• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
Už mi to išlo, ale nepáči sa mi to... Tak ostávam ff... :slight_smile: Ale dik...
23. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu len tak odbieham....popri tom ako robim spanielskych vtackov :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tu nik nepise :frowning2:
23. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tu nemecku stranku tiez len raz pozrela, velmi sa mi nepaci, ff je lepsie spracovany a aj anglicky viem o nieco lepsie... a ta ceska este nie je tak dobre prepracovana, ta ti robi len graf, ale ziadne vyhodnocovanie myslim... ale tiez neviem adresu.
23. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja má teraz toľko roboty, že nejak nestíham... :frowning2: tento cyklus sme si teda moc nedali záležať s mm... Z dvoch nocí z toho ale tiež môže niečo byť, tak uvidíme... :wink:
23. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spanielsych vtackov mam strasne rada...mne dnes ostal iba obed v nasej skvelej jedalni :confounded:
23. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka....nadej je vzdy!!!....aj jeden sexik staci :wink:
23. sep 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa prave vratila z obeda z bufetu a nejako ma to tazi v zaludku... mala som kuraci perkelt a halusky, celkom to bolo jedle...
23. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked uz vsetky meriame a davame graf,tak dam aj ja....ved co som ja horsia :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
23. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj drahy je strasne masovy...on len maso a maso....o chvilku uz budeme stekat :grinning: ...hafhaf....
a ja som velmi polievkova.....ja bez polievky ani den :wink: ....najma zeleninkove lubim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny graf....urcite krajsi ako mam ja :slight_smile: baby, normalne sa mi v noci snivalo, ako meriam teplotu a rano, ked mi zazvonil budik, tak to bola moja prva myslienka....ze musim zmerat teplotu :slight_smile:
23. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej...prave som zistila,ze moj predosly prispevok dostal cislo 4000!!! :slight_smile:
a aku polievku si dnes varila?? ja tiez lubim polievky, ale ked si dam polievku, tak uz nezjem druhe :unamused:
najradsej mam taku z mladej jarnej zeleninky... mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja tieto grafy zo zaciatku moc neberiem....neak ma nezaujimaju :zipper_mouth: ....az ked sa schyluje k ovulke a po nej to uz je parada....to napatie a cakanie....to ma baviiiii :grinning:
23. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, je to zvlastne, lebo ked som si pocas ms nemerala, tak som si ani nevsimla, ze mi 1. krat zazvonil budik a dnes som si uz mala merat, hned na 1. budik som sa zobudila a merala :slight_smile: tiez to nechapem, ze to tak v podvedomi niekde je zastrcene :slight_smile:
23. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som polievocku nerobila....mame este zo vcera....taku karfiolovo-brokolicovu...s mrkvicku a zemiacikmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no vidis a ja zjem aj druhe...ale uz sa budem musiet krotit bo som 2kilecka pribrala a musia dole :wink:
23. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to zvlastne....a to som dnes merala iba druhykrat!!! :slight_smile:
23. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no to je pravda kv3tka, ale to ja som potom z kazdeho pohybu nervozna :grinning:
23. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez :grinning:
23. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna je chyba vtom,ze neviem odolat tym neskorym veceram :angry: ....drahy vzdy nachysta a ja neodolam.....a to sa hned odzrkadliiii :grinning: ....
23. sep 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale urcite na tebe tie 2 kilecka vidiet nie su :slight_smile: to ja si zase vravim, ze este tak 2 kilecka by som mohla pribrat, ale tak rovnomerne a nie do brucha :grinning:
to mne zase neskore vecere nerobia dobre... na dovolenke sme jedli normalne o 9 a pol 10 (taliani tak jedavaju) a ja som vzdy isla spat s bolavym zaludkom :frowning2:
23. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma jem vzdy tak najneskor o siestej :slight_smile: a to je pre mna akurat...
23. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru 2kilecka nevidiet.....ja som si vravela,ze ako sa fajne citim....ze som asi schudla,postavim na vahu a boooom +2kila :confused: ....ale citim sa fajn.....
i ja sa snazim veceru nachystat najneskor do 18.00h....no drahy chyti chute okolo 21.00,vzdy nieco nachysta a ja neodolam....aj ked posledny tyzden som ho vzdy predbehla :grinning: ....okolo 20.00som nakrajala plnu misku ovocia...jablcka,pomarance,slivky....co bolo a papkali sme....potom uz zabudol,ze je hladny :grinning:
23. sep 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si dobre vymyslela :slight_smile: tak to my sme vcera vecerali melon a jahody :slight_smile: ze: "Musi sa to zjest!" tak sme si spravili ovocnu veceru a aj drahemu to stacilo :slight_smile:
hlavne je ako sa citis a ci zapnes nohavice :grinning: ak je vsetko v poriadku, chudnut nemusis :slight_smile:
23. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za to ja som mala pred 2 roky 46 kil (schudla som lebo som mala zaludocne problemy zo 48), minuly rok som mala 49 a tento rok som sa konecne presvihla cez moju cielovu rovinku (50) a mam 51 kg :slight_smile: som strasne stastna a keby sa dalo, tak este kludne 2 kila by som zniesla, ale to uz by som musela aj zacat cvicit, aby sa mi to nezalo ukladat na bruchu a stehnach :grinning:
ale problem je v tom, ze polovicu veci z minuleho leta som uz tento rok neobliekla a mam problem aj s riflami... takze vela veci, co som mala min. rok nove, mozem hodit do zabudnutia :frowning2: to ma jedine stve...
23. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S tým meraním a ja mám sny... Keď som čakala na ovu, sa mi snívalo, že som merala a mala som 39!! Keď zvonil budík, kukala som jak puk, veď šak ja už som merala... :grinning:
23. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam tak taky melon by som si dala....ale tu v Skotsku sme zatial natrafili len raz na chutny melon...inak bol vzdy bez chuti....ale asi skusim zbehnut do Lidla....mozno bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj o chudnutí nehovorte, lebo sa na seba naštvem... :angry:
23. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja optimalna vaha je 52...teraz mam 54....vsetko obleciem....aj sa citim fajn....ale tak pokusim sa dat tie 2kilka prec :grinning:
ninka,to sa aj mne stavalo prvy mesiac merania....som sa aj bala,ze zaspim....sa mi o merani aj snivalo :grinning: ...ale preslo to....teraz uz ani neviem,ze meriam a az rano kuknem,co som namerala.....meriam neak v polospanku :grinning:
23. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na seba ninka mozes :grinning: ,len aby si sa nenastvala na nas :wink:
23. sep 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NA VáS NEMáM ZA čO... Vy neotvárate za mňa ústa... :grinning:
23. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok