• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

25. januára 2013 
Baby taky krasny sen sa mi snival, mala som na teste // ciarky,ani zobudit som sa nechcela. Uzivam ten gynex aj cajik na plodnost mi prisiel. drahy sa len cuduje, co to vsetko musi preberat z posty. Pomohol vam Gynex na mykozy ? ja som ich mala v poslednom case stale. Aj teraz citim trochu palenie, neviem ci si to nahovaram ... :slight_smile:
11. sep 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, a gratulujem samozrejme vsetkym tehulkam, som tu dlhsie nebola ... :wink:
11. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vrabcek... skoda ze to bol len sen, ze? :frowning2:
11. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka,tak si uzi dovolenku....hned by som sla do Tatier s Vami :wink:

ahoj vrabcek....tak to ti verim,ze sa ti nechcelo vstat.....a s tymi mykozami ti ja neporadim....ja som to este v zivote nemala :zipper_mouth: ....mne sa ta pliaga neako vyhyba
11. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Nina...bodaj by si mala pravdu :slight_smile: ja by som bola hadam najstastnejsi tvor pod slnkom :slight_smile:
ahoj vrabcek...
mne na mykozy pomohli take cipky...Gyntima sa to vola...
11. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:dobre ranko:slight_smile:
11. sep 2009 o 10:05  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (17. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak lubka co,vyspinkana :wink: ....mas aj neake tehupriznaky???
11. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gyntima cipky este nemam, u mojho doktora cakam v ordinacii aj 4 hodiny, a vobec sa mi tam nechce, ja pouzivam aj rosalgin myslim tak sa to vola, dakujem za radu
11. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko lubka.. tak ako sa dnes citis? :slight_smile:
11. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak ziadne priznaky este niesu a citim sa fajn
11. sep 2009 o 10:15  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (17. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a co ta fotecka.....inak ahoj.... :grinning:
11. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si myslela ze ste si ma ani nevsimli ze som tu.... mam inu ..idem vyskusat...
11. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Kati...aka pekna fotka! si fesanda :slight_smile:
11. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej.....vidime Katku.... :grinning: super....
11. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: juuj myslim ze az tak nie aduliak :grinning:
11. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek...myslim, ze tie gyntima cipky sa daju kupit aj bez predpisu....pocuj a tvoj doktor nema taku moznost, ze za poplatok ta zoberie na presnu hodinu?
ja tu len tak odskakujem....drahy robi poriadky v zahradke a ja varim....kuriatko na smotane s kolienkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som dostala strasnu chut....
Kv3tka....ze by ti zacinali nejake tehu chute? :slight_smile:
11. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cakat v ordinacii 4hodiny.... :angry: u mojho sa objednava presne na hodinu....este sa mi nestalo,ze by ma zobral neskor,skor naopak :wink: ...a ked som neni objednana,povie,ze si musim pockat....no a najdlhsie som cakala polhodinky..... :dizzy_face:
11. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vrabcek, ja som mala tieto problémy stále a zistila som úplne banálnu príčinu... Alergia na prášok a aviváž... Kúpila som si sprchový gel laktacyd ultra (ten je silnejší-nový) a zmenila prášok na ekologicky od firmi Amway, to isté aviváž a 3 mesiace neviem čo je to pálenie ani nič podobné...
11. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka....to ja mam stale take chute....vcera to boli kysle rybicky,dnes rano tuniak a uz par dni kazdy vecer zajedam slane tycinky s milkou-cokoladou :grinning: ....ale to mavam bezne pred mrchou :wink: ....som ako vysavac :grinning:
11. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete nahodou niekto nejaku stranku kde by som sa dozvedela o tehotenstve viacej?
11. sep 2009 o 10:44  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (17. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam nejaky sprchovy olej, ceska znacka - aj s tea tree, ci co, ten prasok skusim. Gyntima cipky som uz volala , pojdem po praci hned kupit.kde si kupila Amway - tesco.. ? mna to v poslednej dobe dost trapi, a ked chceme skusat babo, tak jasne ze ani chut nie je. Skusam gynex, nechcem lieky.
Doki ma nezoberie na hodinu, aspon neviem, objednane su tam aj 2 mesiace vopred.
11. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kv3tka....nestras.....ja ti tento mesiac verim, ze to vyslo!!! :sunglasses:
Nina...aj ja pouzivam Lactacyd...ten klasicky, ale mam v plane kupit ten ultra, ked miniem tento...nedam nan dopustit...
11. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....aj moj drahy veriii :grinning: ,tak aspon nie je sam :grinning:
ja pouzivam FEMFRESH....http://www.femfresh.co.uk/ ....ale neviem,ci sa da kupit aj na Slovensku...pouzivala som aj Lactacyd,ale ten Femfresh mi vyhovuje viac..... :wink:
11. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie co?
11. sep 2009 o 10:54  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (17. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja si tu fotku neskor vymazem..aby ma tu nenasiel manzel..ja len aby nebolo zle..OK?
11. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko lubi sak si vygoogli je ich plna kopa :wink:
no my sme vcera mali teda debatu...bolo to dost zaujimaveeee ale tak vyzera ze som si to obhajila a snazilkujeme dalej :grinning:
11. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...katka myslis,ze by manzel navstivil tuto stranku :confused: ....no mojho by to ani nenapadlo :grinning:
....by mu vadilo,ze si pises so snazilkami???
11. sep 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manzel je PC profik...a myslim ze by mu to asi vadilo
11. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok