Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
22. sep 2009

tak uz si medzitym odpovedala 🙂
a uz ta nic neboli?

aduliak
22. sep 2009

tak som zase nestihla 🙂 nejako pomaly sa mi to tu aktualizuje 🙂

aduliak
22. sep 2009

dzou...tak aj tvoj krcok naznacuje, ze je sanca!!! 🙂

dzou
22. sep 2009

hej adi naznacuje...len ci ma nechce okabatit 😀
simib tak nech ti je cim skor lepsie... a nechces aspon zavolat dr?

simib
22. sep 2009

no ja mám krčok dosť vysoko,takže teoreticky je možné,že sa mi 1x v živote posunula.Ale fakt som si nie istá.Aj keď mne to je jedno,lebo sexujeme furt a stále.

nina88
22. sep 2009

Simib ja som mala takéto bolesti, keď mi praskla cysta... Ale nechcem strašiť...
No tak to by sa mal teraz aj mne postupne ten čipok meniť, že? Uau, ženy, my sme aké dokonalé, to je ako naprogramovaný stroj... 😉

simib
22. sep 2009

Nina ja som bola prednedávnom na UTZ a na vyšetreniach aj a cystu my vyvrátil.Hovorila som mu,že mávam takéto bolesti a on to pozrel a že cysta nie.Že som jedna z tých,ktorá má takú bolestivú OVU.

dzou
22. sep 2009

tomu ver nina 😀 podla cipku je v poho zisiti ovu...len jeden problem mam zisti ze ci je otvoreny alebo zatvoreny.. ale ty kedze uz mas dieta tak je to zevraj lepsie zisiti ako u prvom..no teda v srede je taka priehlbinka no a cez ovu by sa mala otvorit aby sa dostali potapaci dnu... a potom sa posupne uzatvara...aj ten cipok si zas nemysli my nestvrdol hned po ovu to tak postupne no a vcera hovorim ze bol mega
simib moze byt aj posunuta ja som posldne 3 cykly mala tak ze 15dc, 19dc a tenot 15dc...takze sa kludne moze stat ak ma nejake stresy alebo tak..

simib
22. sep 2009

Stresy ani nič nemám,ale užívam prvý mesiac gynex,tak možno ten my to posunul.No veď uvidíme.Akurát je to zvláštny pocit,kedže som to ešte nezažila,že by sa posunula.Boha a ten krčok fakt ledva dočiahnem.Všetko tomu nasvečuje,že je OVU dnes,alebo teda bola ráno.Teplota,bolesti,krčok.Nech sa len posunie,my aj tak sexujeme furt a nie len v čase OVU.

dzou
22. sep 2009

aj my 😀 😵

simib
22. sep 2009

Akurát sa čudujem že Gynex by mal cyklus upravovať a nie ho posrať.No nič.Musím letieť vybaviť veci.Dnes ešte prídem.Zatial pa.

nina88
22. sep 2009

My ani nie... 😒

nina88
22. sep 2009

Mňa teraz pichá v podbrušku a smeruje to skoro až dozadku.. 🙂 Ale už to neriešim, práve som sa pohádala s mamou, tak sa musím ukludniť... Kurnik robiť vo firme s rodičmi, to je hotová katastrofa!!!

dzou
22. sep 2009

tak to ti verim ninka 🙂 rodina nikdy nerobi dobre... vpraci myslim...
no mna stale tak raz pichne raz zaboli od ovulky ale to som tusim mala aj minuly cyklus takze tomu nevenujem nejaku pozornost...skor to ze ma este zatial nebolia prsia jak na mrchu...to je zatial dobre...lebo mna bolia aj 10dni pred mrchou...

nina88
22. sep 2009

Dzou ja verím, že ti to vyšlo, mám taký pocit... 😉

dzou
22. sep 2009

dakujem ninka... no tak uvidime povedal slepy(inac keby ma niekto sledoval na konoci tak toto som uz asi napisal za posledne 3 dni milionkrat 😀 😀 😀 😀 )

dzou
22. sep 2009

ja tiez padam na chvilu ale este tu urcite budem poobede 😉 pa

nina88
22. sep 2009

bABY VY STE VšETKY ZMYZLI?? ☹

nina88
22. sep 2009

Ja už som sa ukludnila po vytočení od maminy... 🙂 nebudem si ju všímať. Dnes má malá zas tanečnú, včera sme kúpily také rúžové body so sukňou a balerínky, skoro som ju zožrala... 🙂

blackrose
22. sep 2009

ninka, s rodinou v jednej firme je to vzdy tazke, toboz ked su to rodicia 😒 ale netreba sa znervoznovat, skodis len sebe.... je fajn, ze si sa ukludnila 🙂
a ako sa malej dari na tanecnej? to ma len balet?

blackrose
22. sep 2009

ninka, musis ju odfotit a fotku hodit do albumu, aby sme sa pokochali 🙂 nad malou princeznou 🙂

nina88
22. sep 2009

jASNé, POFOTíM JU VO šTVRTOK zabudla som foťák... ☹ Alebo doma... Chodí na také zmiešané tance, niečo medzi hip hop a baletom... Dnes ide len 2. krát, ale veľmi sa teší... 🙂

nina88
22. sep 2009

Ja už bežím, o štvrtej začínajú tancovať... 🙂
pa pa

alzbeta.hod
22. sep 2009

ahojky je tu někdo? Dneska mi teplota vyskočila o 3 stupně... uvidíme zítra 😖

alzbeta.hod
22. sep 2009

oooo omlouvám se myslela jsem o desetiny stupňů

dzou
22. sep 2009

ale tak skor hod graf alebo tak to tazko tak povedat ked nevieme (teda aspon ja neviem ze ako si bola pred tym na tom)

alzbeta.hod
22. sep 2009

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

mohu vložit jen tento obyčejný... Wunsch mi nějak nejde

dzou
22. sep 2009

no kukla som tak to neviemm dost to skace 😒 a ovulu nemas potvrdenu? aspon testom alebo tak...

alzbeta.hod
22. sep 2009

no většinou ji mám kolem 12.dc a 15.dc ale minulý měsíc jsem ji podle testu měla už kolem 10.dc

dzou
22. sep 2009

no ja neviem vazne asi bude lepsie ak pockas na kvetku 😒 ja tam totiz ovu nevidim podla teplot 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre