Sójové isoflanovoidy ako náhrada Clostilbegytu

soldi
1. dec 2010

rozhodla som sa zalozit tuto temu, aj ked neviem, ci najdem odozvu 🙂 , na pomoc vsetkym snazilkam, ktore do seba nechcu pchat umele hormony. na to, ze soja sa da pouzivat ako prirodny clostil prisla @elllla na zahranicnych forach. mnohym dievcatam pomohla otehotniet, su to vlastne prirodne estrogeny. tak ak niekto chcete, napiste a ja a mozno pride aj elka, sa s vami podelime o nase skusenosti 😵

denda29
15. aug 2011

@anksunamonka no ved teda uvidis 😉

mne sa od soji teda natahoval poriadne a hlien bol kvality 🙂

a teraz neberem soju a nic nemam ziadny 😠

lisian
16. aug 2011

@denda29 nie este som cervenu nedostala ale cakala som na ovu aj testovala a nic a hlien absolutne ziadny tiez a to som pila aj grepovy dzus. tak som v to dufala,,,do kelu!

denda29
16. aug 2011

@lisian ani mne neprisla este ovu a mala uz tak som vcera zasla na folikometriu ci tam vlastne folik este je a doki potvrdil ze je tam ale este nepraskol takze mam cakat a ze tento tyzden ovu urcite bude 😉 tak mozno je to aj tvoj pripade nezufaj este mozno dorazi 😉

lisian
16. aug 2011

@denda29 20DCO? to uz silno pochybujem, ze by prisla. uz nepijem ani grep. a tebe to povedal v ktory den cyklu?

denda29
16. aug 2011

@lisian moja niektore baby maju a tak posunutu ovu aj na 25DC 😉 aj merias BT????

JA SOM vcera bola u dokiho a to som bola 15DC 🙂
A dnes test znova negativny a ani hlien nemam 😒

lisian
16. aug 2011

@denda29 ale ja ju mavam v tom 14-15 dni, ale ved netvrdim, moze sa stat. avsak ked idem na folikulometriu, tak vzdy 13DC a ked bol folikul maly tak mi doktor povedal, ze ovulka uz nebude. tiez som vtedy rozmyslal nad tym, ze preco by nemohla byt skor, ale brala som to tak, ze on je doktor, tak snad vie 😖

BT nemeriam, nechcem sa stresovat az tak moc,,,,uz som pocula a aj citala vela nazorov lekarov, ze sa neda podla toho az tak dokonale riadit a hlavne naozaj mi to pride stresujuce, to uz na to ozaj budem mysliet kazdu minutu. stale si hovorim, ze musim zit normalne a aj ked je narocne na to nemysliet vobec, tak sa pokusam total tomu neprepadnut

lisian
16. aug 2011

pisem kraviny,,,,chcela som napisat, ze som u doktora rozmyslal preco by nemohla byt ovulka NESKOR nie skor 😀

denda29
16. aug 2011

@lisian no mozno uz ten folik dozrieva...aj mne doki povedal aby som nemerala ani testy nerobila ale ja to robim uz automaticky 🙂
Uvidime nic ine nam neostava len cakat 😉

lisian
16. aug 2011

@denda29 ja som si vsimla hlavne to, ze odkedy sa sledujem, tak nemavam hlien,,,,vobec nic. pred tym som mavala

denda29
16. aug 2011

@lisian ale to asi nebude tym ze sa sledujes

lisian
16. aug 2011

@denda29 ja fakt neviem cim to je,,,,,,ale uz mi to cele poriadne lezie na nervy!

denda29
16. aug 2011

@lisian nie len tebe..my sa snazime rok a nic a tento mesiac ma to chytilo velmi

mykaellle
18. aug 2011

Ahojte dievčence, mne fytosója posunula ovulku z 25 DC na 15, jupííí 😉

denda29
18. aug 2011

@mykaellle to je supur drzim palce aby sa aj zadarilo 😉

miky
19. aug 2011

holky, nekupovala jste některá tu fytosoju tady v ČR? Já asi neumím hledat na netu, ale ne a ne ji najít 😠

lusina
19. aug 2011

Ahojte, ponukam SARAPIS SOJU 60tbl. ak by niektora chcela. Je to niečo ako prírodny clostibegyt ,ktorý obsahue výťažky z včelích produktov ktoré pomáhaju k rastu a obnove sliznice maternice. /vid net/ 🙂

cizu
23. aug 2011

ahoj holky, posílám velkou dávku naděje.....já jsem po 5ti letech s PCO, po IVF, KETech, a jednom zamlklém těhotenství v druhém cyklu užívání sojy otěhotněla a zatím to vypadá, že je vše v pořádku! Je to fakt asi zázrak! Držím všem palce!

pempusik
24. aug 2011

ahojte divcata, ako je to s uzivanim fytosoje a migrenou? Kdesi na predchadzajucich stranach som citala, ze soja ju moze vyvolat :(.

denda29
24. aug 2011

@pempusik ahoj ano moze..preto je dobre soju brat pred spanim a treba pit vela vela vela vody. Ja nemam z toho migreny ale niektore baby ano

pempusik
24. aug 2011

@denda29 hmmm, tak to musim potom zvazit to uzivanie... brala som clostyl, ten asi nezabral, kedze sa nezadarilo, tak som chcel askusit toto. Trosku si o tom skusim este nieco nastudovat.

denda29
24. aug 2011

@pempusik netreba sa toho bat podla mna..ked si to das na vecer tak je to v pohode..mavas migreny???????????

pempusik
24. aug 2011

@denda29 jou, obcas mavam neskutocne bolesti hlavy, ale ja vo vseobecnosti pijem malo vody.
Ale asik tu soju fakt skusim, cyklus mam v priemere 33 dnovy a ovu niekedy okolo 20DC.

denda29
24. aug 2011

@pempusik moze sa stat ze od soji ti pride ovu skorej mne pri prvej davky prisla skôr.....zacni ju brat od 5DC 😉

pempusik
24. aug 2011

@denda29 tento cyklus to uz asi nestihnem, dnes som 5DC. Skusim buduci mesiac, ale vobec by mi nevadilo, keby to posunulo ovu, predpokladam, ze by LF ostala rovnako dlha, takze by sa mi aspon skratil cyklus. Na buduci tyzden sa chystam k dokimu, dufam, ze uz mi porobi nejake tie vysetrenia.

denda29
24. aug 2011

@pempusik dnes este stihnes kupit v lekarni

pempusik
24. aug 2011

@denda29 a vlastne mas pravdu, asi zabehnem cez obed, vecer si potom mozem dat prvu davku 🙂
vies mi poradit s davkovanim?

denda29
24. aug 2011

@pempusik sorry ale ja som brala od 3DC soju mylila som si to s clostikom...neviem co sa stane ked dnes zacnes soju

inak sa bere tak ze prve dva dni 5tabletiek dalsie dva dni uz 6tabletiek a posledny jeden den 7tabletiek..su to dost velka tabletky budes mat co robit 🙂 . ale vela pi hlavne

sarafortuna
24. aug 2011

kočky, je tu niekto kto neovuloval a so sojou začal ovulovať???? 😅 😅 😅 😅

pempusik
24. aug 2011

@denda29 ja som brala clostyl 5 - 9 DC.
Uz som si kupila tu soju, 35mg, citala som rozne davkovanie, aj 5-9, aj 3-7 a rozne mnozstva.

pempusik
24. aug 2011

Dievcence, vie mi niektora odporucit davkovanie soje? Dnes som 5DC, mozno este stiham 🙂 Tot moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/350891

Ave.Min. Max.
Ovulation: 20 18 21
Luteal Phase: 14 12 15
Cycle length: 33 31 35

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre