• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
Ahoj Kati....ja celkom dobre...strasne sa mi nechcelo vstavat do prace :grinning:
16. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj aduliak....mi ani nehovor.... este rano som sa musela sprchovat ...pre tu moju mrchu :grinning: .... vcera bolo doma super...som si oddychla...ty si co porabala?
16. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja po 4 dnoch volna, opat pracovne, ale stale sa neviem nastartovat a vobec sa mi nechce. :frowning2:
16. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvetka dnes určite dorazí... :slight_smile: Ale dik aspoň za odpoveď adi... :wink:
Ahoj Kati...
Podobne Zuzi.... :unamused:
ahoj ninka...tak ako si na to ty dnes?
16. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a piatok sa sesternici narodila dcerka stelka, tak uz sa na nu tesime.
16. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napisat ako si na tom dnes ..ale uz som si precitala ze podobne ako zuzanka:slight_smile:
16. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black ja viem, že ešte nemožem vedieť, len chcem vedieť, či je tá teplota pred ovu takto v norme... :slight_smile:
Kati no ja som sa trepala do roboty cez hodinu, lebo tie zápchy nemali obdobu. :angry:
No a začínam myslieť zas na bábo, tak sa musím zamestnať, lebo tento mesiac som si dala zákaz...
16. sep 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina...aj ja myslim furt na babo :slight_smile:
Kati...vcera som nerobila skoro nic :slight_smile: bola som so starkou kupit papuce :slight_smile: a potom len tam s MM pri telke....
a mrcha este nic, tak stale mam nejaku nadej, aj ked priznaky mam.... :slight_smile:
16. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka...ja som mala dnes celkom pohodovu cestu do prace ...ani aut nebolo vela..takze nestretavala som ako obvykle takych tzv"vikendovych" soferov, ktory idu 20km/h celu cestu...len to ranajsie vstavanie bolo zleee.... ale uz som prebudena a makam v praci... vcera som sa prave dozvedela ze kamoske sa narodilo dievcatko ..len je postihnute :frowning2: tak mi je to luto..lebo viem ze sa nanho prevelmi tesila...
16. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak.... ja som vcera bola v kostole a potom u rodicov.... ja som si super oddychla.... len sa mi zdalo ze to volno ubehlo tak rychlo :slight_smile:
16. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s tym babatkom mi je luto :( a nezistili to skor pocas tehotenstva, ze nie je nieco v poriadku?
16. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nehovor...straaasne rychlo to ubehlo...a uz sa tesim na vikend :grinning:
16. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulika..neviem ti povedat nic blizsie.... pretoze sa jej velmi nechcelo rozpravat a ja ju chapem....
16. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne...chapem....a je mi to velmi luto....taketo veci sa nemaju stavat... :angry:
16. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne je to luto..lebo ona nie je z tych, ktore piju, fajcia, chodia kade take s kade kym...je to zlate dievca...vlastne zena...tak velmi sa tesila...ale mozno sa to nejako urovna..lebo ani neviem ake je to postihnutie ci DMO alebo DS..neviem..
16. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufajme, ze sa to urovna....je to nespravodlive, ze sa to stane prave zene, ktora je zodpovedna.... :frowning2:
16. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si ani neviem predstavit ze co by som na jej mieste robila ja..... neviem :unamused:
16. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neviem.....tazko to povedat, ked sme tu situaciu nikdy neprezili osobne.....
16. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby preč od takej témy a rýchlo!!! Je mi to tiež ľúto, ale nezmeníme to a na také veci sa nesmie myslieť, lebo si to privoláme.... Teraz budem na to myslieť, kurnik... Som háklivá na toto strašne!!!!!!!
16. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina...mas pravdu....koncime o tej teme.....
16. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme nina ze na to nechce nikto ani pomysliet ..ale aj taky je zivot ..niekedy kruty.... ale tesme sa teraz z toho ako sa nam tento mesiac zadariiii :wink: a vyklici v nas semienko:slight_smile:
16. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi vazne luto tej baby... to musi byt strasne :frowning2: zivot je niekedy kruty... ale my musime verit, ze nam sa take nic nestane a ako katka vravi, verime, ze v nas vyklici semienko :slight_smile:

ninka pred ovu byvaju nizsie teploty, takze tebe sa drzia, nekyvaju sa ti hocijako ako mne teraz napr. co je fajn :slight_smile: tesne pred ovu mozes cakat este mierne znizenie, ale to tiez nie je iste :slight_smile:
16. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky....vcera som sa tu neak ani nedostala :frowning2: ....ale dnes uz som tu :grinning:
co mate nove???ja dnes opat volno,drahy je v praci...tak trosku pracem,varim a chystam sa shopingovat.....maju super zlavy tak idem doplnit zasoby na buduce leto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak sa mam mrchovsky.... :angry: ....a napriek tomu fantasticky!!!! :grinning:

ninka teplotky su ok....len meraj a meraj.....a uvidime,kedy sa dockas ovulky,tento prvy mesiac je len taky "skumavy"......budes skumat :grinning: ....a s testami? :rolling_eyes: ....testuj ako je v pribalovom letaku,podla tvojej dlzky cyklu :wink: ....mne to pise od 11DC....aj som testovala,ale kedze viem,ze ovulaciu mavam okolo 16DC.....tak tento mesiac zacnem testovat az od 14DC :wink:

a blackrose :unamused: ja ti neviem....mas jeden z tych menej podarenych grafov....vies ono je to urcite sposobene tym cestovanim a zmenou prostredia.....inak teplotky mas aj krasne nizke predovulacne aj vyzsie poovulacne,tak ovulka urcite bola :wink: .....uz len cakat.... :wink: .....
16. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kv3tka...no uz si nam tu veru chybala :slight_smile:
16. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavles Kvetinka.... tak niekto oddychuje a niekto musi pracovat, co? :grinning: .... ja zostanem mozno doma v piatok aby som dala do poriatku nas bytik:slight_smile:)) poumyvam okna atd.... a inac ..aj ja sa mam mrchovsky... :slight_smile: ale inac v pohodke... tento mesiac mi nie je ani velmi zle...mozem normalne fungovat:slight_smile:
16. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano adulka :confused: ....no zacnem byt poctivejsia :grinning: ....
...ale zajtra tu asi opat nebudem :rolling_eyes: :zipper_mouth: ...chystame sa do Scotland Safari....teda ak bude pekne pocasie :wink:
16. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka ahoj, chybala si tu... bez teba to tu nejako umiera :wink: no vcera to bolo hrozneeeee!!! :confounded:
je fajn, ze mas fantasticky aj pocas mrchy :wink: optimizmus ti nechyba, to je vyborneee :slight_smile:

a tiez si myslim,ze je to cestovanim tie teplotky... tak uvidim co sa vyvrbi/nevyvrbi... ale vzdy ma napr. bolia prsia hned po ovulke a tento krat zacali aj to len straaaaasne jemne az teraz posledne 2 dni. Brusko ma pobolievalo ako keby pravy vajecnik predchadzajuce tri dni. Dnes nic...
Kedze som si merala len minuly a tento mesiac, tak nemozem robit velke zaveri, LF som mala len 8 dnovu, teraz to vyzera na dlhsie... tak uvidim.
Ale dovolenku sme na plno vyuzili, tak ja stale verim, ze ms nepride :grinning: :dizzy_face:
16. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka tak to si to poriadne uzite!!! budeme na teba mysliet z tepla kancelarie :wink:
16. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok