• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
dobre ranko :slight_smile: ja nemam nic nove... zase som v praci a po tazkom vikende (v skole) mam pocit, ze som ani vikend nemala, tak sa mi tu vobec nechce byt.
19. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam v poslednej dobe neskutocny problem s ranym vstavanim...taaak s mi nechceeeee :angry:
19. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Adi... Héééééééj?? :wink: Jasné, ja viem, prinajlepšom chlapec... :grinning: A CELKOM POZITíVNE JE,žE som po ,,tom,, ešte na hodinku zaspala... :wink:
Víkendovali sme ,,nadoraz,, Unavená som, ale stálo to zato... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, tak ta kamoska, co nevedela pohlavie babatka, v piatok porodila a ma dievcatko :slight_smile: a my sme jej vsetci tipovali chlapca :grinning:
19. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam strasne problemy s rannym vstavanim :frowning2: ale strasne..... :slight_smile:
Ninka, ak si potom este zaspala, tak to je uplne najlepsie :grinning:
aj tak vas obdivujem, ze rano mate na take nieco cez tyzden cas a chut :slight_smile:
19. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa cudujem, ze cas, pretoze ja mam tiez rano problem so vstavanim a ak nemusim vstat, tak ma nic neprinuti zobudit :grinning: a vstavam na poslednu chvilu tak, ze vsetko tesne postiham :sweat_smile:
19. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééJ bLACK, tak aj keď nepoznám-gratulujem... :grinning:
No toto bolo výnimočné, včera sme zaspali skoro a muž má posledný deň dovolenky a ráno nemusel vstávať a mne stačilo o osmej a sme naučený sa zobudiť skôr, tak sme to využili... :wink:
19. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou no uvidime co z toho bude nejak neviem co si mam mysliet zatial ako sa inac mate?
19. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ta ninka obdivujem.... mna by nezobudil ani tankodrom:slight_smile: ...ale to len rano , ked viem ze mam vstavat do prace..co sa tyka soboty,ked nemusim vstavat, tak taky problem nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, ale to bolo asi ,,adrenalínom,, :slight_smile: Zmerala som teplotu a hneď som bola hore, keď som vedela kolká bije a snaženie žiadne... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahoj dzou... :wink:
19. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: si fantasticka nina :grinning: :grinning: :grinning: ...som si ta predstavila ako si hned bola hore.....
19. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ahoj :slight_smile: no zatial si ani nemas co mysliet :wink: uvidis tak o 10 dni co si budes myslit :slight_smile: drzim palce, nech sa ti to podari... uz by to tu vazne mal niekto rozbehnut.
19. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem black ale nejak nemam z toho dobry pocit uz zacinam mat citlive prsia takze asi nic z toho :unamused:
19. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, na priznaky vobec nepozeraj, ja by som podla priznakov uz mala davno rodit :grinning: :grinning: :grinning: priznaky ti nikdy nic nepovedia skor ako vynechanie ms... vobec sa na to nesustred :slight_smile:
19. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej black snazim sa ale ked mam citlive bradavky nejak sa to neda prehliadnut :sweat_smile: ale myslim pozitivne ci budem alebo nebudem lebo sak raz budem urcite :wink:
19. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, to je dobre :slight_smile: ja sa uz tiez neznervonujem... a vravim si, ze uz ak nebudem po 12. mesiacoch tehula (co je na konci roku) tak ideme na vysetrenia a to tak ubehne, ze ani neviem... takze uz nejako prestavam stresovat...
19. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak netreba nejak stresovat ale sak uvidim ako budem na tom ked sa bude blizit termin mrchy :slight_smile:
19. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je najhorsie obdobie :unamused:
19. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby presuňte sa už konečne do tej druhej pozitívnej témy... Je tam aj bibi!!! :wink:
19. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aka je ta tema?
19. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
objednávka do vesmíru
19. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to nasla ja som tiez uz rozmyslala nad tym ze tato tema nie je moc plodna :wink:
19. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len pre istotu sme uz v inej optimistickejsej teme Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!!! :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=114971&vGroupOffset=0
20. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.....my sa síce snažime 1,5 roka, ale už strácam nádej a prechádzam do zúfania.....je to strašný zaberák na psychiku.....rozmýšľame nad nejakým centrom.....len akosi nevieme nabrať odvahu
23. okt 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj crazy....nestracaj hlavu...pak si natom istom ako my, taktiez je tomu rok a pol co sa aktivne snazime bez vysledku... :angry: a mala si uz niejake vysetrenia??
23. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj crazy.... nevesaj hlavu.. je nas tu takych viac :wink:
23. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
crazy - to maš v pohodke - aj my sa snažime ešte viac a stale nič a to chodime aj do caru už skoro rok :confounded:
23. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarry mas skvele motto :grinning:
23. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jerry...a vy mate ake vysetrenia za sebou ?
23. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo......len je to horšie mesiac čo mesiac....a už nevladzem...."spracovať" manželovo sklamanie :frowning2:
23. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok