Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
18. sep 2009

😀 Perfektné je, že to vychádza na víkend!!! 😉

dzou
18. sep 2009

ahojte babule tak ja nic moc teda aspon neviem teplota totiz rochu klesla 😠 ale ak sa udrzi alebi vystupi tak by mala byt ovu na ten 15dc tak drzte palceky http://www.fertilityfriend.com/home/297b92
black tak aspon ze si v poho a beries to s kludom, ale aj tak skoda ze prisla mrcha, no nie 😉
ninka tak potom snazilkujte o 106 ja som teraz tiez trochu skusala tu prstikovu metodu...tak uvidime 😵

nina88
18. sep 2009

Dzou ten 15. deň, je jasná ovu, tam neni o čom... (teda samozrejme, ak si nepopila... 😀 )
No vidím, že si sa doho riadne pustila tento mesiac... To je jasný úspech... 😉

nina88
18. sep 2009

Ja mám tošku blbú náladu z tej mužovej bolesti hrdla, ale verím, že ho to rýchlo prejde... 😝

dzou
18. sep 2009

nie nepopila....praveze vcera vecer sme trosku mali vino lebo mm mal narodky a teplota klesla 😉 ale snazila som sa naozaj len malo toho vina, hlavne ktvoli BT mm kukal jak puk ze co mi nejde 😀 ...no dufam, ze sa podari...ako ja viem ze si nemam robit ziadne nadeje, ale tak som rozmyslala....ze ja tu mozno dumam ci vobec bola ovu a pritom uz mozno vo mne plava oplodnene vajko...ale tak kym ff nevyznaci tak neuveriiiim ale diki za povzbudenie nieco take som potrebovala pocut
no a dufam, ze mm sa ti skoror vylieci...choru chlap je strasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😅 😝

nina88
18. sep 2009

On nie je až taký strašný, lebo do poslednej chvíle sa vždy snaží robiť, že mu nič nie je, lebo ja som hrozná v tomto, vždy ho zvozím, za to, že je nezodpovedný k svojmu zdraviu, že nás nakazí a podobne....
Ale včera sa prezradil čajom, ten inak nepije, tak som chytila taký nerv, že sa schoval do spálne, chudák... 😝
Dnes mi už písal sms, že už mu je ovela lepšie (samozrejme,že pri tom, ako som kričala, som mu naordinovala všetky vitamíny sveta, vrátane tantum verde pastiliek, na ktoré nedám dopustiť) a že sa teší na večer... 😉

dzou
18. sep 2009

tak moj ked je choey tak umieeeeeeeeeraaaaaaa 😀 a niekedy to snim fakt nie je na vydrzanie 😝 ale tak to mas v dobre ked je taky

nina88
18. sep 2009

No moja, ja som ho tak ..vychovala,, 😝
Ja si nemožem dovoliť byť chorá nikdy, dávam si taký pozor a on proste dlabe na to... Kto by sa nenas.al! 😠
Akurát teraz, keď sa bliži ovu... ☹

dzou
18. sep 2009

no tak to hej ninka ja toho mojho neprevychovam asi nikdy 😝 ale tak neva ale inac si myslim, ze by to nemalo az tak vadit ked mas ovu aon by bol trochu chory 😉

nina88
18. sep 2009

BUDEM SPROSTá, ALE MINIMáLNE ODZADU BY TO VADIť NEMUSELO... 😀 😉

dzou
18. sep 2009

nina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to urcite.... preco sprosta sak sme vsetky dospele zenske a o com sa tu vlastne bavime sak bez toho sexiku by to neslo a ani jedna bys sme tu neboli-doslova 😀

nina88
18. sep 2009

😀 😀 😀

vrabcek154
18. sep 2009

Nini, citala som, ze si robis ovu testy, mne zacala mrcha 5.9. teraz by mala byt ovulka, aj podla dokiho, ako som pisala, ty si budes ovutesty robit cez vikend ?

nina88
18. sep 2009

No mne začala 8.9. takže som 3 dni za tebou pozadu... Včera som bola u lekára, povedal 2-3 dni, takže začnem v sobotu večer, potom v nedelu, pondelok a posledný utorok... 🙂

vrabcek154
18. sep 2009

inak tie ovu testy dost vyjdu, blby mikroskop nefunguje, ako ma. ja idem dnes skusit ovu test, ked pridem z prace, uvidim co ukaze a zavriem sa s manzelikom do spalne,mne ms poriadne zacala 07.09. takze ideme na to nini 😀

dzou
18. sep 2009

drzim vam palce baby ja uz to mam asi za sebou...tak ja uz len cakat ci idem do dalsieho kola alebo nie... 😵

vrabcek154
18. sep 2009

🙂 To cakanie je najtazsie, a nemysli na to, sa im lachko povie tehotnym 🙂

blackrose
18. sep 2009

dzou, jasne ze je to skoda 😀 ved ako keby sme nevedeli vsetky... ale budem si s tym nadarmo hlavu lamak, ked to uz neovplyvnim? 😒 trosku som smutna, hlavne ked som si na meranie BT precitala, ze dalsia kocka si nasla sice zatial len tienik, ale ja jej verim, ze to dotiahne do stastneho konca... a trosku som zase zosmutnela, ze ja nie... ale to nevadi, podari sa to aj mne!!! 😀

dzou ty sa hlavne teraz drz a nemysli na to... ja som uz pred ms, bola riadne na nerv 😀 ze ci sa podarilo alebo nie... a podla mna ovu bola, mensi pokles nevadi a uvidis, ze zajtra ti to zase vyskoci vyssie...

dnes ma baby na meranie BT presvedcili, ze nech nemeram v ustach, ze to mi mohlo sposobit take cik-caky v grafe... tak sa od tohto cyklu pustam do meranie v posve, tak uvidim co zistim 🙂
a bavili sa tam o nejakych femi kvapkach... su to bylinkove kvapky na upravenie cyklu a lepsi chod vajecnikov... tak neviem ci by som si to nekupila...

blackrose
18. sep 2009

kv3tka a ty sa nam kde dnes flakas??? 😉

nina88
18. sep 2009

No Black, to aj ja si myslím, že v ústach to nie je stopercentné... 😒
Vrabcek, no tie ovu testy sú dosť drahé, len ja som ich dostala od kamarátky, čo otehotnela na prvý šup a ostali jej v zásobe.... 😉
Takže ja oddnes žiadne vínko, musím mať tú teplotu jasnú a v noci sa radšej pocikám, ale na wc nepojdem... 🙂

blackrose
18. sep 2009

ninka, ked ja som citala, ze je to rovnako spolahlive... tak mi to aj prislo take lepsie v ustach ☹
ale nevadi, tento mesiac skusim a uvidim...
a pred novou vela nepi, aby si nemusela ist na zachod 🙂

nina88
18. sep 2009

Keď ja pijem non stop... ☹ Ja vypijem aj 4 litre vody za deň... Ach jaj, no nebudem... A vinobranie v Pezinku... Žiaden burčiak... 😠 Nuž čo, muž sa poteší, budem šoférovať... 😖

Ja neviem, myslím,že v ústach to nie je vždy rovnaké, lebo napríklad ja, v noci pijem, niekedy spím s otvorenými ústami... To asi môže zmeniť teplotu, nie?

evicka293
18. sep 2009

xena323 ok tak sa skusim s nim poradit a potom zajdem do CAR

nina88
18. sep 2009

Ja som práve tak znechutená.... 😠
Zas mi babka s dedkom rozprávali, ako je to moj koniec, keď ostanem tehotná... Že malá je už samostatná, môžme si užívať, chodiť po dovolenkách, šetriť na pozemok a keď ostanem na materskej, prídem o druhý príjem atď
Mama zas, že či si nepamätám, aké to bolo byť stále doma, že som nadávala na celý svet... Mame sa dá lahko oponovať... Mala som 16 rokov preboha... Do toho škola, bývali sme mimo mesta, kde autobus chodil sem tam, tak som bola vážne stále sama... Ale teraz. Veď mám auto, peniaze, môžem ísť do materských centier, na plávanie s bábom, na ihrisko, kde poznám kopec mamičiek... Všetko je inak... Viac mi bude chýbať muž, to je fakt. Chodí domov o siedmej, teraz to ubehne, lebo ja som do 4 v robote, ale potom...
Ale aj tak po tom túžim, sakra, každý vidí len to negatívne, jasné, že sa nám nedarí, keď nás ,,bosorujú,, 😠
Prepáčte, ulavilo sa mi.... 😉

blackrose
18. sep 2009

ninka, pitie urcite zmeni teplotu v ustach, ale vraj ked 2 hodiny pred tym nepijes, tak by to nemalo vadit. Na to som si pozor davala a ja s otvorenymi ustami nespam, kym nemam nadchu. A tu som nemala... ale nevadi, skusim to teraz v posve.. aspon budem mat tie teplotky vyssie 😀

nedaj sa prosim ta odradit... je to vsetko na tebe a tvojom manzelovi. Tiez by si mozno nechcela aby malá mali medzi svojim surodencom 10-rocny rozdiel. Obranuj sa tym, ze uz si samostatna aj ty. Na rozdiel od doby ked si mala 17.
Urcite to zvladnete a uvidis ze jednoduchsie ako prve 🙂 Ked si budes vediet pekne vyplnit cas, tak sa ani nudit nebudes 🙂
Ty si hladaj zase tie pozitiva 🙂 hlavne to babatko 🙂

nina88
18. sep 2009

Veď hej Black... Len je to únavné, stále ich počúvať... Už som im povedala milón krát, že je to naša vec, žijeme sami, na nikoho nie sme našťastie odkázaní, ale furt sa to začne... 😠
Ja sa teším hlavne na to, že si to vychutnám... sama, žiadne reči do výchovy, žiadna škola... Teším sa na obdobie ako bude Laurinka pani dôležitá a bude svojho súrodenca všetko učiť... Proste na všetko. 🙂

nina88
18. sep 2009

Idem ja babule, cicuška ma čaká v škôlke, aj kd naposledy ma nechala čakať 20 minút, že ona ešte nedokončila loďku z plasteliny... 🙂 Inak včera na tej tanečnej to dopadlo super, malá je nadšená, ideme kupovať balerínky a dres cez víkend, tak sa teším...🙂 Veľmi som rada, že bude mať niečo, čomu sa venuje od malička... No ja už letím, papa

kv3tka
18. sep 2009

ahojte.... 😉
je tu este niekto??? 😕

nina88
18. sep 2009

No nazdárek strtená... 🙂 Ja už bežím preč, tak krásny víkend prajem... papa v pondelok a držte mi palce, nech praskne cez víkend... 😉

dzou
18. sep 2009

ja som tu 😉 zase 😉
black sak ja sa uz nad tym netrapim podla mna bola na ten 15dc aj preto ze pred chvilou som si nasla absolutne keremovy vytok...ked uz to tak musim napisat a predtym bol vodovy...takze ja tomu verim 😀 no uvidim ci zajtra mi nespadne hrebienok...ale vyhoda bude ze ak na to pridem zajtra tak uz aspon budem 3dpo
nina je to tazke kedze oni vydia len tie negativa, ale ako pisala black ty si hladaj tie pozititva 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre