Snažíme sa o dieťa. Robíme to správne?

lydia1995
1. jan 2021

Ahojte mam na vás takú zvláštnu otázku no dúfam sa my nevysmejete.
S priateľom sa snazime o dieťa už vyše 2 rokov a v poslednej dobe intenzívnejšie. Partner už bol na vyšetrení všetko má v poriadku ešte ja pôjdem za pár týždňov na kontrolu ako to je presnejšie somnou.

Ale k veci, keď dokončíme pohlavný styk ktorý má polohu misionár, tak som si není istá ci ma sperma vytiecť alebo zostať všetko vo mne? Áno dosť blbá otázka len ide o to ci mam zdvyhnut zadok tak aby nič nevytieklo alebo je to normálne ze niečo vytečie a niečo nie.
Ci nahdou není chyba v tom ze to vytecie a malo sa dostane dovnútra a pokaždé zdvihat nohy mi príde niekedy zbytočne lebo keď vytiahne nadobicko a aj tak vytecie niečo zo mna a aj niekde som čítala že to vôbec nepomáha zdvíhat nohy písala jeden doktor na internete ze co sa ma dostať dovnútra sa aj tak dostane.

leuska1991
20. okt 2022

@lydia1995 ahoj,podarilo sa otehotnieť?❤️

lydia1995
autor
9. nov 2022

@leuska1991 ahoj bohužiaľ nie zistili mi na klinike ze prirodzenou cestou nemôžem otehotnieť, tak chodím teraz na kliniku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre