• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
ahojte baby, tak ja zacinam novy cyklus snazenia... a len aby ste vedeli, tak som uplne v pohode. Vobec nesmutim a tesim sa na dalsie snazilkovanie :slight_smile:
Inak, mrcha ma prekvapila o 2. hodine v noci :unamused: na stastie ma mm prastil v spanku do hlavy a ja som sa na to zobudila :grinning: a zistila som, ze ma nejako podivuhodne boli brucho. Do 5 min. som dostala... :grinning: mm mi potom na to povedal, ze asi zacitil krv :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ja sa pridavam, ak to vyjde, tak vasich upovedom o tvojom planiku s "hodinovym hotelom pre snazilky" :grinning:

kv3tka, drz sa hore, drzime ti palce :slight_smile:
14. okt 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka ja taky pridem do hotelika...ked to bude fungovat :wink: v kazdom pripade drzim palceky.. :slight_smile:
14. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mate vela prace vsetky, co? pilne pracujete ako vcelicky :slight_smile:
14. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pilne pilne Kati... Mám toho taaaak veeeela... :unamused: Ale aspoň je robota... :wink: Joj baby, tak len držte palce, dnes som 9 DC, od zajtra asi merám...
14. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninus ..ja tu budem mat o chvilu sefa...a aj zajtra cely den...uf bude rusno... :grinning:
14. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka ja som to tiez tak par mesiacov skusala ze som zacala merat len od 9dna do ovu a pak tesne pred mrchou...ale zial mi to nevyslo...tak dufam, ze tebe to vyjde, sem-tam treba aj samu seba oklamat nie?? :zipper_mouth: :slight_smile:
14. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo ti nevyšlo? Ja takto budem merať preto, lebo ma to obmedzuje... Možno nebudem merať vobec, mám 5 ovu testov... uvidím...
14. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byt tehu...ale hej presne ako hovoris..aj mna to niekedy moooooc obtazuje....ale ja som taky nedockavec
14. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...takze zase zaciname spolu novy cyklus, dvojicka moja :slight_smile: ....aj ked mne sa to este poriadne nerozbehlo...takze neviem, kedy mam 1.DC :slight_smile: asi sa idem zkontrolovat na vecko :slight_smile:
14. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak adu 1. dc je podla mňa včera, ale veď to nie je podstatné, nie?
14. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zas lekarka povedala, ze 1 den sa rata, ked zacnes krvacat..nie spinit, nie ked mas bolesti, ale ked uz krvacas... tak teraz neviem ani ja ako to mam brat
14. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiez povedala ze odo dna ked mas riande silnu mrchu od toho dna mas ratat dni....
14. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja s tym problem nemam, mne ked zacne, tak normalne uz hned krvacam... ale adi, ked si vcera spinila a dnes nic, tak vcerajsom podla mna nerataj. Ja by som ratala az od vtedy, ked by som uz normlane bez prestania krvacala. Mozno ked si vcera spinila a dnes nic, tak si tehulka :wink: aj to zvykne byvat.
14. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach joj, tie preklepy :wink: ospravedlnujem sa :grinning: asi sa velmi ponahlam :sweat_smile:
14. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No black ja to mám tiež tak, že ak začnem, tak poriadne... :unamused:
14. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem obedovat... az sa mi nechce ist do tej zimy co je vonku... brrrrr... ja chcem letoooooooo :angry:
14. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V zime sa lepšie plodí.... :wink: :slight_smile: Chlapi nemajú v takom teple zásoby... :wink:
14. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tehula, to nie som...teplota klesla...uz len musim cakat, kedy sa to konecne rozbehne, lebo stale nic :angry:
14. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda :slight_smile: aj sexik je prijemnejsi, ak sa nelepiem :grinning:
adi to je zle, ked vies, ze nic ale stale sa nechce rozhbehnut... hmm
14. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to hrozne.....ja som totizto cakala mrchu az stvrtok - piatok, preto ma to prekvapilo, ze som vcera spinila :cry:
14. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi a este nic nedorazilo?
14. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati...nic :cry: a brucho trochu boli.... :confounded:
14. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi daj graf
14. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som nemerala, som v tych Cechach....takze plati vcerajsi....
14. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm....tak to je divne, asi sa tvoje telo buri, a chce aj ono byt tehu :wink:
14. okt 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chce.... :grinning: asi si dam vecer varene vinko s manzelom :slight_smile: tento tyzden pride uz dnes vecer (akurat, ked sa nemozeme snazit :unamused: )...ale aspon si urobime pekny vecer :grinning:
14. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym smutnym snazilkam, ktorym opat a zasa prisla mrcha prajem pekny den..
14. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kafoditka :slight_smile: aj tebe pekny den...
14. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok