• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
Na bolesť hlavy sú super homeopatiká... Zabudla som ako sa volajú... :frowning2: Ale v lekárni ich poznajú... Na tom fičím, odkedy sa snažíme o mimi... :wink:
30. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já bych raději nezačla brát tyhle prášky... bojím se závislosti..

dneska jsme se měli snažit a zas nic... jsem v práci do 2 do rána a manžel vstává v 4:30 na ranní takže nic... :pensive:
30. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Super.Potichučku blahoželám. :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som takto.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
30. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aké prášky? Homeopatiká? Tie nie sú návykové... A sú prírodné... Nič neškodnejšie nepoznám...
30. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj simib... Ty si vo vyšších teplotách ako ja? O kolkej meriaš? A potichučku ďakujem... :wink:
30. sep 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já to mám 100% od páteře a taky od hluku v práci. Máme tam děsný rachot ani se pomalu neslyšíme... no hrůza, kdyby v tomhle mělo jednou vyrůstat moje mimi... narodilo by se hluchý
Nina ja o 7:00
Ja 6:40... to neni taký rodiel... Si proste teplejšia... :grinning:
30. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napísať rozdiel... Nie rodiel... :grinning: Dnes sa mi od rána klepú ruky...
30. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dík,že teplejšia. :stuck_out_tongue_closed_eyes: U mňa sú zatial teploty jak vždy.Nič zvláštne až na to,že my skackajú teraz.Inokedy ich mám skoro rovnaké.Aj Leveretka mala teraz skackavý graf na konci a má +,tak možno. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já měřím ve 4:30
alzbetka ja podobne s tebou 4:45 :wink:
30. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alzbeta pekne skoro.To by som kašlala na meranie.Ja meriam,lebo o 7 stávam a berem malú do školy.Ninka to ti verím,že sa klepú.To je dobré.Ja ti rozumiem,čo si myslela.
30. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já tak brzy protože tak vstávám na ranní a tak když mám volno nebo odpolední tak mám budík, změřím a spím dál... nedělá mi to žádné problémy...
30. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak potom je to OK. :slight_smile:
30. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj ale i tak mám každý graf jiný
30. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kurnik toto bude dlhý deň... Už chcem ráno...:frowning2:
30. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka my skusame 9. mesiac...
puska ja mam pocit, ze tiez mam ten hlien este pred ovu... uvidim ako mi to vyjde tento mesiac. Ale tiez uz ma 3. den tahavy hlien a ovu este nedorazila, tak som zvedava... :unamused:
ninka, prstiky som vyskusala aj ja vcera prvy krat :wink: tak som zvedava, ci to fakt pomoze, pretoze som si pripadala ako debil :sweat_smile: a asi prvy krat v zivote sa nam stalo ze mm nemal vcera naladu a ja hej :grinning: ale to si nemohol nechat ujst :grinning: :sweat_smile:
30. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já myslím že ovulka přichází v poslední den tahavého hlenu
30. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black držím palce, pojdeme všetky za sebou... :slight_smile: A budeme robiť výlety s kočíkmi... Ty z Malaciek to nemáš tak ďaleko... :slight_smile:
30. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alžbetka aj ja si to myslím...
30. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam :slight_smile: :dizzy_face: :zipper_mouth: a ja nebyvam v malackach ale v lozorne, co je blizsie :wink: a do BA budem chodit aj s kocikom pravidelne... ja som viac v BA ako doma :grinning:
30. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbetka aj ja si to myslim, ale ani to mi minule mesiace nevyslo... ale musim sa priznat, ze az tak som sa nepozorovala, preto som zvedava na tento mesiac... ale uz to mam 3. den a pochybujem, ze by som mala taky hlien dlhsie ako 3-4 dni... tak uvidim, ci pride ovulka zajtra :slight_smile:
30. sep 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ovulka bude určite black... Aj // a naše deti budú mať 2 týždne rozdiel a aspoň budem mať niekoho na materskú... :wink: Som si to práve zaumienila a bude... :grinning: Čári mári fuk...
30. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já hlen ještě nikdy nesledovala... jen jednou a to nešlo přehlídnout. Pořád jsem běhala na záchod. Šlo to ze mě úplně samo.
30. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som to nevydržala, v kabelke som mala ešte jeden test (mamatest) tiež slabá druhá, ale viditelná (žiadna lupa nie je potrebná) :grinning: Takže zajtra ráno budem vedieť na 100 %. ak to neboli duchovia, musí byť ráno silnejšia a jasná kolajnica... :wink:
30. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
věřím že tam bude i ta druhá nádherná....
30. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka dakujem :slight_smile: tesim sa :slight_smile:
ninka, urcite bude, ak nie zajtra, tak o par dni urcite... ale urcite bude zajtra silnejsia :slight_smile: ja sa z teba tak tesiiiim :grinning:
Muž keby to vedel, som jasná mrtvola!!! Nenávidí skoré testovanie... Je rozumnejší ako ja :angry:
Keby som mohla tak vás vyobímam... :wink:
30. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok