Snažíme sa - Čo robiť aby sa zadarilo?

lily14
17. jan 2019

Čo všetko robíte preto aby sa to podarilo? Jasné okrem styku 😂

anicka234
31. jan 2019

Moja skusenost...viac ako rok sme sa snazili o babatko,manzel mal morfologiu 0,5 percenta, ja alergiu na spermie...hned nas odporucili na umele oplodnenie
Nik neriesil,preco je morfologia taka zle...vobec sa tym nezaoberali,proste UO a nic viac😞
Tak som si na nete nasla ze za tym mozu byt zapaly,manzela som poslala k urologovi,kde mu zistili chlamydie,mne nasledne nasli ureaplazmu,po prelieceni som o 2 mesiace prirodzene otehotnela a teraz som v 19 tyzdni
Ja som uzivala vceliu mat.kasicku,manzel C,zinkosel,pycnogenol,koenzym

gabika4
31. jan 2019

@lily14 nechcem radiť, len sa chcem podeliť s informáciou.....pred časom som čítala skúsenosť viacerých mamičiek, že otehotneli počas choroby, prípadne im pomohli antibiotiká (to jedno aké)...telo sa voči otehotneniu bránilo, no antibiotiká oslabili imunitu organizmu a ženy otehotneli...takto otehotnela moja sesternica (bola chorá, tak brala antibiotiká, dieťatko neplánovala) a aj ja :D ja som brala antibiotiká kvôli vybratým osmičkám, aby som nedostala zápal a tuším dva týždne po ich dobratí som otehotnela 🙂 možno je to blbosť, ale istú logiku to má 🙂 inak ja som brala kyselinu listovú a manžel bral vitamíny Maca (na tvorbu spermií) 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre