Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
16. sep 2009

A čo potom ženy čo sa snažia 5 a viac rokov...to už je sila...
Ja som len 2 roky ,,makala,, na mužovi aby sme to bábo vôbec mali... Ani ma nenapadlo,že sa môže nedariť.

nina88
16. sep 2009
zuzana1979
16. sep 2009

no ja som zatial v klude, nevyslo nam to prvy mesiac, tak nezufam, ale keby som mala nejak dlho cakat, asi tiez by som mala pocit rezignacie.

nina88
16. sep 2009

Skúsim tú metódu písanú vyššie... No čo, za pokus nič nedám... Nie?

blackrose
16. sep 2009

ninka a preco by si nemala mat ovu?? urcite ju mat budes a nesmut, nestresuj, nezufaj 🙂 ono to bude vsetko v poriadku a urcite sa nam to coskoro podari 🙂
ja mam dnes bolest v podbrusku ako pred ms... tak neviem, tento mesiac som uplne mimo a vobec neviem co ma caka... je to take cele strasne divne s mojimi pocitmi... vsetko je inak ako byva... to asi tou dovolenkou 😒

a ta metoda je teda ale zvlastna, mozno naozaj pomoze, ale mne to pride divne, ved ked semeno vystrekne, tak podla mna musi prejst nieco aj do vnutra do maternice... hmm, no neviem, ale keby som to asi chcela skusit, tak manzel bude nado mnou asi kruzit riadne hlavou. Lebo uz z mojich pokusov je cely mimo... ked som do neho zacala tlacit E-cko tak to este vydrzal. Ked som mu povedala, ze orgazmus az po tom co sa urobi on... to tiez nejako prekusol. Ked som zacala vykladat nohy na stenu, tak nechapal... a teraz toto... no neviem, neviem 😅

kv3tka
16. sep 2009

som spat.....a uz mam aj po shoppingu....nechala som tam cez 100libier 😕 ...drahy bude happy 😀

no tiez by som si tie lieky urcite nenasadila len tak bez lekara....nene.... 😖 .....a co sa tyka,tej metody 😕 ....presne ako pises ty,blackrose.....by si uz pomyslel,ze som neni normalna....po 4cykle nezdaru....a myslim,ze by som ho tym len odradila...a to nechcem 😉

aduliak
16. sep 2009

a co si pekne pokupila? 🙂
ja Duphaston beriem kvoli PMS, pomaha...

blackrose
16. sep 2009

kv3tka 100 libier utratil je velmi jednoduche 😉 a urcite aj prijemne 😀 co si pekne kupila??? pochval sa nam! 🙂

nina88
16. sep 2009

Adu a nepribrala si z toho?
No neviem ako váš muž, ale moj ide vždy PO do kúpelne, takže budem mať na to nejaké 3 minútky a nič mu samozrejme nepoviem, veď by ma dal zavrieť... 😀
A keď sa to podarí mne, môžte skúsiť vy... 🙂

blackrose
16. sep 2009

😀 tak to ti verim ninka (ze by ta dal zavriet;) 😀

aduliak a to len kvoli PMS? to mas take velke tazkosti???

aduliak
16. sep 2009

nepribrala som z toho, aspon myslim (ja som inak velka baba 😀 ) a moja doktorka mi hovorila,ze teraz mi ho da, aby sme zabili dve muchy jednou ranou.... pomoze proti PMS a zaroven sa odporuca ho brat prve tri mesiace tehotenstva, posobi proti potratom a zabezpecuje spravnu cinnost zlteho telieska... a baby si ho velmi chvalia, co som citala na konikovi...

kv3tka
16. sep 2009

tak prave som dovybalovala....kupila som si toho straaaasne vela....maju letne vypredaje...neake znackove tricka,zabky(normalne nike a adidasy za 2libry) 🙄 ....teplaky,spodne pradielko....drahemu parfem:Calvin Klein-euphoria.....a holiaci strojcek braun.....a este kabat....(po zlave za 17,50....z povodnej ceny 35£.....krasny cyklamenovy 😝 ....
a este mali zlavy na detske vecicky Disney:tak neake body,dupacky a komplety....ved nie pre seba!!!ale svagrinku,co caka babo v decembri 😉 ...a uz neviem.... 😕 😅

nina88
16. sep 2009

no toto... 😕 možno si ho nasadím... alebo nie. neviem. ale nezahodím.

Black to moj muž ma chce dať zavrieť permanentne... 😀

kv3tka
16. sep 2009

ninka,ze zavriet 😀 ....

blackrose
16. sep 2009

fiiiiiiiiiiiiiiiha, tak ty si toho velmi vela stihla 🙂 a to si bola len chvilocku 🙂 no ale pekne si ponakupovala, az zavidim 😉
uz som sa zlakla, ze si pripravujes vybavicku 😀

nina88
16. sep 2009

Nuž Kveti, ja nakupovací maniak sa radšej obchodom poslednú dobu vyhýbam... šetrím si na materskú.. Keď sa nebude dariť rok, tak budem pekne prachatá mamička na materskej... 😀

aduliak
16. sep 2009

no Kv3ti....tak tomu sa hovori uspesny nakup len co je pravda 🙂 ani sa to nezda kolko veci si si za 100 libier pokupila 🙂

kv3tka
16. sep 2009

...ja tiez velmi nenakupujem...idem do shopingu raz za 3-4mesiace a vtedy si doprajem....viac nakupujem v sezonnych vypredajoch....vtedy su tu fakt super akcie....ved drahy sa obava,ako sa zbalime domov,az pojdeme nastalo...a to sme uz par kufrov domov dopratali 😀

a este bratovi tenisky a trenky playboy(ma 16rokov,tak sa potesi....su s takymi smiesnymi obrazkami 😀 ....ako napr.ze vevericka mu mieri do rozkroku)....vraj nato baby letia 😀

nina88
16. sep 2009

Veď ale tak 100 libier je dosť, nie? Aký je kurz?

blackrose
16. sep 2009

kv3tka ty sa od tial chystas spat? som myslela, ze ste tam viam-menej na stalo... ci doma je doma? 🙂

16 rocny a uz mu baby pozeraju na trenirky 😀 😀 😀 tak to sa urcite potesi...

kv3tka
16. sep 2009

...prave som to zratala....bolo to presne 148libier 😕 😀 ....a kurz je skoro 1:1 s eurom....len o trosku viac.... 😉
....a kde doma kupis zimny kabat za 17,50euro?....asi pojdem kupit aj mame.... 🤐

blackrose
16. sep 2009

😀 tak to sa ti ani necudujem, ze sa ti tak lahko nakupuje, kup aj mne jeden 😉

jooooj, ako som sa ja musela na dovolenke premahat, ked som v Cannes videla vsetky tie obchody... aj ked uz s jesennymi kolekciami ale napr. Benetton... tam mali take veci, z ktorych ani polovica k nam nedorazi ☹ ale nechcela som teraz minat peniazky, ked sme dali vela do dovolenky... no ale lakalo ma to. 😅

kv3tka
16. sep 2009

blackrose....my uz planujeme navrat...sme vo svete uz dost dlho a taha nas to domkov....chceli sme si zarobit,podarilo sa...byt sme kupili,prednedavnom sme si kupili auticko....nieco do plusu mame....a teraz cakame az sa podari babatko a v momente balime 😉 ....mam narok uz na podporu,i matersku,ktora sa mi bude ratat z tohto platu....tak robotu sa doma nechystam zatial hladat 😀 😝

blackrose
16. sep 2009

tak to je super 🙂 tak nech sa uz to mimco zadari a balite 😀 a z ktorej casti SR vlastne si??

nina88
16. sep 2009

My sa chystáme na dovolenku v novembri, tak tiež šetríme... Len mám z toho blbý pocit, lebo chcemem ísť do egypta, bola som tam 2 krát a ten druhý som mala faraona a keď budem náhodou tehu, je to nebezpečné, no ja neviem...

dzou
16. sep 2009

ahojte kocky no ja som pekne napalena 😠 som myslela ze ovu bola na 13dc a nieeeeee nebola ...mala som dve teploty ktore som merala v inom case tak u mna to dost skreslilo tu je graf bez nameranych v inom case http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 a tu kde mam aj teploty s inym casom kvoli ktoremu som si myslela ze ovu uz bola 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 jaj sice neviem ci vam to teraz neukaz etten isty graf... no ale ked si odmyslite tie dve vysoke teploty tak bu to malo vyzerat...no tak sa hnevam....ale zase mozno je ovu dnes ja uz som z toho jelen ☹

aduliak
16. sep 2009

Kv3ti, tak to je super, ked si predstavim, ze my budeme este 27 rokov splacat hypoteku 😝

kv3tka
16. sep 2009

ja som z Dubnice nad Vahom....kusok od Trencina,ak vies 😉

kv3tka
16. sep 2009

ahoj dzou....ano ukazalo nam to ten isty graf 😀 ,ale neva...ak si odmyslim tie teplotky v prazdnych kruzkoch.....tak i tak my to ovulku neukaze....urcite este nebola.... 😉 ale ta dnesna teplotka by ju uz mohla naznacovat!!! 😵 ...a ine priznaky nesledujes

no dzou ale snazenicka tam mate pozehnane.... 🤐 ....

dzou
16. sep 2009

hej mame no 😅 no preveze sa hnevam lebo akurat vtedy ked bol ten pokles na 13dc ma bolelo podbrusko tak som si myslela ze je ovu a na dalsi den vystup s inym casom...len dnes zase pokles a rano som mala o dost vacsie bolesti tak mozno uz dnes ale tak mi to v podstate aj vychadza lebo mam najcastejsie 29dc a lf cca14dni takze asi dnes uz dufam konecne dufam, ze to nebude anovulak po tolkom snazeni by to bola skoda 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre