Špinenie po gynekologikcom vyšetrení v 6tt?

edithp
29. dec 2018

Baby, kamoška je v 6tt. Bola včera u lekára a ten jej povedal, že tam nič nevidí iba vacok.ma prísť v pondelok na kontrolu a ak tam nič nebude, tak ju pošle na operáciu, nech jej to vyoperuju, nemali by počkať ešte aspoň 2 týždne?
Vraj jej vsunul do vagíny sondu a dnes má silné bolesti a kŕče, a hnedasty výtok. Môže to byť spôsobené tým, že mala v sebe tú sondu? Ešte nikdy nemala deti a nebola tehotná, takže nevie ako to chodí. A ja tiež nie, keďže tiež nemam deti.

martinka13
29. dec 2018

Ta "sonda" bolo sono. Takto sa vyšetruje do 3.mesiaca tehotenstva. Lekár zrejme vie, čo vraví. Aj keď mne bolo vidieť srdiečko až v 8.tt pri oboch tehotenstvach

pribinak
29. dec 2018

Môže ist este na vysetrenie k inemu gynekológovi a vypočuť si jeho nazor.
Pred kyretazou by jej mali este urobiť vysetrenie v nemocnici.

marika90
29. dec 2018

Ta sonda je nebespecna ja som bola tehotna 5 tizdnov a isla som k doktorovi a pozeral ma s tou sondou strasne to bolelo a na druhy den som mala velke bolesti a krce a kym som prisla do nemocnice potratila som urcite bi som sa s tim uz doktrovi pozriet nenechala a teras mam uz druhe babo ale uz ma pozeral len cez brusko uz som sa bala a nemal s tim ziaden problem vraj to je len mne

evalin88
31. dec 2018

Mna nikto nikdy sondou nepozeral iba ultrazvuk cez brucho od zaciatku.. prvy krat pocujem ze sa to robi aj tak

martinka13
31. dec 2018

Vždy sa robí sono do 3.mesiaca vaginalnym ultrazvukom. Nestresujte.... je to bežné vyšetrenie, vôbec nie nebezpečné.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre