Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
7. okt 2009

Ahoj adi... No ja som niečo také sto rokov neabsolvovala... Teším... 😉 Som zvedavá na tie kvapky od toho liečitela. Vraj mám vela energie (z tej túžby) dole v panve a preto sa nedarí... Tomu verím...

aduliak
7. okt 2009

pekne ti to vysvetlil... a to je liecitel v Bratislave?

nina88
7. okt 2009

No on je tuším z Trenčianských teplíc... Ale streda,štvrtok (ale len prvé v mesiaci) je v BA. Dedík sa volá... ,,Vygoogli,, to 😉

aduliak
7. okt 2009

jaj...toho poznam.....mojej mami znamy...ja od neho beriem aj na alergiu.... vzdy sa mi pozrie do oka a vsetko vidi....v Trencine je prvy piatok v mesiaci..... velmi si ho ludia chvalia...

aduliak
7. okt 2009

ale kvoli babatku som za nim este nebola....

nina88
7. okt 2009

Fakt ho poznáš? To som rada, lebo som sa trocha bála tie kvapky ,,papať,, Moj muž tomu neverí a povedal, že nech to neberem, že nechce aby sa mu narodilo dieťa s troma rukami, tak ale jeho beriem s rezervou... 🙂

nina88
7. okt 2009

No Adi, tak choď za ním... Alebo počkaj, ako dopadnem ja... 😉

nina88
7. okt 2009

Podla mňa to nemôže byť blbosť, inak by hneď ,,skrachoval,, ale za ním sa ludia idú zblázniť... Ráno o osmej tam bolo už asi 50 ludí a to len začal... Ja mám šťastie, že mám malú, deti berie dopredu... 😉

aduliak
7. okt 2009

v Trencine nanho chodi v priemere 500 ludi za ten jeden den.....poznam ho uz strasne dlho...s mojou tetou (maminou sestrou) sa pozna 30 rokov, takze ho pozna aj moja mama....fakt mu mozes verit....mne dal teraz nieco na tie cysty, aby sa mi netvorili.....moja mama si cez neho riesi vela problemov....este som nepocula, ze by na neho niekto nadaval.....

nina88
7. okt 2009

Joj Adi veľmi si ma ukludnila... 🙂 Tak verím, že mi pomôže a budem poctivo užívať kvapky... 🙂

nina88
7. okt 2009

Len som sa ho neopýtala, či ich možem brať aj po ovu, či nejak neublížia... 😖

nina88
7. okt 2009

A kam ste sa všetky vyparili??

aduliak
7. okt 2009

ja som tu, len musim aj trosku pracovat 😀 som rada, ze som ta ukludnila.... 🙂

aduliak
7. okt 2009

pytala som sa hned rano, ale nikto mi este neodpovedal, tak skusim este raz 😎
moj graf dnes:
http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9 a mam jeden problem......2.10. som bola u doktorky a ta mi tvrdila,ze ovu uz bola - 1.10., preco mi ju ten program dal az na 2.10., ked viem, ze vtedy nebola? 😢

sonicc
7. okt 2009

Caute babule 😀 prave nam pooral dedko zahradu tak som spokojna ze mam o urodu na bud.rok postarane 😀
inak ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/28d484

vrabcek154
7. okt 2009

Baby chhcela som sa spytat, myslim ze to tu aduliacik spominal, ze nebola ani cvicit kvoli uhniezdeniu vajka, hadam nevadi cvicenie, ja som dost aktivny clovek, 2 krat za tyzden aerobik,latino

sonicc
7. okt 2009

podla mna by si sa nemala vobec obmedzovat, ak sa ma mimi udrzat tak sa udrzi aj keby ....keby 😀

vrabcek154
7. okt 2009

ja si myslim, ze pohyb pomoze,

nina88
7. okt 2009

Adi možno kvoli tomu hlienu... Ale ja to tiež vidím na 1.

nina88
7. okt 2009

Vrabcek ja keď som 1. krát otehotnela, bola som nenormálne aktívna... Ani som s ,,tým,, nezaspala, išla som hneď na wc, prípadne sprcha a cvičila som non stop... Aerobic, latino, divadlo, všetko... 🙂 Ja už som si 100% istá, že to je o psychike... Na tej jedinej, by sme mali pracovať podla mňa... A ešte som počula, že je velmi dobré schudnúť, samozrejme iba vtedy, ak je nejaká (aj keď minimálna) nadváha... Tá energia mysle, sa presúva inde... Ja som mala pokus minulý cyklus a neviem prečo, ale nevydržala som, tak teraz nanovo... Zdravá strava, žiadne cukry... 😉

nina88
7. okt 2009

a ešte začínam čítať... Keď mám menej v práci, nebudem na nete hladať všetko možné o tehotenstve, ale budem číatť... Proste treba úplne ten mozog oklamať

vrabcek154
7. okt 2009

no v tom bude nieco pravda, urcite tam hra psychika velku rolu, ja som si stale ratala, ze keby ako to vyjde so skolou, idem si objednat ovu testiky, lebo som nikdy nemala taku krasnu druhu ciarku

aduliak
7. okt 2009

ja chodim tiez na aerobic.....aj bedminton hravam, aj posilka....a tiez sa snazim schudnut, ale vobec to neide.... 😠 a tiez si myslim ako Nina, ze je to "len" o psychike...takze navrhujem, aby sme si liecili jedna druhej psychiku v tejto teme.... 😀

vrabcek154
7. okt 2009

ok, navrhnite nieco,

nina88
7. okt 2009

Vy ste zaujali postoj: ignorujem koníka? 😀

nina88
7. okt 2009

Práve tak rátam, tak tento mesiac sa teším!!! Plodné obdobie mám presne keď sú rodičia na dovolenke a my budeme bývať u nich (strážiť dom) no a ich dom je hotový závod na detičky... moja teta má 3 deti a nevedela otehotnieť (má len 1 vaječník) a vždy otehotnela u nich... 🙂 ja v podstate tiež prvý krát... 🙂 Držte palce baby ide sa na to... 😉 😝

nina88
7. okt 2009

a začnem merať až 10 DC... stačí. potom do označenia ovulky a potom 3 dni pred očakávanou mrchou... SOm zvedavá, či to dodržím... 😉

aduliak
7. okt 2009

Nina...s tym meranim s tebou suhlasim....ja som tiez zacala stresovat, ked som zacala merat 😀

blackrose
7. okt 2009

adi, ja som si ten tvoj graf pozerala, len som zabudla odpisat... 😉 neviem preco ti to vyznacilo takto, ale ty si to rataj od toho 1.
ja si tiez myslim, ze cvicenie nezaskodi. Vsade aj pisu, ked chceme otehotniet, mame mat pohyb. A tiez si myslim, ze viac nam uskodi psychika ako cvicenie. Ja sa skor nutim do nejakeho pohybu, ale som straaaaaaaasne leniva 😖

a baby, ja sem budem teraz tyzden chodit len zbezne... aby som stale nemyslela len na tehotenstvo. Teraz mam pred sebou najhorsi tyzden ☹ tak sem zbehnem vzdy len mrknut, pozdravit a dat o sebe vediet 🙂
Uz mi zacala skola, tak sa budem sustredit aj na nu. Dali nam uz riadne zabrat, milion prac treba vypracovat, prerabame obyvacku, tak dufam, ze na tehotenstvo mysliet nebudem.

aduliak
7. okt 2009

Black....my sme skoro rovnaky den cyklu.... aj mna caka najhorsi tyzden, ale teraz som na tom lepsie ako minule, lebo viem, ze ovulku sme netrafili, takze ani nic necakam 🙂
akurat som sa dozvedela,ze idem zajtra do BA na skolenie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre