• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
aaaale do kelu mam to blokovane- v robote sa tam nedostanem
5. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aha takze to mozno ma s tym suvis, asi to bude psychikou, co ma ale trapi viac ze mam akosi malo aj toho hlienu, a pametam si ze ked so bola mladsia tak ho bolo do aleluja-a to mam len 25 rokov.
5. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka tu stranku si prestuduj...je to tam krasne vysvetlene....meranim BT zistis,ci mas ovulku,kedy,aku mas LF....aspon sa uistis,ze tvoje telo funguje....mne to vela dalo :wink:
mne chodila mrcha presne, aj som citila bolesti, mala som uz depku,ze zase nic, a teraz prestalo aj brusko boliet, len tie sliny v ustach, akoby som bola stale najedena
psychika robi svoje.... :frowning2:
5. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nemas este nejaku inu stranku? lebo mam to blokovane a doma internet nemam :frowning2:
5. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa musim priznat ze som z toho dost na nervy, vzdy som si myslela ze ked budem chciet otehotniet ,ze to pojde ako po masle,a teraz vidim ze som sa pekne preratala :unamused:
5. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vrabcek divné divné, ale tak nemusel ti test ešte ukázať... skús o 2 dni...
5. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek a skus nejaku inu znacku testu....
5. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa zmenil cyklus od kedy sa snazime.... :unamused:
5. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludinka...a preco by si to mala mat zablokovane....aha som to zle vlozila...skus teraz: http://merenibt.xf.cz/
5. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas vo firme niektore stranky blokuje administrator- neviem sice preco prave tuto ale zial pise mi ze pristup odmietnuty :frowning2:(
5. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skoda.... :frowning2:
idem ja uz babenky do tej banky....este sa snad stavim pred odletom....zatial papa :wink:
5. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola na obede, kv3tka prajem peknu dovolenku (aj ked pracovnu) :slight_smile:

ludinka... mne sa uplne "pokazila" dlzka cyklu... vzdy som mala 27-28 dnovy a teraz od 25 do 30 je uplne v pohode :unamused: takze asi to robi ta psychika... tiez som zacala s meranim az po 7-mich mesiacoch a som s tym velmi spokojna :slight_smile:

vrabcek no podla toho co popisujes, tak by si mohla byt tehotna... nechcem nic zakriknut :zipper_mouth: ale vraj zvykne byvat taka ako keby kovova pachut v ustach, zvysi sa ti tvorba slin. To mi aj kamoska vravela, ze nestacila pehltat a nevedela ani rozpravat. Tak este vydrz, niekedy sa naozaj na testoch ukaze aj po tyzdni meskania. A neboj, nic zle to urcite nebude... :slight_smile:
5. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj nech už tá hnusoba mrcha dorazí.... :angry:
5. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka a mozno nedorazi :wink:
5. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka a dnes mala dorazit?
5. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes dnes...
5. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidis, stale sanca je :slight_smile: kedy budes testovat opat? :grinning:
5. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to z toho alkoholu mám zastavené
5. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ninka, ked tak si kup mamatest a nie ten rapid, pretoze som uz videla nan viac kritiky, ze skor ukaze mamatest ako rapid, ktory by mal byt citlivejsi
5. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak u mňa aj mamatest /,takže čakám ju zajtra hneď ráno. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa už nebudem testovať... Ja som si istá, že príde...
5. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S tymi slinami to je pravda, ale hned ako bude nieco nove, dam vediet, drzte mi palce
5. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DRžííííME.... :grinning:
5. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja drzim stale a vsetkyyyyyyyyyyyyyyym :grinning: simib to mi je luto :unamused:
uz by to tu niekto mal rozbehnut... asi budem musiet zacat :grinning: :sweat_smile:
5. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black pohodička jahodička. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasneeee, nescvokneme sa kvoli tomu, no nie? :slight_smile: raz to pride.... musiiii :grinning:
5. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojt tak ja som uz sp5t..platila som len £45... a tak som sa nasmiala.... min.tyzden vo stvrtok som si z ebay objednala nove stierace... a teda pridem si po auto a ze slecna ale treba vam nove stierace inak vam nemozem dat papier ze auto preslo :grinning: tak ja ze som si objdenala a mali by prist kazdu chviu najprv trochu vymyslal ze som si mala normalne kupit a bla bla...ale nakoniec mi dal ze auto preslo a ze mi veri ze si tam dam tie strierace....no jasne ze dam pri tej frekfrencii co tu prsi my ani nic ine neostava, sak tie moje stare su uz uplne nahovno a to ich mam len par mesiacov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac ninka drzim palce...a vrbabcekovi...s tebou to vyzera dost zaujimavo :dizzy_face:
5. okt 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doteraz som bola v tom, že mám pravidelný cyklus, ale nemám... som rátala od januára dc: 30,30,29,33,28,30,28,29
5. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok