• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
no sak ja by som hlavne to chcel aby mm isiel na spermio... a tiez asi tak po vianociach... no nevie niekto ako to prebieha to spermio? aby som mu vedela povedat, to sa len do dacoho...sak viete co? a potom oni zoberu vzorku alebo ako?
1. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, ale nemyslim ze by na to prisli :sunglasses: ako????
co sa tyka ze preco mi doktor povedal za rok, bola som chora, alebo prakticky este som, mam zaciatky astmy, to vtedy som mu povedala ze sa snazime o babatko aby mi nedaval nejake take silne tabletky, :angry: a on iba zhodnotil,ze ak sa nebude darit rok to az potom za nim prist,...preto chcem ist na skv, a tam si vsetko somnou overit, ci mam vsetko ok, lebo u gyndy som uz nebola asi 3 roky
1. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej no sak tu to maju tak blbo vymyslene ze sa nachodi na preventivky :angry:
1. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou....spermio prebiehalo u nas tak, ze som isla k urologovi (tam ma poslala doktorka), vypytala som si kelimok (mm na to nemal odvahu :slight_smile: ), musi to prebehnut masturbaciou ( specialne nas na to upozornovali,ze len rukami :grinning: ) a do hodiny prist tam a spravia na pockanie vysledok.... :slight_smile:
1. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no riadna chuj...ovina,s prapacenim :angry:
cloveka poslu ku gynde ak uz je najaka rakovina, idioti, toto tu je velmi blbo vymyslene
1. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Majuska.... a to som si myslela, ze na SK nemame bohvieaku starostlivost, ale ked vidim, co tu pisete, ze ziadne preventivky....sila....
1. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak majus :angry:
aduliak :grinning: :grinning: hej si viem predstavit ze ako sa tvaril ked mu povedali ze len rukou :grinning: :grinning: :grinning: ale koho rukou uz nepovedali, ci?...l;e ok je to tak ako som si predstavovala tazke nic hrozne to on psrvai sak aj hovoril ze ak je to tak tak pojde ak bude treba...
1. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v uk sa nachodi na preventivky??? to je dobra hlupost... to ja na stastie chodim kazdy rok...
spermio vyzera tak, ze tvoj drahy pride k lekarovi, odovzda rybicky do krabicky a ide domo :wink:
1. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nas to bude cakat opat v januari ak sa nezadari.... :unamused:
1. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a moj mm sa tak hanbil, ze musi do kelimka, ze ma pri tom ani nechcel..... :slight_smile: to bol taky maly kelimok, tak ze aby sa trafil :grinning:
1. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to drzkam palceky kazdej aby sme do konca roka kazda jedna uz boli v tom :sunglasses:
vianocny darcek pod stromcek :wink:
drzkajte sa idem ja pomalicky nieco urobit domka, a valim do prace :rolling_eyes:
1. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maj sa krasne Maju :slight_smile:
1. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zachvilu musim ist daco robit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale este sa stavim..
1. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dzou, no teda, teraz len citam, ze teda opat nic? A som naozaj prekvapena, lebo to vyzeralo velmi nadejne :rolling_eyes: A aky zaver z toho vyplyva? Ze sa neda spolahnut uz ani na bt :angry: Vid moj graj, ked sa drzala teplota hore este aj pocas ms...
1. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej...ale mrcha zatial nikde :confused: len som mala spinenie rano nech uz pride ze mam pokoj a zacnem novy cyklus :angry:
1. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou....ty si prekvapila aj mna, som fakt myslela, ze si jasna.... :frowning2:
1. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa prave vratila z obeda :slight_smile: a pozeram, ze ste vsetky zmizli......
1. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde som ja pozerala??? asi som nemala referesh... a vy si tu pisete od 12:38 a ja to nevidim :grinning:
1. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, asi sa neda kricat hop kym nepreskocis... a vazne si asi nemozme robit marne nadeje, ked este ms nemeska... :zipper_mouth: uvidim ako ja budem na tom o 2 tyzdne... dufam, ze ma zase necaka stres :pensive: lebo uz aj teraz sa citim, ze na to prilis myslim, ci sa to podari... :unamused:
1. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu este nakonie ostavam ...idem ku kadernicke ale az o pol piatej...
adi nooo ja somm to tusila...ze to tak dopadne...
1. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dzou, tak ms este neprisla? Tak potom to je dobre znamenie veeeed :wink:
1. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako nieee len rano spinenie a teraz uz nic ani brucho ma neboli co inac mam hrozne bolesti...ale ta teplota tomu nasvedcuje ze pride
1. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou možno by ste sa nemali až tak ,,snažiť,, :wink: Aspoň deň pauza... Ja to mám teraz naplánované tak, že žiaden sex do 12 dc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Muž o tom ešte nevie, ale takto to vidím reálnejšie... :wink:
1. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej sak som uz pisala ze trochu budeme musiet polavit aby mu dozreli potapaci :wink: no co nasla si nejaku dovcu?
1. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...kuk do albumu na moje zatial jedine dieta :grinning:
1. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dzou, a to mas dostat menzes teraz niekedy?
1. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jullie ty aj zijes?dlho si tu nebola...
hej som 30dc rano pokles teploty a spinenie ale uz nic neni :unamused:
1. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej zijem :slight_smile: Nejak som nemala cas na konikovanie. SI skus urobit tes
1. okt 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poviem pravdu ze premyslam nad tym, ale ked ta teplota tomu nasvedcuje tak to bude asi zbytocne...
a ty ako sa mas?
1. okt 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa mam stale rovnake, este furt nic, a tento mesiac ani z toho ani nic nebolo, lebo manzel odisiel do prace pre dvoma tyzdnami v nedelu a ovulku som mala potom vo stvrtok, takze pochybujem, ze tam vydrzali. Takze dufam, ze dalsiu ovulku uz stihne :slight_smile:
1. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok