Som 7 dní po ovulácii a stále by som spala

11. máj 2022

Ahojte, môžem sa opýtať, je možné, že sa so mnou niečo deje? Mám 7 dni po ovulácii a ja by som len spala a som nejaká bez nálady. Dieťatko plánujeme ale nie som z tých, čo si robia ovu testy, merajú bt a podobne. V bruchu ma za posledne dva dni pichlo veľmi silno, skôr taká bodava bolesť + 3 dni mám hnedý výtok🤷‍♀️ Dakujem za odpoved

kvetinkaaknitevk
11. máj 2022

Urob test 🙂

ninka99865
11. máj 2022

@kvetinkaaknitevk a načo 7 DPO?

janetinka27
11. máj 2022

jarna unava? pockaj par dni a urob si test.

autor
11. máj 2022

@kvetinkaaknitevk tak skoro? Čosi, to neukáže. Len ja som sa pýtala či to niekto už nemal podobne 🙂 podľa mna test takýmito neukáže

kvetinkaaknitevk
11. máj 2022

V roku 2020 som mala podobne pocity .. dnes mám z toho zdravú dcéru a test bol 3dni pred ms riadne pozitívny
@ninka99865

autor
11. máj 2022

@kvetinkaaknitevk Dakujem 🙂 tak skúsim

ninka99865
11. máj 2022

@kvetinkaaknitevk 3 dni pred Ms si 11 dpo a to je Ok ale určite nie na 7 deň po ovulacii

autor
11. máj 2022

O 8 dni mám dostať Ms. Že vraj aj ovu test vie ukázať začínajúce tehotenstvo. Dnes som si žiaľ nestihla kúpiť tehu test. Pridávam ovu test. Ako keby tam bola druha čiarka

sense
11. máj 2022

Ovulacny test ma takmer vždy druhu čiarku, ja mam čiarku silnejšiu a tehotna nie som 8 dní do MS je ozaj veľmi skoro na testovanie. Vajíčko sa uhnuezduje 7-10dni tak počkaj aspoň do 10 DPO a potom skus test ak nevdrzis.
A ženy kt ukázal ovulacny test tehotenstvo malo ten ovulacny test pozitivny

autor
11. máj 2022

@sense aha rozumiem Dakujem

soldi
11. máj 2022

Silne pichnutie a hnede spinenie moze byt kludne ovulacia.
Ovulacny test Ti urcite tehotenstvo neukaze skor ako tehotensky test.
Ja som mala napr na tehotenskom slabu ciarku a ovulacny bol cistobiely. Takze to je zbytocne minanie testov. Pockaj tyzden a pokial ms nepride, tak testuj.
Alebo bud fanaticka ako ja a testuj kazdy deuhy den 🤣

autor
11. máj 2022

@soldi ovulaciu nemám, ľudí vyššie test 🙂

cecilia29
11. máj 2022

Vieš čo. Pri prvom tehotenstve som to mala detto tak, či mu síce nedávalo žiadnu logiku že.tak skoro ale bolo to tehotenstvo. Ja som bola normálne ako na drogách 😁

autor
11. máj 2022

@cecilia29 myslíš, že keď zajtra bude kúsok silnejšia čiarka tak to bude tehotenstvo?

soldi
11. máj 2022

to pichnutie pred par dnami plus trojdnove spinenie mohla byt ovulacia. pozitivny ovulacny test vychadza 12-48 hodin PRED ovulaciou.

autor
11. máj 2022

@soldi aha no asi to tak bude

cecilia29
11. máj 2022

Ovu test má skoro vždy druhy čiarku. A tehu test ti neukáže aj keď máš príznaky. Mne ukázal až slabú čiarku deň pred očakávanou MS. Bolo zvláštne že som skoro mala príznaky. Zrejme telo tak prudko zareagovalo už pri uhniezdovani. Mala som aj zvýšenú teplotu tesne nad 37, pocit že na mňa nieco lezie...atď. celý zlprvy trimester bol potom podobný. A spamätala som sa ako tak v druhom. Teraz som tretí krát tehotná a a príznaky nabehli omnoho neskôr, možno až 2 týždne po pozitivnom teste. Každopádne nemá robiť zmysel test. Môžeš skúsiť mozno 11 deň po ovulácii ak budeš netrpezliva, ale kľudne môže byť negatívny aj v prípade tehotenstva.
Daj vedieť ako to potom dopadlo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre