• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
tak uz si medzitym odpovedala :slight_smile:
a uz ta nic neboli?
22. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som zase nestihla :slight_smile: nejako pomaly sa mi to tu aktualizuje :slight_smile:
22. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou...tak aj tvoj krcok naznacuje, ze je sanca!!! :slight_smile:
22. sep 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej adi naznacuje...len ci ma nechce okabatit :grinning:
simib tak nech ti je cim skor lepsie... a nechces aspon zavolat dr?
22. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám krčok dosť vysoko,takže teoreticky je možné,že sa mi 1x v živote posunula.Ale fakt som si nie istá.Aj keď mne to je jedno,lebo sexujeme furt a stále.
Simib ja som mala takéto bolesti, keď mi praskla cysta... Ale nechcem strašiť...
No tak to by sa mal teraz aj mne postupne ten čipok meniť, že? Uau, ženy, my sme aké dokonalé, to je ako naprogramovaný stroj... :wink:
Nina ja som bola prednedávnom na UTZ a na vyšetreniach aj a cystu my vyvrátil.Hovorila som mu,že mávam takéto bolesti a on to pozrel a že cysta nie.Že som jedna z tých,ktorá má takú bolestivú OVU.
22. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu ver nina :grinning: podla cipku je v poho zisiti ovu...len jeden problem mam zisti ze ci je otvoreny alebo zatvoreny.. ale ty kedze uz mas dieta tak je to zevraj lepsie zisiti ako u prvom..no teda v srede je taka priehlbinka no a cez ovu by sa mala otvorit aby sa dostali potapaci dnu... a potom sa posupne uzatvara...aj ten cipok si zas nemysli my nestvrdol hned po ovu to tak postupne no a vcera hovorim ze bol mega
simib moze byt aj posunuta ja som posldne 3 cykly mala tak ze 15dc, 19dc a tenot 15dc...takze sa kludne moze stat ak ma nejake stresy alebo tak..
22. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stresy ani nič nemám,ale užívam prvý mesiac gynex,tak možno ten my to posunul.No veď uvidíme.Akurát je to zvláštny pocit,kedže som to ešte nezažila,že by sa posunula.Boha a ten krčok fakt ledva dočiahnem.Všetko tomu nasvečuje,že je OVU dnes,alebo teda bola ráno.Teplota,bolesti,krčok.Nech sa len posunie,my aj tak sexujeme furt a nie len v čase OVU.
22. sep 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my :grinning: :dizzy_face:
22. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurát sa čudujem že Gynex by mal cyklus upravovať a nie ho posrať.No nič.Musím letieť vybaviť veci.Dnes ešte prídem.Zatial pa.
22. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ani nie... :unamused:
22. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa teraz pichá v podbrušku a smeruje to skoro až dozadku.. :slight_smile: Ale už to neriešim, práve som sa pohádala s mamou, tak sa musím ukludniť... Kurnik robiť vo firme s rodičmi, to je hotová katastrofa!!!
22. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verim ninka :slight_smile: rodina nikdy nerobi dobre... vpraci myslim...
no mna stale tak raz pichne raz zaboli od ovulky ale to som tusim mala aj minuly cyklus takze tomu nevenujem nejaku pozornost...skor to ze ma este zatial nebolia prsia jak na mrchu...to je zatial dobre...lebo mna bolia aj 10dni pred mrchou...
22. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou ja verím, že ti to vyšlo, mám taký pocit... :wink:
22. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ninka... no tak uvidime povedal slepy(inac keby ma niekto sledoval na konoci tak toto som uz asi napisal za posledne 3 dni milionkrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
22. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez padam na chvilu ale este tu urcite budem poobede :wink: pa
22. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bABY VY STE VšETKY ZMYZLI?? :frowning2:
22. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už som sa ukludnila po vytočení od maminy... :slight_smile: nebudem si ju všímať. Dnes má malá zas tanečnú, včera sme kúpily také rúžové body so sukňou a balerínky, skoro som ju zožrala... :slight_smile:
22. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, s rodinou v jednej firme je to vzdy tazke, toboz ked su to rodicia :unamused: ale netreba sa znervoznovat, skodis len sebe.... je fajn, ze si sa ukludnila :slight_smile:
a ako sa malej dari na tanecnej? to ma len balet?
22. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, musis ju odfotit a fotku hodit do albumu, aby sme sa pokochali :slight_smile: nad malou princeznou :slight_smile:
22. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jASNé, POFOTíM JU VO šTVRTOK zabudla som foťák... :frowning2: Alebo doma... Chodí na také zmiešané tance, niečo medzi hip hop a baletom... Dnes ide len 2. krát, ale veľmi sa teší... :slight_smile:
22. sep 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už bežím, o štvrtej začínajú tancovať... :slight_smile:
pa pa
22. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky je tu někdo? Dneska mi teplota vyskočila o 3 stupně... uvidíme zítra :confounded:
22. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo omlouvám se myslela jsem o desetiny stupňů
22. sep 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak skor hod graf alebo tak to tazko tak povedat ked nevieme (teda aspon ja neviem ze ako si bola pred tym na tom)
22. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kukla som tak to neviemm dost to skace :unamused: a ovulu nemas potvrdenu? aspon testom alebo tak...
22. sep 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no většinou ji mám kolem 12.dc a 15.dc ale minulý měsíc jsem ji podle testu měla už kolem 10.dc
22. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem vazne asi bude lepsie ak pockas na kvetku :unamused: ja tam totiz ovu nevidim podla teplot :unamused:
22. sep 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok