Snažiť sa o dieťatko v 39?

mirkava
12. feb 2019
Caute baby, mamicky. Mam 39 v Maji 40. Mame jedneho synceka ma 5 rokov a stojime pred volbou ci este skusit mat dalsie. Chcela by som len vase skusenosti. 😉😊. Dakujem
willino1
12. feb 2019
ja som rodila svoje prvé deti (dvojičky) ako čerstva 40-tnička.... takže môj názor, že pokiaľ chcete, nič vám nebrani, prečo nie 🙂 nebudete ďalšieho pol života ľutovať, že ste to neskúsili... inak materstvo v 40-tke nie je nič katastrofalne... aspon ja som na nič neprišla... 🙂
maminuska
12. feb 2019
@mirkava ja mám posledné babenko v 43 rokoch , dá sa to prežiť v zdraví a pri zmysloch 🙂
mirkavaautor
12. feb 2019
@willino1 jeeej to je krasne... mam obavy z nocneho vstavania a celkovo... mozno o tom len vela rozmyslam..... 🙄
kikulienkadd
12. feb 2019
@mirkava ...tesne pred 38.narodeninami sa mi min.rok narodil 3.syn,má 7 mesiacov a ja stále uvažujem,že predsa nemôže byť posledný! Pred ním sa narodil 4 roky dozadu anjelik a 1.syn má teraz 7 rokov(všetci traja sú narodení cisárskym). Bola by som šťastná, keby ešte niekto prišiel do našej rodiny 😊 ak to tak citis,nenechaj sa odradiť, vek je len číslo 🍀všetko dobré prajem!
cibulka79
12. feb 2019
@mirkava No ja som druheho syna mala po 12rokoch ako prvorodicka skoro-),mala som vtedy 37,a uz vtedy mi stale vsade dali pocitit ze uz som stara..dost ma to vtedy ubijalo.teraz vidim ze maju aj starsie svoje len prve babo..a manzel by chcel este jedno,no teraz uz v maji budem mat 40,tak tiez neviem
mirkavaautor
12. feb 2019
@cibulka79 aj ja v maji 40tka.... stale nad tym uvazujem ci to este dam.... ved maly nemoze byt jedinacik a uz teraz aj manzel ze by este chcel a to pred pat mesiacmi bol zasadne proti.....
pininka
12. feb 2019
@mirkava urob to pre svojho synčeka, aby neostal raz úplne sám. Lebo žiadna iná rodina a ani kamaráti nenahradia súrodenca.
ketrin332
12. feb 2019
@mirkava ahoj moja mama rodila 43 a porodila krasnu cerku teraz ma uz 10 rokov.a ziadne problemy nemala.
cibulka79
12. feb 2019
@mirkava No tak mame rovnako v maji-),pozri ked sa nato citis tak neries vek a snazilkujte sa,ja tiez mozno pouvazujem,clovek moze nechciet a potom zatuzi..nas maly zle spal do 2rokov,konecne spi..
zitaje
12. feb 2019
My sme sa síce nijako nesnažili, ale stalo sa... keď sa bábo narodí, budem mať už 43. Mám trocha nervy, teda strach, ale zatiaľ je všetko ok 😃
mirkavaautor
12. feb 2019
@cibulka79 nepisem to ja? 😁 nas maly do dvoch rokov bludne sny - dva roky som nespala a takmer ziaden sex.... vlastne sa cudujem ze ten moj muzicek neusiel asi nas vazne lubi
mirkavaautor
12. feb 2019
@ketrin332 tak toto sa krasne cita 😊. Pozdravujem mamku a dakujem....
mirkavaautor
12. feb 2019
@maminuska krasne sa to cita... dakujem
mirkavaautor
12. feb 2019
@zitaje ako zvladas tehotenstvo? Porod bude sekciou? Veeeeelmi drzim palce 😉😊.
zitaje
12. feb 2019
@mirkava mám tri deti, toto bude štvrté. Tehotenstvo zvládam objektívne dobre, subjektívne je to horšie 😃 dlho mi trvalo, kým som tento novy fakt spracovala a ešte aj teraz (5.mes.) mi býva občas zle.
Rodiť planujem normalne, zatial nik nespomínal sekciu...
cibulka79
12. feb 2019
@mirkava no to ma podrz-))),vidis ake to mame podobne?sranda...skoda ze niesi z Ke
mirkavaautor
12. feb 2019
@zitaje ja mam poklesnuty mocovy mechur tak by som radsej sekciu, vraj po 40tke je to lepsie, neviem. Ja mam len jedno 5rocne. Urcite to dobre dopadne. Kolko maju starsie deti? Pomozu 😉
zitaje
12. feb 2019
@mirkava hej, pomôžu 🙂 Ja mám aj veľké deti, dve baby 17 a 11 a chlapček 5,5 🙂
eliska13
12. feb 2019
@mirkava v mojom okolí teraz rodia samé 40 tnicky nechaj to na náhodu a uvidíš asi to nie je s tou plodnosťou po 35 tke také zle ako sa hovorí😀
zitaje
12. feb 2019
@eliska13 veru, ja som po 35-ke otehotnela teraz tretí raz 🙂 jedno tehotenatvo síce nevyšlo, ale syn sa narodil keď som mala 37 a teraz verím ze tiež bude všetko ok 🙂
janickacrazy
12. feb 2019
@mirkava Ja som rodila 3tie dieťa v 39 a úplne v pohodičke, bolo to plánované a chcené bábo. Tehotenstvo aj porod som zvládla fajn, žiadne problémy neboli. Kamoška má prvé v 40tke a teraz nedávno porodila druhé bábo v 46tke!!! a je šťastná ako blcha, takže ty si oproti nej ešte mladica. 😉
mirkavaautor
12. feb 2019
@cibulka79 nie som z PP.no skoda 😊
mirkavaautor
12. feb 2019
@janickacrazy jeeej v 46 pozdravujem a drzim palce. Uzasne 😊
janulka2811
13. feb 2019
Ak sa na to citis psychicky tak hej.
fidka79
13. feb 2019
@mirkava tiiez ma caka marec 40tka,mam 6r a 10r deti,ale na 3tie necitim..rodit kludne aj dalsie 2 ale hlavne psychicky nocne vstavanie a tak nie((uz som rada ze super vacsie ,a syn integracia treba venovat nie..zamna,ale ako kto citi
ketrin332
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
agikaku
14. feb 2019
@cibulka79 odporucam vam, aby ste urcite mali, lebo ja dodnes lutujem a teraz uz nemozem mat
spajky
14. feb 2019
Ak sa nato citis chod dotoho svagrina mala 3dieta v 39 a je stastna medzi vsetkymi detmi ma.9rozdiel
balihara
14. feb 2019
Ja som mala moje 4té dieťa v 39 rokov a som nesmierne šťastná,že ho mám...dnes to nieje nič výnimočné,ak má žena v 40tke dieťatko.Držím palce 🙂
popinka77
14. feb 2019
@mirkava mne sa 1 dietatko Marosko narodil mesiac pred mojimi 41 narodeninami...tehu bolo v pohodke,hoc som sa chvela pred kazdym ultrazvukom,ci je vsetko ok. Bolo,vdaka Bohu. Je to moja najvacsia laska na svete a nelutujem,ze ked bude mat 19 ja budem mt 60...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli