• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
black - kukla som tú tabuľku HCG a ak som to dobre pochopila, teda čisto teoreticky niektoré ženy v očakávaný deň ms ešte nemusia mať takú hladinu HCG, aby to mohol zaznamenať aj ten najcitlivejší test. Tak ja radšej počkám, kým tá mrcha ozaj nedorazí v plnom rozsahu a ak nie, tak ešte raz testnem, lebo už sa chystám farbiť si vlasy, skočiť do solárka a na budúci týždeň bude u nás oberačka a to je zároveň aj poriadna žúrka, kde sa chľastá od nemlátom do nemlátom :grinning: Tak nie že niečo pos..... :slight_smile:
24. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak rosbia....niekomu HCG stupa rychlo,niekomu ovela pomalsie....to bol priklad aj mojej svagrinky....na 14DPO nemala ani len tienik....a na 19DPO uz dialnicu :wink:
24. sep 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: rosbia dobre urobis, ak sa ti nerozbehne, tak za 2-3 dni skus testnut :slight_smile:

kv3tka, tak si necham toto nastavenie a uvidim... takze ked som mohla mat na 15 DC, tak som mala aj LF dlhsiu :slight_smile: juchuuuu 13 DPO :slight_smile:
24. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už som úplne mimo... :frowning2: Neviem čo riešite ff, nič nerozumiem.... A s tou hladinou je to tak... Ja som bola 2 týždne po vynechaní až vtedy mi ukázal test //... A to bol rapi preg, vraj ten naj... Vysvetlujem si to tým, že po vysadení HAK som mala rozhasený cyklus a ovu bola asi neskoro... Ale tak teraz keď vieme kedy bola ovu, to je o inom... :wink: Ja budem na narodky 13 DPO a testnem...
24. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne a to uz je krasna,ukazkova LF :wink: ....
24. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte 10 dní...
24. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má význam merať teplotu od 17 dc po napr. 26 dc?? Čo sa tam dá vidieť?
24. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vela zien nemeria....meraju len do ovulacie....a potom napr. na 13DPO.....aby videli,ci sa teplotka drzi,ci uz prichadza mrcha....je to na tebe.......a mozes tam napr.vidiet IP..... :wink:
24. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co dzou?....jaaaaaaj ta uz pracuje,no idem najst jej grafik :grinning:
24. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak super....co sa ti nezda???? :confused: teplotky su hore,tak len vydrz uz tych par dniiii :wink:
24. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo je IP??
24. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
implantacny pokles :wink: ....ako uhniezdenie vajka.... :wink:
24. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha... A to sa ako dá vidieť?? Napríklad??
24. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sa môže stať ten 5-10 deň po ovu??
24. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ako sa mate?
24. sep 2009 o 13:38  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou stresuje s priamky... ale ked si pamatam, tak aj petulka mala taku priamku :slight_smile: a kv3tka, nevies ako je s petulkou?? Ako sa ma??
ninka, nemusis merat, ale mne sa paci ako sa ten graf pohybuje :slight_smile: sledovat to a tak :slight_smile: a urcite by som nechcela prist o pripadny implantacny pokles :slight_smile: ako napr. tento mesiac, som sa uz tesila, ze by to mohlo vyjst, ale nakoniec nic :wink: na druhej strane keby som nemerala, tak by som ani nevedela, ze sa nieco deje a bola by som kludnejsie :grinning:
24. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, je to jednorazovy velky pokles dolu a druhy den zase spat :slight_smile: pozri mi do galerie na moj druhy graf. Tak taky pokles ako mam na 12 DC sa da povazovat za IP :slight_smile:

lubka ahoj :slight_smile:
24. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vlastne kde sa tula willi??? ze by sa uz pripravovala na snazilkovanie??? :wink: :grinning: :dizzy_face:
24. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha... ďakujem... A to vy by ste vedeli z mojho grafu definovať?? Tak to teda neprestanem merať ani za svet... :wink: Nestalo sa vám, že ste si zle zaviedli teplomer a pichli ste sa? Mne dnes... Au!!! :angry:
24. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,blackrose neviem,co je s petulkou...ale chystam sa jej napisat....co ma nove a ako sa ma :wink:
a ako vravis,teda pises....i mne sa paci,ako sa ten graf vytvara,ako sa maluje....preto meriam :wink:
........a veru willi????..... :fearful: .....k d e s i? :grinning:
idem ja na chvilku off,este vas pridem pozriet......tak zatial pekny den :wink:
24. sep 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://primar.sme.sk/c/4117142/tehotenstvo-1-trimester.html

táto stránka sa mi páči... Myslíte, že to s tým alkoholom čo tam píšu je pravda?? Kamarátka bola na žúre, dosť sa opila, ale dosť, neskôr zistila, že v tom čase bola tehotná a je v 7. mesiaci a bojí sa nenormálne... A to jej robili aj amniocentézu, kvoli veku (má 35) a aj tak sa bojí...
24. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina...mne sa to stalo prvykrat, ked som merala, este taka rozospata :slight_smile: a baby, mne uz vazne sibe....dnes som sa zobudila o 2 v noci a strcila som si tam teplomer,som myslela,ze je rano a musim merat!!! a asi za 30 sekund mi to doslo! :grinning: tak to je uz sila :grinning:
24. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mali by robiť podla mňa špeciálne teplomery s nejakým oblým koncom, lebo ja som si ho dnes nešikovne dala dnu a dosť to zabolelo... :unamused:
24. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: adu, ty si teda cislo :grinning:

ninka, este sa mi to nestalo :slight_smile: ale meriam len 2. krat :slight_smile: mozno casom... ved uvidim...
dve kamosky mam co pili uplne vela a nevedeli ze su tehotne a vela ludi co poznam splodilo v podnapitom stave... ja si myslim, ze jednorazove pitie az tak neublizi (aj ked su asi aj vynimky) ako keby pila pravidelne, pripadne cely tyzden v kuse...
24. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som veľmi nedisciplinovaná asi teda... :frowning2: My si v robote vždy po jedle dáme 2 dcl sangrie... A večer s mužom na balkóne jedno mochitko... Hanbím sa. Asi s tým musím prestať. A fajčím... Už mi tu asi nikto ani neodpíše... :unamused:
24. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Považuje sa to za požívanie alkoholu denne a riziko?
24. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sa mi o merani snivalo, uz som zacala merat o 2 v noci, no neviem, ale fakt sa musim nad sebou zamysliet :grinning:
Nina.....odpisem...neboj :grinning: mojitko aj ja rada sem tam :slight_smile:
24. sep 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď v tom mochite sú samé zdravé veci: mäta, trstinový cukor, limetka, minerálka... No a poldeci bieleho rumu(viem to je ten ,,zabijak,,) ale má to pol litra, to poldeci sa stratí... :unamused: Ok, nestratí... Som zlá zlá fuj fuj :angry:
A sangria je čisté ovocie... :grinning:
24. sep 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Rosbia, inak ja som mala napr. teraz naposledy, ked som ti pisala o tej zvysenej teplote, ktora sa mi drzala 2 dni spinenie, potom dosla ms a este stale bola teplota hore a az potom klesla. Takze ktovie, deje sa naozaj vselico a kazde telo je individualne, len ti nechcem davat nejake zbytocne nadeje. Ako, ale jasne, ze by bolo super, keby si prave ty bola ta vynimka :wink:
24. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu...mata je strasne zdrava :grinning:
24. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok