Snažíme sa o bábo. Po akom čase mi test ukáže, či som v tom?

vikihassan
16. máj 2020

Ahoj babi, chcela by som sa spýtať, od začiatku mesiaca sme sa začali snažiť o bábo, tak 10. som mala plodné dni, ja sa fakt moc moc neviem dočkať uz som si spravila jak nenormálna 3 testy ale všetky boli negatývne, prosím vás ukludnite ma že to je normálne a po akom čase mi asi test ukáže či som v tom? Ms mi má prísť 24. , ale tak este raz ja sa proste nemožem dočkat 🤦🏻‍♀️

denden77
16. máj 2020

@vikihassan skus vydrzat do terminu MS 😉 drzim palce 🍀 a hlavne kliiiidek 😊

vikihassan
autor
16. máj 2020

@denden77 dakujem moc moc ❤️ snazim sa 😂

tamvtme
16. máj 2020

Hlavne sa ukludni a tak to neprezivaj... Snažíte sa len jeden cyklus... Ak sa vám nebude nejaký čas dariť, tak sa s takýmto prístupom zbláznis 😉

michaella24
16. máj 2020

Vážne, ukľudni sa. Nič neurýchliš svojím správaním, a ak to nevyjde, budeš sa len zbytočne deptať kvôli tomu. Netestuj sa ako nenormálna (tvoje slová), nehľadaj zbytočne duchov a vydrž aspoň do dňa očakávanej menštruácie. Myslím to ako naozaj dobre mienenú radu, aj ja som sa hrozne tešila, keď sme dali bábätku zelenú a prvé dva razy nič, aj som si poplakala. Dala som si facku, nech mi nešibe, že bábätko príde, keď bude chcieť a pri najbližšej možnej príležitosti som si našla krásne dve čiaročky. Chápem, že sa tešíš, ale kľud 😉

greta2017
16. máj 2020

@vikihassan sme v tom spolu 😀 tiez sa len tento mesiac zaciname snazit a uz som si dnes robila test ci naaaahodou 😀 MS ma prist 27.5 tak som si povedala ze dovtedy musim vydrzat a hlavne sa inak zamestnat a nemysliet na to. Tiez sa neviem dockat ale ked si predstavis ze niektore zeny sa snazia roky a nic... :-/ na nete som citala ze normalny cas snazenia u ZDRAVEHO paru je 6-12 mesiacov... cize asi tolko. Bola by som stastna prestastna keby sa nam to podarilo cim skor. Drzim ti palce ! 🙂

sense
16. máj 2020

Hlavne klud.....zakazdym ked budes mat nitkanie kupit a robit test pred ms daj tu sumu do pokladnicky na vybavu pre dieta....

Aj keby sa hned zadarilo tak aj to vajickobpotrebuje cca 7dni cas aby sa uhniezdilo.... a testovat sa 8 dni pred ms je ozaj velmi skoro

minka432
16. máj 2020

Ahoj 🙂 Poznam presne tvoje pocity..ja som bola tiez taka..nedockava. A este kolko penazi som dala na testy 🤦🏻‍♀️
Ja som si robila test na 3 den meskajucej menstruacie.
Test som si kupila clear blue s indikatorom tyzdna ..najlepsi test (a kupuj si ho cez net a daj si dorucenie v lekarni alebo na adresu..super vec a esetris peniazky 😁)
Drzim palce..nech to vide 😘😘😘☺️🍀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikihassan
autor
16. máj 2020

@bambulienka25 Toto mi hovorila aj kamaratka ale snažím sa byť pozitívna a čím viac budem chcieť, tým si to rýchlo pritiahnem do života 😍 ja rozmýšlam takto❤️

vikihassan
autor
16. máj 2020

@minka432 Ahoj haha 😁 ja od 10. som kupila už tri ,ano tie blue co pises , u nas vo Viedni v lekarni stoji 25€ tak si to predstav 🤦🏻‍♀️😂Ale hej musim sa trosku skludnit 😁 Dakujem 😘😍

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikihassan
autor
16. máj 2020

@sense Ano to som citala akurat ze to trva kym sa to umiestni ci dozrie ci ako to bolo tak som sa trosku skludnila potom haha 😁 To je fakt dobry napad za kazdy test by som dala so pokladnicky 😍

vikihassan
autor
16. máj 2020

@greta2017 Fuhh ani mi nehovor take ze 6-12 mesiacov 😂 ja len dufam ze patrim medzi zeny ktore sadnu na mokru servitku a otehotneju😁 zevraj mama bola taka tak dufam ze aspon to mam po nej haha😂No s testami musim aj ja prestat, dneska som spravila 3. ale uz nebudem musim pockat ms🤦🏻‍♀️ kamaratka mi dneska hovorila ze oni sa uz vyse roka snazia o babo to ma tak vystrasilo musela som si spravit test 😂Dufajme obydve ze sa nam to cim skor podari a dakujem 😍 aj ja drzim palce 😘❤️

vikihassan
autor
16. máj 2020

@michaella24 Ano ja viem mas pravdu, uz aj moj muz mi hovoril nech sa do toho tak nevzivam, lebo o co viac sa do toho budem vzivat o to viac budem sklamana ak by to nevyslo 😞 Takze uz sa kludnim trosku a cakam na ms 😁

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikihassan
autor
16. máj 2020

@tamvtme Ano ja viem vsak toto , ale tak urcite kazda ma chape aka radost to je a clovek sa nevie dockat

vikihassan
autor
16. máj 2020

@bambulienka25 Ja nesnivam za to kukam aj na tu realnu stranu ale tak budem radsej pozitivna jak sa deptat ne? 😁

vikihassan
autor
16. máj 2020

@bambulienka25 Hej? som myslela ze zo je rovnake ale kuknem diki❤️

vikihassan
autor
16. máj 2020

@bambulienka25 Ano toto som tiez uz pocula nieco v tom je

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
16. máj 2020

Kľud, veď jeden cyklus absolútne ešte nie je ani snaha, upokoj sa. Test rob po meškani ms, skôr veľmi to význam nemá a skutočne sa ukludni, lebo aj bude tam jedna ciarka, zosypes sa. To v dobrom ti radim, ok, moze vyjsť na prvý sup, ale keby nie, tak s tým stresom budeš o chvíľu klbko nervov, akurát sa "telo zablokuje"

minka432
16. máj 2020

@vikihassan skoda ze nechodis na sk..alebo ti to niekto neposle..ja som to riesila cez dr max onlinee.a posla na adresu. Mne to inak vyslo az na druhy pokus 😉 resp.mesiac..ale cloveka napada vzdy same chujoviny..uz som si myslela ze som nepodna..a bla bla.. drzim palce..a skus sa odreagovat trosku ☺️😊😍🍾🥂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatisna
16. máj 2020

A ovulacny si si robila? Ja som mala pravidelne krámy ale dosť mi skákala ovulka. Potom raz muž išiel na sluzobku ale akurát keď som mala mať plesne dní mal byť preč tak hovorím že poďme,možno plavci prežijú dlhšie a vyšlo to. Myslím že nie plavci ale ovulka bola skôr...

vikihassan
autor
16. máj 2020

@tatisna Vies co ja to aj uplne citim ked mam ovulacne, brucho ma boli zle mi je atd, a uz dlho pouzivam apku na ktoru sa dost spolieham tak dufam ze som chytila dobre dni😁

mirkava
16. máj 2020

@vikihassan 😊 zlata 👍🤗

bona69
16. máj 2020

@vikihassan želám ti aby ti to vyšlo na prvý krát, ja som bola tiež pozitívne naladená, tiež som si myslela že budem po mojej mame, čo presne ako píšeš sadla na servítku a bolo, a hold, na dve čiarky som čakala rok a pol, keď som už prestala dúfať a vypustila to z hlavy

vikihassan
autor
16. máj 2020

@bona69 ja viem akoze pocitam aj stym pomaly ze to nemusi byt hned ale tak tesit sa tesim moc a uz sa nemozem dockat kedy uvidim dve ciarky 😍 Dakujem ti , a ano vela som uz pocula aby som na to nemyslela vtedy to pride samo a nebudem to cakat a bude z toho tak este vacsie stastie 😍 Pocuj ty sa volas vazne bona? z mojho druheho mena mam prezivku Bona 😁 z Valbona

vikihassan
autor
16. máj 2020

@mirkava ❤️❤️😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre