Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

rosbia77
24. sep 2009

black - kukla som tú tabuľku HCG a ak som to dobre pochopila, teda čisto teoreticky niektoré ženy v očakávaný deň ms ešte nemusia mať takú hladinu HCG, aby to mohol zaznamenať aj ten najcitlivejší test. Tak ja radšej počkám, kým tá mrcha ozaj nedorazí v plnom rozsahu a ak nie, tak ešte raz testnem, lebo už sa chystám farbiť si vlasy, skočiť do solárka a na budúci týždeň bude u nás oberačka a to je zároveň aj poriadna žúrka, kde sa chľastá od nemlátom do nemlátom 😀 Tak nie že niečo pos..... 🙂

kv3tka
24. sep 2009

presne tak rosbia....niekomu HCG stupa rychlo,niekomu ovela pomalsie....to bol priklad aj mojej svagrinky....na 14DPO nemala ani len tienik....a na 19DPO uz dialnicu 😉

blackrose
24. sep 2009

🙂 rosbia dobre urobis, ak sa ti nerozbehne, tak za 2-3 dni skus testnut 🙂

kv3tka, tak si necham toto nastavenie a uvidim... takze ked som mohla mat na 15 DC, tak som mala aj LF dlhsiu 🙂 juchuuuu 13 DPO 🙂

nina88
24. sep 2009

Ja už som úplne mimo... ☹ Neviem čo riešite ff, nič nerozumiem.... A s tou hladinou je to tak... Ja som bola 2 týždne po vynechaní až vtedy mi ukázal test //... A to bol rapi preg, vraj ten naj... Vysvetlujem si to tým, že po vysadení HAK som mala rozhasený cyklus a ovu bola asi neskoro... Ale tak teraz keď vieme kedy bola ovu, to je o inom... 😉 Ja budem na narodky 13 DPO a testnem...

kv3tka
24. sep 2009

presne a to uz je krasna,ukazkova LF 😉 ....

nina88
24. sep 2009

Ešte 10 dní...

nina88
24. sep 2009

Má význam merať teplotu od 17 dc po napr. 26 dc?? Čo sa tam dá vidieť?

kv3tka
24. sep 2009

vela zien nemeria....meraju len do ovulacie....a potom napr. na 13DPO.....aby videli,ci sa teplotka drzi,ci uz prichadza mrcha....je to na tebe.......a mozes tam napr.vidiet IP..... 😉

kv3tka
24. sep 2009

a co dzou?....jaaaaaaj ta uz pracuje,no idem najst jej grafik 😀

kv3tka
24. sep 2009

dzou tak super....co sa ti nezda???? 😕 teplotky su hore,tak len vydrz uz tych par dniiii 😉

nina88
24. sep 2009

Čo je IP??

kv3tka
24. sep 2009

implantacny pokles 😉 ....ako uhniezdenie vajka.... 😉

nina88
24. sep 2009

Aha... A to sa ako dá vidieť?? Napríklad??

nina88
24. sep 2009

To sa môže stať ten 5-10 deň po ovu??

lubka89
24. sep 2009

ahojte baby ako sa mate?

blackrose
24. sep 2009

dzou stresuje s priamky... ale ked si pamatam, tak aj petulka mala taku priamku 🙂 a kv3tka, nevies ako je s petulkou?? Ako sa ma??
ninka, nemusis merat, ale mne sa paci ako sa ten graf pohybuje 🙂 sledovat to a tak 🙂 a urcite by som nechcela prist o pripadny implantacny pokles 🙂 ako napr. tento mesiac, som sa uz tesila, ze by to mohlo vyjst, ale nakoniec nic 😉 na druhej strane keby som nemerala, tak by som ani nevedela, ze sa nieco deje a bola by som kludnejsie 😀

blackrose
24. sep 2009

ninka, je to jednorazovy velky pokles dolu a druhy den zase spat 🙂 pozri mi do galerie na moj druhy graf. Tak taky pokles ako mam na 12 DC sa da povazovat za IP 🙂

lubka ahoj 🙂

blackrose
24. sep 2009

a vlastne kde sa tula willi??? ze by sa uz pripravovala na snazilkovanie??? 😉 😀 😵

nina88
24. sep 2009

Aha... ďakujem... A to vy by ste vedeli z mojho grafu definovať?? Tak to teda neprestanem merať ani za svet... 😉 Nestalo sa vám, že ste si zle zaviedli teplomer a pichli ste sa? Mne dnes... Au!!! 😠

kv3tka
24. sep 2009

nie,blackrose neviem,co je s petulkou...ale chystam sa jej napisat....co ma nove a ako sa ma 😉
a ako vravis,teda pises....i mne sa paci,ako sa ten graf vytvara,ako sa maluje....preto meriam 😉
........a veru willi????..... 😨 .....k d e s i? 😀
idem ja na chvilku off,este vas pridem pozriet......tak zatial pekny den 😉

nina88
24. sep 2009

http://primar.sme.sk/c/4117142/tehotenstvo-1-tr...

táto stránka sa mi páči... Myslíte, že to s tým alkoholom čo tam píšu je pravda?? Kamarátka bola na žúre, dosť sa opila, ale dosť, neskôr zistila, že v tom čase bola tehotná a je v 7. mesiaci a bojí sa nenormálne... A to jej robili aj amniocentézu, kvoli veku (má 35) a aj tak sa bojí...

aduliak
24. sep 2009

Nina...mne sa to stalo prvykrat, ked som merala, este taka rozospata 🙂 a baby, mne uz vazne sibe....dnes som sa zobudila o 2 v noci a strcila som si tam teplomer,som myslela,ze je rano a musim merat!!! a asi za 30 sekund mi to doslo! 😀 tak to je uz sila 😀

nina88
24. sep 2009

Mali by robiť podla mňa špeciálne teplomery s nejakým oblým koncom, lebo ja som si ho dnes nešikovne dala dnu a dosť to zabolelo... 😒

blackrose
24. sep 2009

🙂 adu, ty si teda cislo 😀

ninka, este sa mi to nestalo 🙂 ale meriam len 2. krat 🙂 mozno casom... ved uvidim...
dve kamosky mam co pili uplne vela a nevedeli ze su tehotne a vela ludi co poznam splodilo v podnapitom stave... ja si myslim, ze jednorazove pitie az tak neublizi (aj ked su asi aj vynimky) ako keby pila pravidelne, pripadne cely tyzden v kuse...

nina88
24. sep 2009

Ja som veľmi nedisciplinovaná asi teda... ☹ My si v robote vždy po jedle dáme 2 dcl sangrie... A večer s mužom na balkóne jedno mochitko... Hanbím sa. Asi s tým musím prestať. A fajčím... Už mi tu asi nikto ani neodpíše... 😒

nina88
24. sep 2009

Považuje sa to za požívanie alkoholu denne a riziko?

aduliak
24. sep 2009

tak uz sa mi o merani snivalo, uz som zacala merat o 2 v noci, no neviem, ale fakt sa musim nad sebou zamysliet 😀
Nina.....odpisem...neboj 😀 mojitko aj ja rada sem tam 🙂

nina88
24. sep 2009

Veď v tom mochite sú samé zdravé veci: mäta, trstinový cukor, limetka, minerálka... No a poldeci bieleho rumu(viem to je ten ,,zabijak,,) ale má to pol litra, to poldeci sa stratí... 😒 Ok, nestratí... Som zlá zlá fuj fuj 😠
A sangria je čisté ovocie... 😀

bibi24
autor
24. sep 2009

Rosbia, inak ja som mala napr. teraz naposledy, ked som ti pisala o tej zvysenej teplote, ktora sa mi drzala 2 dni spinenie, potom dosla ms a este stale bola teplota hore a az potom klesla. Takze ktovie, deje sa naozaj vselico a kazde telo je individualne, len ti nechcem davat nejake zbytocne nadeje. Ako, ale jasne, ze by bolo super, keby si prave ty bola ta vynimka 😉

aduliak
24. sep 2009

mas pravdu...mata je strasne zdrava 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre