• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
ahoj holky, tak konečně vítězoslavně prohlašuji, že ovula proběhla... :slight_smile:
20. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super hadam sa nieco nalepilo? :grinning:
20. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karolína - teplota 37,0 sa drží celú luteálnu teda postovulačnú fázu...je to v poriadku :wink: držím palce, aby vydržala aj na 37 aj posledné 2 dni pred očakávanou ms :slight_smile:

reivka: ms som mala 8.8. - dnes je to 13 DC ...aha http://www.pregnology.com/pregnancy-test.php?cycle=28&luteal=14&month=8&day=08&year=2009 ... ja mám normálne 28 dňový cyklus, 25 dňový som mala v máji a teraz v júli, jún bol tiež normálne 28 DC...som zvedavá jak to bude v septembri...neviem od čoho závisí, že sa mi skrátili vtedy... :confounded: kedy si mala teraz ms?
20. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej dufam ze sa bude drzat inak ak ti jonas povedal ze mas cez ms plodny den tak to skus mozno ze takto netradicne sa ti to podari skuste a uvidis :grinning:
20. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to tento mesiac znova nevýjde, tak určite to skúsime... :wink:
20. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hej treba to skusit mozno to co sa ti hnusi sa raz oplati zakedy mas ovulku?
20. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehnusí sa mi to, len mi to príde fest nehygienické :confounded: ale je naprd, že neviem, či bude tento cyklus 28 DC alebo zas 25 DC... keby bol 25 DC...tak toho 5.9. by som už teoreticky ms nemusela mať...zvyčajne ju mávam tak 3-4 dni, niekedy aj len 2 ... :confused: ovulku mám práve teraz v týchto dňoch :grinning:
20. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak drzim palce aj si manzelovi povedala ze mas ovulku alebo onicom nevie
20. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík :slight_smile: vie...ale už to vie aj sám :wink: nemusím mu už ani nič hovoriť :slight_smile: včera večer bol fajnučký sexík, tak snáď sa spermijky budú dobre cítiť :grinning:
20. aug 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadam hej neboj udrzia ked ste to nerobili z nutnosti tak sa tam urcite udrzia lebo ked je to z nutnosti tak sa nedari :grinning:
20. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to nikdy nerobíme z nutnosti :grinning: dieťaťko je síce veeeeeľmi chcené, ale nie silené :wink: budúci týždeň nám má prísť orbitrek domov, sa teším :grinning:
20. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my to nerobime z nutnosti ale taky ludia sa nájdu ze musia musia davam tomu volny priebeh a co je to orbitrek?
20. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bris, ty si uz robila test? No, to je naozaj skoro :slight_smile:
20. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orbitrek je taký stroj na cvičenie, kde máš steper a zároveň aj rukami posiluješ :wink: http://www.tvproducts.sk/orbitrek-platinium ... ale iný máme objednaný, nie zrovna tento - to je len ilustrácia :slight_smile:
20. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, povedzte mi, kde ja mam tu menstruaciu? :unamused:
20. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha co budete cvicit cvicit? hm mala by som aj zacat cvicit ale lenivost nadomnou vyhrava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bibi ja ti neviem niekde sa asi zatulala a kolko ti meska?
20. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, podľa mňa počkaj cez víkend a ak nepríde, choď gyndovi.
20. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj vam je tak zle cez ovulaciu, ja sa nemozem postavit z gauca, ovulku mam tieto dni ,ale je to des, nikdy som to tak nepocitovala, bolia ma vajecniky a krize..
20. aug 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je dnes poriadne zle asi z tepla, mám pocit, že sa každú chvílu dogrcám :confounded: jéééj vrabcek, aj ja mám ovulku teraz :grinning: karolina, už musíme, lebo sme volako zleniveli a posilku pri dome nám zatvorili...tak je fajn to mať doma...teraz mi manžel akurát povedal, že zajtra ho prinesú :grinning:
20. aug 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Barchee, ved tak to asi aj budem musiet spravit. Karolina - tazko povedat ci meska, mavam tak 28-31, dnes je to 32 dc, ale len 12dpo. Takze, kludne este moze prist. Len takto som to este nemala...
Aj mne je tak divne Barch, tiez zrejme z tepla.
Ja chodim inak cvicit pravidelne a ked sa neda nic ine, aspon chodim behat :wink:
20. aug 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne je dako divne hrozne ma bolia krize taka tupa bolest a mam pocit zväcsenych prs ale to budu asi hormony neverim ze budem tehotna nemam ziadne priznaky som 5dpo to je asi skoro no uvidim ci pride ms a pred dvomi dnami som mala bt 36,8 dnes som mala 37 no neviem a mozno je zas nieco v ovzdusi
20. aug 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, mě taky začali dnes strašně bolet záda.... fakt děsná bolest... :unamused:
20. aug 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa tak chrbát bolel cez víkend...ani otočiť som sa nevedela :rolling_eyes:
20. aug 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No, mna teda chrbat nebolieva takmer vobec...chvalabohu aspon s tym mam pokoj.
20. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mna bolia krize taka tupa bolest a panvove kosti no des neviem mozno ze som prechladla ale neviem to zatial vysvetlit
20. aug 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zle som napísala...kríže ma boleli, nie chrbát hore :wink: ešte som také bolesti nemala tam, len keď som mala obličky prechladnuté už dááávno :frowning2:
20. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam prechladnute oblicky nejak to necitim mozno som len prechladla urcite je to tím uz ti je lepsie barch?
20. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, barchee ja som mala poslednú ms 12.8. ale už rátam, že aj tento tretí cyklus bude 25 dňový, ked boli posledné 2 :wink:

bibi test ukáže po 15.DPO lepšie tak to skús :wink: 12 je málo
20. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je...ma to nejak prešlo, ale zato ma brucho bolí jak šlak...nejaké ho mám nafúknuté...dám si čierne uhlie :rolling_eyes: reivka....tak jasné, že si menej DC jak ja :grinning: ja som to 25 DC mala ob-mesiac...takže uvidím... :wink:
20. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok