Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

karolina23
1. sep 2009

lebo na mne to nefunguje a nema to zmysel ked raz vstavam rovnako a inokedy o 2 hod. neskôr tak to nema zmysel a kvôli tomu nebudem nastavovat budik ked niekto vstava pravidelne v tu istu hodinu tak hej proste ja sa potom zbytocne stresujem a nerobi mi to dobre na psychyku nechcem kvôli tomu ist na psychyatriu sme sa rozhodli ze davame bodku za snazilkovanim ked to ma prist tak pride

dzou
1. sep 2009

tak karolinka si sa dobre rozhodla, a uvidis za chvilu bude tehu ani sa nenazdas 😉

dzou
1. sep 2009

a kde je bris? dnes tu ani nebola sa mi zda... dufam, ze je vestko ok

kv3tka
1. sep 2009

....teplota funguje na kazdom.....a keby si merala tak by si vedela,ze aj na Tebe 😀
ale mas pravdu,chce to disciplinu....ja mam denno-denne nastaveny budik na 5.00h....zmeriam...ak treba ist do prace,vstanem....ak je volno.....zmeriam....a spim dalej....a ked vstanem pozriem aku teplotku som namerala 😉

ale je fajn,ze sa nato nebudes tak sustredit.....a nechavate to na nahodu....
podla mna,meranie nie je stresujuce....stresujuce je skor nahovaranie a hladanie priznakov tehu....pred ocakavanou mrchou 😉

karolina23
1. sep 2009

dzou ved môzme byt narovnako vies mozno tebe to pomôze meranie teploty neviem ja musim skusat vzdy nieco ine mne sa to neoplati ked lubim spinkat a inokedy zas vstavam skôr to dufam ze sa to podari ak si to budem moc zelat mozno ze sa mi to splni a aj tebe a budeme narovnako tehu 😅

reivka
1. sep 2009

ahojte 🙂 kvetka no ja som depkovala, potom som bola týždeň na dovolenke a potom som zase trochu depkovala, tak som si povedala že nebudem nikdy tehu a hotovo

karolina23
1. sep 2009

aj to je pravda ale mna vsetko stresuje ale radsej toho upustim vies mam vzdy taky pocit ze mi telo hovori aby som nepozerala na priznaky ono to pride samo tak sa uz nesledujem uvidime ci to pomôze 😀

karolina23
1. sep 2009

reivka prestan aj ja som depkovala aj plakala ked to nevyslo neboj musi to vyjst urcite vyjde

reivka
1. sep 2009

jaaaj o príznakoch mi nehovorte, mne už z toho tak šibe, že si vidím príznaky aj ked keksík ako keby tento mesiac ani nebol

kv3tka
1. sep 2009

jeeee reivka ahoj.....
dufam,ze depka uz pominula....a si v pohodke....takze nove predsavzatie....nebudes tehu a hotovo 😀

reivka
1. sep 2009

kvetka! 😀

reivka
1. sep 2009

tuším tu už všetky doradu vyplakávame 😝

karolina23
1. sep 2009

no mozno budes tehu ked to nebudes chciet aj ja som natom rovnako priznaky uz vidim vsade aj ked niesu uz aj mne z toho sisi

kv3tka
1. sep 2009

...a ja sa vobec nesleduj.... 😉
pretoze si myslim,ze tie prave priznaky pridu az neskor....az ked je vajko pekne uhniezdene a napojene na maternicu.....takze az po vynechani mrchy a pozitivnom tehuteste 😉

vela zien pise,ze priznaky su ako PMS.....tak co,pravidelne mam pred mrchou mliecny vytok,pravidelne ma bolia prsia....cele podbrusko.... 😒

reivka
1. sep 2009

ja už ked si vidím príznaky tak si hovorím, že som určite chorá alebo mi niečo je ale určite nie som tehu, ved je to nemožné

karolina23
1. sep 2009

aj mna zacali pred ms boliet prsia a brusko a v zivote som to nemavala neviem preco teraz

kv3tka
1. sep 2009

ja nevyplakavam...... 🤐 ja som stastna,ze som zdrava,ze sa milujeme,ze po babatku obaja velmi tuzime....a ze moje telo funguje tak ako maaaa..... 😀

reivka
1. sep 2009

nooo pekne lenže mna nikdy nebolia prsia ani brucho teda akurát teraz brucho 😅

karolina23
1. sep 2009

ved to mas pravdu kvetka hlavne ze sme zdrave a babo raz urcite pride

reivka
1. sep 2009

no kvetka moje telo nefunguje ako chcem teda, lebo to by bolo tehotné 🙄

kv3tka
1. sep 2009

....a viem,citim ze moje tehotenstvo je uz za dverami..... 😵

reivka
1. sep 2009

no ja ani to necítim, že by bolo tehotenstvo aspon za dverami, ja ked vidím tehotné stále okolo seba, tak moje tehotenstvo asi nabralo iný smer ako malo

kv3tka
1. sep 2009

....aj to bude reivka..... 😉
...zatial budme vdacne,ze nemame vaznejsie problemy....a mame krasne ovulacne cykly 😉

reivka
1. sep 2009

a ktovie či mám ovulačné cykly????? haaa????

kv3tka
1. sep 2009

....co ti nato poviem......MERAJ....A UVIDIS......to je jedina istota 😉

reivka
1. sep 2009

no možno sa na to dám, lebo teraz začnem od zajtra vstávať podla budíka, ale neviem to ešte zapisovať na fertility, asi sa naučím, len jeden háčik to má - ked budem vedieť že mám ovu a mm sa nebude chcieť tak budem mať len väčšie nervy až ma trafí z toho, takto neviem ani kedy mám mať stresy 😀

reivka
1. sep 2009

kde je moja barchee ešte skladá police ? 😀

reivka
1. sep 2009

baby čo hovoríte na tie čierne morbídne kočíky čo všade vidím?

kv3tka
1. sep 2009

s fertility ti pomozem.....ak nebudes vediet,kludne napis IP....a poradim 😉
....a s tymi manzelmi je to tazke....nie vzdy sa chce....nie vzdy je chut....a sex na povel kazdeho nelaka 😀

idem ja off....papa zajtra 😉 alebo niekedy....good bye

reivka
1. sep 2009

ok tak počkam po mrche a začnem merat? či kedy sa začína asi vtedy tak ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre