Snažíme sa o dieťatko 2018

dkzuzana
18. júl 2018

Ahojte dievčatá, zakladám diskusiu vo viere, že sa tu budeme podporovať a čo najskôr otehotnieme. Budem rada, ak sa predstavíte a napíšete svoj príbeh. Ja začneme teda mojím:
O bábätko sa snažíme od októbra 2017, po niekoľkých návštevách u svojho bývalého gynekológa a so žiadnou zmenou a prístup, ktorý mal, som zmenila gynekologičku. Tá mi zistila endometriózu na ľavom vaječníku. Ešte nás čakajú ďalšie vyšetrenia, dúfam, že čo najskôr. Verím, že to zvládneme a verím v silu a pozitívnu energiu, aj keď to je niekedy veľmi ťažké. Tak si ju tu navzájom predajme 🙂

daniela2227
6. jan 2019

@monika20111990 hlavu hore..nesmieš sa tomu tak poddavat...pre kazdu snažilku je to ťažké.. ver mi..my sa snažíme cez 4 roky..síce už deti máme.. ale ta tuzba je strasne velka..A s každým ďalším sklamaním je to ťažšie.. zvlášť keď ešte aj vek ide proti tebe

zuzik1985
6. jan 2019

Ak by sa náhodou niekomu zišiel,mám zvyšný Duphaston,ktorý by som poslala za poštovné 🙂

zoja82
6. jan 2019

@monika20111990 ahoj, som na tom presne ako ty, tiez dva roky, ale aj tak s malymi smutkami verim, ze to musi prist. Tiez mavam dni, ked som na dne, ale vzdy sa nejako nakopnem.

miza88
7. jan 2019

@butterfly333 @daniela2227 Baby, brala som ho normálne celý cyklus. Ale hneď ako som zistila že som tehu, som ho vysadila. Plus do ovulácie som pila alchemilkový čaj. 🙂

butterfly333
7. jan 2019

@miza88 ďakujem

minicka20
7. jan 2019

@zoja82 Ahoj ja som na tom tak už takmer 3 roky. Modlim sa aby to tento krát už vyšlo aj keď sa veľmi ako tehotná necítim :/

zoja82
8. jan 2019

@minicka20 my zeny sme strasne silne, lebo dokazeme popritom, ze kazdy mesisc riesime ovulaciu a menstruaciu a nase smutky, este dokazeme fungovat v praci a aj doma a to vobec nie je lahke

kristyyn
20. jan 2019

@dkzuzana držim silno palce určite sa to podarí ja a pristel sme tiež vraveli chceli by sme ...pisala som aj som posielala fotky ze sa to konecne podarilo no bohuzial spontane som .....no vcera som si vravela ze skusim test prostel mi vravi ze som pribrala a veru 3 testy // ciarky uvidime v piatok idem ku doktorovi som zvedava co mi povie

evinkamaminka
14. feb 2019

Dievcata,pozrite na fly studio Poprad, alebo https://www.mirunka.sk/l/yoga-retreat-na-ibize/
mame tam plagatik ohladom pobytu na Ibize. 5.5-12.5 . Venovat sa budeme hormonálnej a fly yoge. Je to pre vas idealna príležitosť prekrvit organy.....

999k
23. máj 2019

@junovedievca ahoj ak sa mozem spytat ako si dopadla? Podarilo sa Vam babätko? Ja som mala tiez endometriozu asi zhruba pred 7 rokmi a podstupila som laparoskopiu. S priatelom sa snazime o babo asi vyse roka a zatial neuspesne

junovedievca
23. máj 2019

@999k ahojky nie nepodarilo a nedari sa.ale momentalne som v takom stadiu ,ze to nechavam tak.stresy v praci,vsetko sa nakopilo takze neriesim nic.je mi smutno ale co uz aj taky je zivot.davam si pokojne keto a v septembri zase zajdem ku gynekologovi,ci daco nenavrhne.umele nechcem,ale asi to bude posledna moznost ak sa nejako ja vnutorne na to nastavim.

999k
23. máj 2019

@junovedievca to ma mrzi, ale vsetko chce svoj cas a pride to presne vtedy ked to bude mat prist a bude na to clovek pripraveny. Aj ked si myslis, ze si uz pripravena tak mozno to tak este nie je. Ja sa snazim takto mysliet a moc tomu nepodliehat, lebo by ma asi z toho preplo 😂 a tak dopadnut naozaj nechcem. Tiez mam v sebe tuzbu po dietati, ale tak este asi nenastal ten spravny cas. A tak ako vravis co sa tyka umeleho tak to by som ja absolutne neriesila! Je to zasah do prirody a vela krat som pocula ze povedali ze nikdy nebudu moct mat dieta prirodzenou cestou a proste to prislo. Vies davam si otazku ze ako to je teda mozne, ked to doktori vylucili? Ja verim tomu, ze vsetko chce len cas a pride to ked to bude mat prist. Tiez mam aj take ze co by som dala za to aby to uz bolo, alebo mam obavy v sebe ze co ked nikdy to nepride, ale hned sa snazim tie myslienky vymanit z hlavy a snazit sa mysliet pozitivne! Verim tomu ze to u teba pride coskoro, mozno skorej ako si myslis 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre