Som po operácii mimomaternicového tehotenstva.

kikaham
14. mar 2020

Ahojte chcem sa opytat hlavne žien ktore s tym uz mali skusenost som po operacii mimomaternicoveho tehotenstva na lavom vajcovode ...
Chcem sa opytat ako ste to znašali vraj je po nom vacsia sanca pri dalsom tehu ze bude zase mimomaternicove mam pred tym dost respekt ..
No babenko chcem ...kedy by som mohla zacat s partnerom sulozit ? Akoze nemyslim oplodnovat hned ale normalne aspon sex ...? A kedy potom uz aj pokusat sa o dalsie baby dakujem vam za rady pripadne ak mate aj nieco ine na srdci na co som sa nepytala ale tyka sa to mimomaternicoveho tehu tak piste kludne

krsna4
14. mar 2020

@kikaham po 5.mes.som otehotnela,sex mozes mat podla mna hned .Pokust sme sa zacali po 3 mes.Prajem vela stastia

rachel36a
14. mar 2020

Ja som mala dalsie tehu uspesne po MMT....na sex som nemala ani pomyslenie kym sa mi rany nezahojili...aj tak sa neodporuca 6 tyzdnov

sonia1990
14. mar 2020

Ja som mala mimomaternicove tehotenstvo v októbri a asj som potretila samovoľny potrat a vycistila som sa sama krvácaním. A terás som ostala tehotná vychádza mi 5tt v stredu idem k doktorke som objednaná tak hádam všetko dobre dopadne. Ale odporúča sa otehotnieť po čistení tak po 6 mesiacoch.

nikoletka1986
15. mar 2020

Ja som tiez cerstvo po MMT. Ale nemala som operaciu. Dostala som injekciu Metotrexat. Vraj snazit sa mozeme zacat az po 6 mesiacoch. Injekciu mi dali vo februari. A stale by sme nemali mat pohlavny styk.

saska2012
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikoletka1986
15. mar 2020

@saska2012 mne povedali, ze by mali vidiet nieco uz okolo 1000 hcg. Ja som trochu spinila. Nejake extra velke bolesti som nemala. Obcas bolest na pravej strane

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre