Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

karolina23
13. aug 2009

ani ja hned nevyskocim doktor mi kazal dat si hore nohy aspon na 15 minut ja aj dlhsie nechavam ale je to taky zly pocit ked to ide von drzim palce aby sa ti splnilo mat babo hadam uz teraz to vyjde nam vsetkym co si to tak prajeme 😎

vrabcek154
14. aug 2009

ahojte kocky, to mi nehovorte, ze ten ovulacny test je nanic ? ja mam cyklus rovnaky, tak uvidim ovulacia vychadza 24.08., tak vam potom poviem, ci test ukazoval spravne

reivka
14. aug 2009

ahojte, inak s tým Jonášom mi to presne ako barchee vychádza, že cez mrchu najplodnejší deň 😀 😀 no blbina jak hrom, ved ako by to mohlo fungovať

pici
14. aug 2009

ahojte . co sa tyka jonasa. myslim ze zakladom jeho vypoctov je pravidelny cyklus. viem ze vyznaci pocas roka vsetky zivotaschopne plody.. dievcata aj chlapcov.... a urci presne den kedy sexovat..
niekto hovori, ze blbost... niekto otehotnel len vdaka tomu.. asi je to individualne a na kazdom ...

mne vychadza podla mojho kalendara plodnych dni dneska ovulacia a podla jonasa som dneska takisto superplodna.. manzel vcera chcel.. hovorim.. nene musime nechat bojovnikov na zajtrajsi vyjazd.. xixi

bibi24
autor
14. aug 2009

Baby, tomu jonasovmu vypoctu neverte, ani ziadnym strankam, kde ti vypocita ovu...To su vypocty len pre zeny, ktore maju ovulaciu a cyklus ako hodinky...len teoreticke veci, prax je uplne ina. 😉

reivka
14. aug 2009

no a zaujimavé je, že jedna baba otehu podla jeho výpočtov, ked jej napísal životaschopný plod a potratila v 8.tt

reivka
14. aug 2009

včera som mala hroznú depku, bola som nasratá až som revala 😅 🙄 ale dnes mi manžel povedal že aj on chce aby sme mali a velmi a hovoril to takými mačacími očami že som mu uverila a trochu ma to ukludnilo že vraj aj on sa trápi 😔 😅 tak sa teším že vlastne obaja chceme a to je základ 😵

pici
14. aug 2009

ja nehovorim bibi ze tomu sa da verit. velmi vela ludom aj pomohol.....

reivka... nepanikar... mas dve zdrave deti...

reivka
14. aug 2009

ano ale mala som mať tretie a nejak to je stále vo mne, nedokážem sa cez to preniesť, ja ho potrebujem 😒

reivka
14. aug 2009

namiesto toho majú z môjho okolia všetky deti také, čo nechceli 😖

pici
14. aug 2009

neporovnavaj sa s ostatnymi. to aj my by sme ti tu mohli pisat ze depkujes a mas dve deti a my ani jedno..
proste si na to svoje tretie stasticko musis trosku pockat.... 😵

reivka
14. aug 2009

vidim že ano, aj to skúšam, len niekedy ma to premôže 😅 ja viem že sa raz všetky dočkáme, len by som rada vedela kedy, čakanie je ťažké 🙂

reivka
14. aug 2009

som rada že sa tu mám vždy s kým "porozprávať", veľakrát mi to padne dobre 😵

pici
14. aug 2009

tak ja som najprv nemohla kvoli skole ... teraz ked mozem sa nedari.. no... nie je to lahke ale depkovanim si nepomozeme.. svokra mi vcera zadrela ci som sa neskusala kontaktovat na tu bylinkarku co o nej bol reflex.. kukam na nu, ze dakujem... ako viem ze v dobrom to myslela... ale tak tiez to fajnovo padlo....

ale dneska budem tetou, a budem mat synovca tak sa tesim. aj manzel aj ked najradsej by sme mali drobca aj my uz doma... ale trpazlivost ruze prinasa a ja verim ze sa dockame...

reivka
14. aug 2009

ano ved ste zdraví 🙂 a to je tiež blbé ked svokra na teba tlačí ešte aj s takýmito vecami 😖 u mňa je to skôr moj problem, že sa nedokážem vyrovnať s tým, čo som prežila, nedokážem si povedať že nevadí ked jedno nemám, ved mam doma už dve, mne záleží na každom dieťati rovnako asi som precitlivelá ked to tak beriem 😖

pici
14. aug 2009

hej najprv vsetci tlacili nech dokoncim skolu a potom vysadim lieky. a neviem co. nech hlavne skolu skoncim . atd.. a teraz kazdy sa zaujima ci uz nie som tehotna? a specialne svokra.. uz ste nieco namiesali? esste nic? ako viem ze fakt v dobrom lebo ona ma zboznuje a vie ako velmi chcem babatko. ale tak sa ma nemusi kazdy tyzden pytat nie?? xixi jej poviem ze cyklus mam 28 dnovy tak neviem hned po sexe povedat ze ci ano alebo nie,????

cakanie je tazke. ja som si myslela ze budem davno na statnice tehotna. ako bude s dovolenkou co som mala zaplatene a nakoniec nic...

ale tak co.. niekto caka cele roky nababo....

reivka
14. aug 2009

ved ano, ale aj mňa sa minule pýtala svokra aj pred švagrinou že či nebude po dovolenke to dievčatko, lebo vie ako velmi chcem a také mi to bolo nepríjemné, som povedala že nebude lebo ani nechceme, že si radšej adoptujem malého číňanka a hotovo 😵

pici
14. aug 2009

tak kamosky sa ma vobec nepytaju lebo tak jedna otehotnela po roku a pol snazenia tak vie ake je to neprijemne ked sa ta kazdy pyta....

bibi24
autor
14. aug 2009

Ja tiez hovorim, ze nechceme...a vobec sa snazim vyhybat reciam typu dieta a kedy a pod. Nemusi kazdy vediet, ze sa nam nedari, neznasam vypytovanie sa. Ked ostanem tehotna, urcite sa to kazdy dozvie, nie? 😉
Veru, cakanie je hrozne...a najhorsie je, ze nevies kolko este budes cakat, nevies kedy sa to podari a ci vobec. 😖

reivka
14. aug 2009

mňa sa nikto iný nepýta, lebo nevedia že ešte chceme

reivka
14. aug 2009

vieš čo? ale teraz v auguste by bolo tiež pekné otehu, také májové bábätko by bolo milé mať 😀 😵 to je jediné pozitívum v tom, že sa to nepodarilo minulý mesiac 😵

pici
14. aug 2009

no nad tym som fakt este nerozmyslala ze ake dietatko. je mi to jedno. po mne alebo po muzovi ked bude je to jedno a to iste. ci bude dievca ci chlapec myslim ze sranda bude tak ci tak...

a kedy bude babatko je mi jedno. ked bude letne tak budem moct chodit na terasy na kavicku... ked bude v zime tak stihnem aspon schudnut do leta kym ludia vylezu xixoi... takze beriem vsetko....

reivka
14. aug 2009

dobre povedané beriem to aj ja 😀

pici
14. aug 2009

ja myslim ze tuzba mat babatko je silnejsia ako pochopenie ze to niekedy nejde tak rychlo ako by sme chceli

vrabcek154
14. aug 2009

nebude vadit, ked som mala teraz nejake lieky, paralen a clarins, mam nadchu, a nahodou sa zadari babo nabuduci tyzden, viem, ze vadi antibiotikum, ale tieto lieky hadam nie ? 😉

pici
14. aug 2009

hadam nie.... skus pozriet na nete letak

kv3tka
14. aug 2009

ahojte...reivka,pridavam sa k Tebe,sice este nekramujem 😀 ,ale teplota dnes klesla a to je znakom,ze je za dverami 😠
no neva....tento mesiac sa mi po prvy krat vypocty od Jonasa krizia s mojimi plodnymi dnami....takze sa nebudeme snazit o 106.....ale o 100-200 😀 😀 😀
a idem Vas docitat,bo som tu vcera trosku chybala 🤐

http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka a este moj graf!!!! 😠

pici
14. aug 2009

ja tym gradom moc nerozumiem.... zatial... este ked aj to by som riesila tak je zo mna psychous.. xixi

kv3tka
14. aug 2009

ja tiez meriam len prvy mesiac....a dalo mi to vela.... 😉
napr.som stale myslela,ze pri mojich 29DC je ovulacia na 15-16DC.....cykly sa mi snazenim predlzuju a meranim som zistila,kedy presne ovulka je..... 😉 ...tento mesiac to bolo an na 23DC!!!

pici
14. aug 2009

ja nemam na to podmienky na sledovanie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre