr 2014

@hennyinnsbruck 😀
Ja som začala rozmýšľať, že by sme si zadovážili tiež nejaké zvieratko, vybrala som nenáročného trpasličieho králika.. Ale je tam milión "ale", takže ešte uvidíme, či ma to neprejde 😉

rybkaa
3. apr 2014

baby, všetky už ste v súkromke, takže odchod tam 🙂

minuska777
3. apr 2014

@rybkaa ahoj moja tak si ma pobavila tymi zazitkami zo vcera ,no konec 😀 po mojom dnesnom dlhom narocnom dni som sa konecne zasmiala 🙂 ..aa p.s. aj ja chcem ist do sukromky 😉

rybkaa
3. apr 2014

@minuska777 to sa teším 🙂 už si tam 🙂

rybkaa
9. apr 2014

ak sa ešte niekto chce pridať, napíšte mi IP 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre