Snažilky október 2013

Ahojte snazilky tak aj ja som jedna ktora sa ide pokusat tento mesiac o druhe babo
hennyinnsbruck
28. mar 2014
@ddanaa 🙂
nair
28. mar 2014
@mirkasulekova Ja som kdesi čítala, že ho treba brať min 10 dní kým začne účinkovať, inde zasa že sa má brať nepretržite 3 mesiace.. No tak potom pochop ako to kto myslel.. 🙂 Vynechávať netreba. Čo sa týka množstva, niekde som našla, že ODD inositolu je 100 mg, inde že 200 mg.. pričom jedno vrecko Inofolicu obsahuje 2 g.. ale to je nejaká somarina 🙂 Držím sa teda toho, čo radia odborníci, keď píšu jedno vrecúško, tak jedno.. 😉 (Aj keď tí odborníci, nevedia počítať a pomýlili sa na obale o jednu nulu za desatinnou čiarkou.. 🙂 )

@hennyinnsbruck Jeeeej, jeeej, jeeej, ten je milý 🙂 Ešte je to taká hračka do ruky, presne ako ten levík 😉
rybkaa
28. mar 2014
@hennyinnsbruck krásne deculo 🙂
hennyinnsbruck
28. mar 2014
@rybkaa
@nair dakujeme 🙂 Veru ako hracka je..
ddanaa
28. mar 2014
Babulky mam aspon jednu pozitivnu spravu: neviem ci to je vdaka inofolicu ale dnes som 14dc a ovu test svieti jak neon🙂 no veru draheho na spermio nepustim a prelozim to este o tyzden🙂
rybkaa
31. mar 2014
@ddanaa hehehe, jasné, za ten pokus to stojí 😃 kto to kedy videl pôstiť cez ovulku 😃
nair
1. apr 2014
@tamtadam @minuska777 @hennyinnsbruck @rybkaa @ddanaa Ahoj dievčence, idem od gastroDr. Podľa posledných výsledkov z vyšetrení som vraj najzdravšia v okrese 😎 Veľmi sa teším, konečne pokoj s behaním k lekárom, tie štyri mesiace mi ozaj stačili 🙂 Napokon mi zistili iba to, že mám (pravdepodobne dočasný a nevie sa čím spôsobený) nedostatok tráviacich enzýmov. Takže ich iba treba dopĺňať po jedle tabletkami a všetko by malo byť ok - už to mesiac testujem a je mi konečne opäť veľmi fajn 🙂
Tento mesiac nám asi nevyšiel, MS sa po troche hlási o čosi skôr, tak uvidíme, či aj ozaj príde.. Poctivo beriem Inofolic, takže budúci mesiac ideme na to 😉
minuska777
1. apr 2014
@nair tak to su super spravy 🙂 to s tym travenim ,s tym si hlavu nelam to uz ma pomali s tym kazdy clovek problem ...moje travenie tiez nie je zrovna najlepsie ...drzim palce aby MS nedosla 😉
nair
1. apr 2014
@minuska777 Ďakujem 😉 Mne kamoška lekárka odporúčala otehotnieť, že sa často ženám takéto poruchy počas tehotenstva napravia.. Tak na tom teda pracujeme 🙂
minuska777
1. apr 2014
@nair tak tak treba sa snazit a podari sa 🙂 ja zatial zmeny nepocitujem ,akurat voobec nemam chut na sladke ...ale zato zavaranu cviklu a kysle uhorky by som jedla stale 😃
nair
1. apr 2014
@minuska777 To chcem aj ja 😃 Ja mám presne so sladkým problém, lebo to ako jediné ani moje náhradné enzýmy nezvládajú stráviť a mala by som ho obmedziť 🙂 Ďalší dôvod otehotnieť 😉
Už ste niekomu oznámili Vašu novinku či ešte si to nechávate pre seba? 🙂
minuska777
1. apr 2014
@nair este veru nie cakam na tu velku prehliadku ..tu mam 25.4....aaa potom to uz poviem par ludom ,zatial rodinnym prislusnikom 🙂 nechcem to hrr hned vsetkym rozkryknut 😃
nair
1. apr 2014
@minuska777 Jasne, ja by som o tom tak isto prvé týždne nerozprávala kade-tade 🙂 Ty máš ale výhodu, že Ťa rodina nemá na očiach 🙂
minuska777
1. apr 2014
@nair jasneee 🙂 ale moja mama tu zije tiez,ale prve tyzdne sa to da este tajit ...ja sa neviem dockat tej prehliadky...tu maju tehotne svoju vlastnu porodnu asistentku a s nou sa vsetko kontroluje ked je nejaky problem odporuci to dalej lekarovi ...preto aj tie vysetrenia tu zacinaju robit az okolo 10tyzna..dovtedy ak nemas nejaky problem to neriesia este... a v tom 10tom uz daju aj tehotensku kartu 🙂
hennyinnsbruck
1. apr 2014
@nair supeeeeeer 😃 tesim sa!

ja dnes z prdele ovu test robila-aj tehu(negat), lebo brucho divne boli druha ciarka na ovu celkom pekna...nie rovnako silna ale pekna-mozno to nic neznamena,..
Inak dnes sme boli u svokry,mam po neteri dva kociky a prebalovaci pult..no babo chyba :-S
bocianoviny
1. apr 2014
Rada by som Vás za Občianske združenie BOCIAN, ktoré bojuje s problémami s plodnosťou už 14 rokov poprosili o lajk na novej fb stránke. Odmenou je možnosť získať špičkovú výbavičku za viac ako 150 EUR. Ide však o to, že chceme ukázať, koľko žien sa snaží o bábätko a cesta je komplikovaná, často bolestná, ale že sa nevzdávame. Link pripájam a vopred ďakujem. Vidíme sa opäť v júni na Turné plodnosti. https://www.facebook.com/pages/Občianske-združe...
nair
1. apr 2014
@hennyinnsbruck Ty si vlastne ovu nemala potvrdenú ovu testami, lebo si to vtedy vzdala, nie? Žeby teraz bolo pred alebo po ovu??
Ja už tiež neviem kedy sa vlastne máme snažiť 🙂 Každý druhý deň od MS do MS je u nás jednoducho nereálne, lebo robota.. A poctivé snaženie aspoň okolo ovu je zatiaľ neúspešné :-| Asi to chce ešte oveľa viac času a trpezlivosti.. =-)
Ja mám zasa u známej celkom nový kočík.. V jeseni potratila (čakali tretie) a stále nevie, či to ešte chcú skúsiť alebo nie.. Ja som vtedy bola nabudená, že budeme spolu tehu a potom maminy, a vlastne vtedy som začala prvý krát uvažovať nad bábom. Medzitým otehotnela ďalšia kamoška.. Tak aspoň s ňou vyberám kočík a teším sa 😉
hennyinnsbruck
1. apr 2014
@nair 🙂
Veru treba veľa veľa trpezlivosti
No ja som to vzdala s testami. Beriem dupast môže byť že spôsobil ovuláciu?síce Neni to isté že ju mam alebo mala ale môže to byť od liekov?
Takýto silný test som nemala. Ktovie či som pred alebo po . .zajtra testnem
hennyinnsbruck
1. apr 2014
@nair inak naše snaženie sa ani nemôže nazvať snaženim . .Tak málo sa snažíme.. môj mm to chce nechať na osud totiž. . ]-(
nair
1. apr 2014
@hennyinnsbruck Neviem, ale podľa mňa ak si ovu vtedy nemala, tak možno mohli zabrať..? Noo, my by sme sa aj snažili, ale raz nie je čas, potom chuť a napokon ani jedno z toho.. Alebo mm trucuje, že som sa išla lyžovať a jeho som nechala doma s kopou práce.. 😉 a tak bežia mesiace.. :-|
Osud, osud.. Osudu treba občas v rámci možností trošku pomôcť :-p Len treba nájsť tú správnu mieru, aby nám to snaženie neprerástlo cez hlavu.. 😉
ddanaa
2. apr 2014
@hennyinnsbruck noo moja tazko povedat ci si pred alebo po... cyklus mame kvazi rovnaky takze by si mala byt ako ja dnes 19DC a po uzivani inofolicu som uz ovu mala
hennyinnsbruck
2. apr 2014
@nair musím si viac naštudovať o dupastonE 🙂
Ja tiež tak vravím že osudu treba pomôcť . . Ach jaj. .
Ešte stále trucuJe??

@ddanaa môže byť ja mala MS naposledy 10.2. . Uvidíme. .
nair
2. apr 2014
@hennyinnsbruck Niee, uz davno nie. Tento raz ho to drzalo iba den ci dva 🙂 Ja uz vlastne doma jedno dieta mam 😉 Ked nie je nieco podla neho, tak je zle 🙂
hennyinnsbruck
2. apr 2014
@nair 😃

@ddanaa asi je po ovu teraz robila test a slabý duch :-S včera bolo niečo a pred týždňom . . Tak asi nič no. .
rybkaa
2. apr 2014
@hennyinnsbruck pekný test 🙂 je možné, že ťa duphaston nabudil 🙂 keď si mala bolesti a utíchli, vtedy prebehla ovu, pretoo už test nebol celkom pozitívny, už z neho ubúdalo, vrchol si nevystihla ale to nevadí 🙂 zrejme to boli ovulačné bolesti, čo si cítila. Neviem, len predpokladám, ale možné to je 🙂
rybkaa
2. apr 2014
@nair @hennyinnsbruck @ddanaa @minuska777 @tamtadam @mirkasulekova
čaute kočeny, hlásim 1 DC, už to písala aj v inej téme, no napíšem aj vám 🙂
strašne sa teším - nie z toho že prišla mrcha, čert ju ber, ale ale aj tak som veľmi nepočítala, že by to tento mesiac vyšlo, keď sa môj muž rekreoval a gule válal na rekondičnom, kým som si ja doma ovulovala sama 😃 , ale teším sa z toho, že zázrak Inofolic mi dotiahol ovu na 15 DC z 24 DC a že luteálka pekne sedí na 14 dní 🙂 tak mi plano dnes, vajcá mi ide vydrapiť, od rána behám po kožnom, idem si dať vybrať dve znamienka z brucha, poviem doktorovi, nech mi vyreže aspoň 10 kilo z brucha spolu s nimi 😃 Deň blbec, čo vám poviem....sestrička tam ešte ráno nebola, strašne mi trebalo cikať, tak chceš nechceš, hybaj do kríka čupnúť za ambulanciu 😃 O 2 týždne teda bude zo mňa rešeto, už mi raz dva vybrali, tak nech som kompletná aj s jazvami po laparke 🙂 Prišli sme domov, šla som po vodičák na gestapo, tam nerobia, lebo nie je elektrina....idem kúpiť bezpečnostné šróby na auto, tiež zavreté kvôli elektrine....idem sa ku kaderníčke objednať, baby na obede.... došla som s bolesťami teda domov, šlahla som si za štamperlík Unicum a hneď mi bolesti ustúpili, pecka 😃 Večer som ešte absolvovala domovú schôdzu, kde zas tlak 300 na 500, lebo niektorí naši susedovci mi prídu ako obmedzení tupci z roku 5, čo by chceli všetko mať a najradšej zadarmo, ako inak....tak som zase len pekne predýchala a teším sa, že je tomuto super dňu amen 🙂 ďalšia ovula mi vychádza akurát na deň po chirurgickom zákroku, čo mi vyberú tie znamienka, no nach ho porazí aj s bolesťou, ale plodiť sa bude 😃
ddanaa
3. apr 2014
@rybkaa ahoj tak si ma teda pobavila pekne a ze aky nabity den...mati pocuj napadlo ma, nespravime sukromnu diskusiu lebo takto si fakt uz piseme vseliake veci a asi by bolo lepsie keby to bolo v sukromnej🙂
hennyinnsbruck
3. apr 2014
@rybkaa no si mala bomba den 😃

Ja som si vecra super pospala, moj bol zazrakom skorej hore,zobral maleho certa do obyvacky 😎 starsi nevadi ten pekne drichme,este dlhsie ako ja, ten maly je hruuuza...hadam cas rychlo prejde a bude uz velky 🙂
Rocky je oproti nemu tabletka na spanie 😃 ale tak je to este babo musime byt trpezlivy...

Co sa tyka ovu, no som rada ze bola(asi bola) a buduci mesiac chcem zase testovat skusit. 🙂 Dufam to klapne s dupahstonom
rybkaa
3. apr 2014
@ddanaa oki, idem vytvoriť súkromku 🙂 kto chce tam, napíšte, pridám vás 🙂
ddanaa
3. apr 2014
ano chcem🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli