Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

jenniffer001
21. aug 2009

kvetka už jsem o tom slyšela... ☹ nechápu.... 😠

kv3tka
21. aug 2009

to ani ja... 😠 normalne na porazenie....tolko zien tuzi po dietatku roky....a bez uspechu.... 😢

jenniffer001
21. aug 2009

přesně tak.... taky to tak vidim... 😢

kv3tka
21. aug 2009

ako budes weekendovat?dnes je tu neak mrtvo.... 🙄
...ja som si urobila fajn penovy kupel....a teraz voniam ako broskyna 😀 ....zapekam karfiol....mnam to bude vecera 😝

jenniffer001
21. aug 2009

jeee, tak dnes už po druhé ti fakt závidím... jak já bych si dala koupel....!!!! bohužel máme jen malý sprcháček.... 😀 tam si asi moc nepoležím... a ani vody se mi tam moc nevejde.... 🙄
jinak já jsem dneska až do devíti v práci a zítra ještě taky... 😖 v neděli už mám konečně volníčko... 🙂

kv3tka
21. aug 2009

....veru taka vana....to je pre mna jeden z naj-relaxov 😉 ...
tak ty mas opat pracovny weekend.... 😒 ....tusim aj minuly si pracovala...
no my mame konecne volny weekend obaja...dnes som si vsetko popratala....drahy navaril super madarsky gulas 😝 ,tak zajtra uz len oddych....pride sice kamoska na nechty....ale to je pre mna zabava,nie praca 😀

a nedelu,ak by bolo krajsie pocasie....by sme chceli ist na Loch Lomond...teda Lochnesske jazero....ale uz prsi,tak asi z vyletu nebude nic ☹

karolina23
21. aug 2009

je to svina a nech ju postretne ten najhorsi hriech tak toto je sila my co si tak prajeme mat babatko tak sa nam nedari a taka jedna krava ho len tak vyhodi je mi z toho zle fakt ☹

jenniffer001
21. aug 2009

no jo, minulý víkend jsem taky pracovala, ale teď mám jen do soboty, neděle je volná... 😀 kolegyně má dovolenou, tak to za ní tahám já.... nevadí... to už vydržím.! zítra jdu naposled a pak až 7.9. jupíííííííííííííííííííííííííííííí 😝

karolina23
21. aug 2009

kvetka a kde vam prsi na jakej casti slovenska lebo aj u nas na zapade hlásia a zatial sa nic nedeje mi tu mame take teplo juj jak vam zavidim ze mate robotu mna vyhodili s firmy po 2 a pol roku a pol roka mi chybalo aby som dostavala podporu a zatial sa mi nic nedari hladat tak by som chcela ist aspon na matersku ale tu mi daju az po narodeni dietatka ale mne to nevadi tak by som niekam sla robit ale tunak unas nic nieje 😢

kv3tka
21. aug 2009

karolinka....ja nezijem na Slovensku....zijem a pracujem v UK,presnejsie v Skotsku 😉 ....a tu prsi asi 300dni do roka 😠
....no bez prace je tazko,ja si to ani neviem predstavit....planujeme navrat na Slovensko....cakame az sa postasti babatko a vraciame sa navzdy 😅 ....sme tu uz dlhsie,mam narok na podporu i matersku,dokonca sa mi bude ratat z tohto platu tu....takze super

janni...coooooooo??? 😕 az 7.9......tak teraz zavidim ja Tebe.....a strasne moc 😀 😀 😀

dzou
21. aug 2009

aj aj som v UK a stym dazdom... sveta pravda tych 300 dni do roka 😉

kv3tka
21. aug 2009

dzou....pravda,pravda,svata pravda....uz je to na porazenie....tesim sa,az sa vratime naspat na krasne Slovensko a konecne si uzijem krasnu jar,slnecne leto,sychravu jesen a mrazivu zimu 😀 😉

jenniffer001
21. aug 2009

no jooooooooooooo.... jedeme s manželem konečně na naší vytouženou svatební cestu... 😝 těšíme se jako blázen.... 🙂

karolina: cože až po třech odpracovaných letech máš nárok na podporu??????? 😕

dzou
21. aug 2009

my tu ostavame navzdy,mame tu dom takze si musim zvyknit na pocasie, ale tak aspon mame dobru vyhovorku na dovcu do teplych krajin 😀

kv3tka
21. aug 2009

....jenni tak si ju riadne uzite....az sa vratis s // 😉

dzou,ja by som tu nedokazala zit navzdy....na toto si proste nezvyknem a ani nechcem 😖 .....sme sli do sveta len zarobit.....podarilo sa.....kupili sme si bytik,auticko....co-to nasporene je....a uz je cas na navrat...strasne sa tesim,a dufam,ze to tento rok vyjde a vratime sa.....Vianoce uz budeme doma,na Slovensku....konecne po 5rokoch 🤐

kv3tka
21. aug 2009

....no lucim sa s Vami....idem sa venovat milacikovi 😉 ....ved noc je este mlada......krasny weekend papa 😉

karolina23
21. aug 2009

hej jenni u nas na slovensku je to na rit po slovensky povedane no predstav si ze musime mat odpracovane 3 roky az potom daju podporu a ti hajzli z firmy kde som robila mohli pockat ale nie museli ma vyhodit pol roka pred podporou ale zatial si zijeme fajn s manzelom stihame aj prerabat dom ja totiz byvam u svokrovcov ale predtym jak sme sa vzali sme si dokoncili podkrovie taky 3 izbovy byt aj s komôrkov a samoska mame oddeleny vchod cize ked k svokrovcom pride navsteva tak nechodia ocumovat hore ze jak to mame spravene ale ludia su taky dotieravy ze sami zabuchaju asi sme mali dat spravit strmsie schody couz da sa 😀

jenniffer001
21. aug 2009

ty jo, ak to je fakt strašný.... to určitě udělali schválně..!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 my to máme po roce, teda aspoň myslím.... když jsem byla tenkrát na podpoře já, tak se to bralo po roku v zaměstnání....

kvetka samo, že doufám, že přijedu s //.... 😵 tak uvidíme no, už mám po ovu, takže od moře si ho nepřivezu, ale bylo by mi to jedno, hlavně, že by se podařilo... 🙂

jenniffer001
22. aug 2009

tak já přeji všem dobré ráno.... 🙂

kv3tka
22. aug 2009

....krasne sobotne ranko.... 🙂

karolina23
22. aug 2009

uha baby tak tu nikto nieje?

barchee
22. aug 2009

ja som 🙂

karolina23
22. aug 2009

no super vies co dnes som mamky pytala ze o kolkej som sa narodila chcela som si pozriet podla jonasa ako mam plodne dni takze mi to vychadzalo na 19 augusta a potom na 19 septembra no neviem ci tomu mam verit lebo je to asi blbost podla môjho tela to bolo 16 17 no myslis ze sa myli alebo jeho vypocty su pravdive 😀

barchee
22. aug 2009

neviem čo si mám o tom mysleť pravdupovediac... 😕

karolina23
22. aug 2009

ani ja to neviem asi to je blbost podla mna nase telo nam povie kedy je ovulka co ak toho 19 uz nebolo vajko to by som mala mat najplodnejsi den?somarina fakt

karolina23
23. aug 2009

aha asi tu nikto neni idem off

bibi24
autor
23. aug 2009

Babulky ahojte, ja uz som spat. A vy ako? Idem precitat, co ste popisali 😉

bibi24
autor
23. aug 2009

Tu dnes cely den nikto nebol? 😕
Tak vam poviem ako ja...jednoducho, ms prisla. V sobotu, na 34dc a 13dpo...cize ovulka bola urcite posunuta a tym padom aj cely cyklus. Ziadne tehotenstvo sa teda nekona a stresovala som ako vzdy zvytocne.
Aj ked som to viac menej cakala, celu sobotu som bola z toho mimo. Ani nie tak smutna, ako som sa trapila, ze to zase nevyslo. Pytam sa sama seba dokedy to takto este bude?? Kedy sa podari aj mne? A ked sa nedari, tak preco? A co ked sa nebude darit este dlho? Ach jaj baby, asi to poznate aj vy. Ale niekedy je to na nervy.
A este som sa uzasne potesila, ked som si vypocitala, kedy bude dalsia ovu...prave vtedy, ked budeme obaja s drahym cely tyzden rozlieteni a tak neviem, ako bude realizovat sex 😒 Ja mam nenormalnu smolu. 😖

barchee
23. aug 2009

ahojky, ja sa dnes v sprche zase klasicky vyrevem.... boli sme u našich a babina zase dala nejaké pikošky a jedna baba odtiaľ z dediny, ale o 3-4 roky mladšia odo mňa je tehotná a plus ešte 2 ďalšie...baby, mňa porazí už...to je tak k.revsky NEFÉÉÉÉÉR !!!!! Také trkvasky otehotnejú!!!!!!!!!!!!!!!! Božeeeeeeeeeeeee, kde máš oči?????????? ...vlastne aj preto v neho neverím 🙄 je mi na sračky, chce sa mi revať, mám nervy.... bibi, je mi ľúto, že ms prišla ☹

dzou
23. aug 2009

presne tak sa aj citim ked tu vidam mlade 16-17rocne tehotne a este v uplnom klude fajcia,ze ako je to mozne ze taketo v podstate este deti tak lahko otehu a normalna zena co uz je aj zabezpecena a ovela lepsie by sa vedela postarat o to mimi nic 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre